20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
babjola
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 01 lis 2015 18:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: babjola »

witaj Malgorzatas cieszę się że się odezwałaś. Zaczęłam bardziej optymistycznie patrzeć na ten wyjazd (święta z dala od najbliższych). Jadę z Warszawy autobusem, bo chyba tak najlepiej. A możesz mi powiedzieć jakie pokoje są w tym sanatorium. Chcę zarezerwować sobie jedynkę ale nie wiem czy można. Może masz rozeznanie co do tej sprawy.
Pozdrawiam :
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Witaj :kwiat:
Podam Tobie nr do dyr szpitala...[wymoderowano]...możesz do niego dzwonić...w sprawie jedynki bo tylko z nim załatwisz...tylko obierz dobrą opcję schorzenia bo to ważne.. ;) coś sensownego wymyślisz ;) Ja miałam jedynkę w studio...super sprawa...pokoje oddzielne ...ale łazienka wspólna i korytarz..w dzień byłyśmy razem..a wieczorem każda w swoim pokoju żeby sobie nie przeszkadzać.
Ja miała pokój 520 :D
Są windy...nikt nikogo nie sprawdza...obsługa dobra...jedzenie...wszystkie diety i urozmaicone...w pokojach wszystko jest...ręczniki też..
Zabiegi na miejscu...nigdzie nie trzeba chodzić...chyba że dostaniesz jako zabieg wodę do picia to sobie pomaszerujesz do pijalni..spacerkiem...lekarze fajni...zabiegi możesz sobie zmienić jak Tobie coś nie odpowiada czy nie dobrze się czujesz po nich.....W święta tam będzie bardzo uroczyście...więc będzie na prawdę super..
Walizkę sobie wyślij pocztą...po co masz dźwigać..tylko uprzeć recepcję że taka paczka nadejdzie...będzie na ciebie czekała..z pozdrowieniami Gosia
Gdybyś miała pytania to pisz chętnie odpowiem.............
Ostatnio zmieniony 03 lis 2015 23:48 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nr tel.
babjola
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 01 lis 2015 18:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: babjola »

Dzięki za szczegóły. Wysłałam maila do nich w sprawie jedynki i zostałam wciągnięta na listę rezerwową, a co z tego wyniknie zobaczymy. Nie będę zawracać głowy dyrektorowi co będzie to będzie. Nie jestem w towarzyskim nastroju, bo niedawno zostałam sama a to chyba nie jest ważny powód. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Ale jedynki może tylko załatwić dyrektor szpitala..on ma głos decydujący....ale życzę powodzenia...Gosia
babjola
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 01 lis 2015 18:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: babjola »

A Ty Gosiu jak załatwiłaś sobie jedynkę? :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Ja zadzwoniłam...chyba z miesiąc wcześniej....ale była Pani co była ze mną i ona juz nie miała tak pięknej jedynki...to raczej była klitka ciemna... :shock:
dlatego proponuję zadzwonić i nie zrażaj sie jak nie dodzwonisz się za pierwszym razem... :serce: dzwoń az do skutku...myśle ze masz duże szanse na jedynkę :serce:
babjola
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 01 lis 2015 18:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: babjola »

Spróbuję, i dam Ci znać co i jak załatwiłam, pa,pa
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Bietka »

Masz szczęście że spędzisz czas świąteczny w sanatorium wojskowym. Mam nadzieję, że będzie tam bardziej świątecznie niż w Continentalu, gdzie miałam okazję spędzić ubiegłą Wielkanoc. Zaserwowano nam na kolację w 2-gi dzień świąt sałatkę właściwie z samego ryżu i odrobiny marchewki to dopiero była uroczysta kolacja. Mimo że nie spodziewałam się cudów to była lekka przesada a właściwie kpina.Bietka :kwiat:
babjola
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 01 lis 2015 18:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: babjola »

Witam Bietko. Z jednej strony cieszę, że święta spędzę z dala od domu bo niedawno zostałam sama, ale wnuczki nie są zachwycone. A co do świątecznych kolacji to cóż można wymagać ze strony sanatorium, pewnie niewiele NFZ im daje na nasz pobyt. Ważne aby zabiegi nie przepadły bo tyle wolnych dni będzie. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: malgorzatas »

Zabiegi nie przepadną...Jolu :kwiat: będziesz ich miała zamiast 4 dziennie to 6 dziennie...ale suma musi być ok 54...jeśli jedziesz z NFZ ;)
Ja byłam w święta tez w sanatorium...ale Wielkanocne...i na prawdę się postarali...będziesz zadowolona...zobaczysz...z pozdrowieniami Gosia
ODPOWIEDZ