20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
profus
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 174
Na forum od: 19 cze 2017 19:40
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: profus »

Bardzo miło wspominam wojskowy. Byłem w małym budynku, cisza, spokój i mimo że zimą trzeba było przechodzić na zabiegi do głównego budynku nie było to problemem. Nie będę o szczegółach pisać bo było to 5 lat temu, ale jakbym znów miał tam być też wybrałbym mały budynek :) (w sierpniu będę ale w Beskidzie)
aaaaaa99
Posty: 4
Na forum od: 17 gru 2011 22:56

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: aaaaaa99 »

Tak ,jadę przez Łódz :(
Becia2007
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 22 lip 2018 10:10
Oddział NFZ: Łódzki

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Becia2007 »

Witam
nikt nic nie pisze o tym Sanatorium od roku. To może ja zacznę nowy wątek.
Jadę do Wojskowego w terminie 09-30 wrzesień 2018.
Czy ktoś wybiera się w tym terminie ? :)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: tygrys »

Becia2007 pisze: 25 lip 2018 12:38 Witam
nikt nic nie pisze o tym Sanatorium od roku. To może ja zacznę nowy wątek.
Jadę do Wojskowego w terminie 09-30 wrzesień 2018.
Czy ktoś wybiera się w tym terminie ? :)
Witaj.Akurat o tym sanatorium jest mnóstwo informacji.Jednocześnie aktywnych jest kilka tematów-"wątków".Jadę turnus wcześniej od Ciebie tj.od 13.08-d 3.09.To sanatorium występuje również pod skróconą nazwą: "20 Wszur" tak aby zmieścić w temacie datę wyjazdu,nazwę ulicy i inne tym podobne szczegóły.Pozdrawiam i gratuluję przydziału :kwiat:
Becia2007
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 22 lip 2018 10:10
Oddział NFZ: Łódzki

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Becia2007 »

Witam, tak to prawda czytałam kilka wątków na temat tego sanatorium, Twój też:)
Jadę do Krynicy 1-szy raz. Myślałam,że znajdzie się może ktoś kto będzie w tym samym czasie co ja .
Ale liczę na jakieś newsy po Twoim powrocie.
Życzę udanej rehabilitacji :))
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: tygrys »

Becia2007 pisze: 25 lip 2018 16:37 Witam, tak to prawda czytałam kilka wątków na temat tego sanatorium, Twój też:)
Jadę do Krynicy 1-szy raz. Myślałam,że znajdzi :kwiat: e się może ktoś kto będzie w tym samym czasie co ja .
Ale liczę na jakieś newsy po Twoim powrocie.
Życzę udanej rehabilitacji :))
Witaj,dziękuję i po powrocoe postaram się ,sklecić"coś cielawego o ilę nie zaginę gdzieś w przestworzach ;) .Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Odświeżam wątek bo wiele informacji:-)
Awatar użytkownika
BG63
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 07 sty 2019 16:31
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: BG63 »

Potwierdzam w Wojskowym na Pułaskiego jest super cisza spokój jedzonko na miejscu i wybrane zabiegi natomiast na basen i zabiegi wodne chodziłam do budynku głównego z tym nie ma problemu przez ulicę i pod górkę i już jesteśmy na miejscu. Lekarze i obsługa super a jedzonko zwłaszcza zupy były pyszne. Okolica piękna i super wycieczki dla każdego coś się znajdzie. Na pewno tam jeszcze wrócę. Pozdrawiam wszystkich co jadą do Krynicy :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20129
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: Felice »

Jestem aktualnie na turnusie i mogę na świeżo relacjonować. Jednakże po przeczytaniu wcześniejszych opisów pewnie za wiele dodawać nie potrzeba.
Wszystko funkcjonuje prawidłowo.
Przyjechać można w przeddzień,izba przyjęć rejestruje od godziny 16.00. Nocleg kosztuje 70 złotych. Dodam,że w obiekcie nie można płacić kartą,tylko gotówka w kasie lub przelew. Po zaksięgowaniu recepcja dzwonisz informacją o odbiorze faktury.
Następnie klucz z recepcji i zakwaterowaniem pokoju. Na stanie w pokoju jest wszystko to o czym pisano wcześniej.
Wizyta u pielęgniarki,pomiar ciśnienia,wpis do systemu. Tutaj wyznaczają nam lekarza do którego wizyta jest następnego dnia na określoną godzinę. To w przypadku wcześniejszego przyjazdu. Dla przyjeżdżających w dniu rozpoczęcia turnusu realizowane wizyty na bieżąco. Odbiór zaplanowanych kart po 20 u pielęgniarek. No i następnego dnia zaczynamy walkę o zdrowie.
Jest również spotkanie organizacyjne z dyrekcją i przedstawicielem biura turystycznego.
Gamę zabiegów cały czas poszerza się,ja mam porównanie do stycznia 2017.
Na turnusie są pacjenci sanatoryjni ,żołnierze i rehabilitacja szpitalna. Ja jestem na tej ostatniej formie i mamy 96 zabiegów.
Cały czas ośrodek jest modernizowany. Aktualnie po remoncie jest segment c. Zrobione zostały łazienki i odnowiono pokoje. Przybyły wygodne lampki nad łöżkami. Telewizory płaskie z wystarczającą ilością programów.
Na rehabilitacji dopłata do pokoju jednoosobowego w studio 400 złotych,samodzielna jedynka 500 i 600 podwyższony standard.
Jeżeli są jakieś pytania chętnie odpowiem.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowy Krynica -Zdrój

Post autor: forumowicz »

Pytań nie mam , jedynie chcę stwierdzić , że są ośrodki , które są constans ba cały czas podnoszą swój standard - życzyłabym sobie i nie tylko przebywania w takich właśnie jak WSZUR- 20 obiektach .
Nawet gwar Krynicy by mi nie przeszkadzał :)

Uaktualniłaś wiedzę Felice - świetnie :kwiat:
ODPOWIEDZ