INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Mirstan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 09 wrz 2013 15:39
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Mirstan »

Do "Violet58"-a mam za co sorki za zwrócenie uwagi i dzięki za tak wyczerpującą informację -mam nadzieję,że nie uraziłem zbytnio.Pozdrawiam serdecznie!
forumowicz

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: forumowicz »

Witam.Jeśli nie chce Pani z różnych powodów zamieszczać zdjęć na ogólnym forum,a nie będzie to kłopotem ,to może na skrzynkę [email] Mam do wyboru na styczeń Ciechocinek Wojskowy albo Inowrocław Pod Tężniami.Decyzję mam podjąć do końca września i bardzo te tematy mnie interesują.Chodzi o budynek,otoczenie,pokoje ewentualnie pomieszczenia zabiegowe.Jadę jako opiekun osoby niedowidzącej tak że miejscowość jest mało istotna.A tężnie są w tych terminach i tak nieczynne w obu miejscowościach.Jestem trochę zaskoczony opisem windy,parkingu, dla mnie to bardzo ważne a tu takie utrudnienia.Adres [email] w razie czego podam na PW.
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

norb pisze:Jako nowicjusz w kuracjach sanatoryjnych wczytuję się dokładnie we wszystkie opisy o różnych ośrodkach.Zgodzę się że opis P.Rachel jest dokładny ale jakoś tak mało spójny.Raz Pani się zachwyca a w następnym poście neguje swój wpis.Często używa pani słowa ,,,,zdaje mi się.Wolałbym opis faktów a nie odczuć zależnych od nastroju.Szkoda ale ja też wolałbym obejrzeć zdjęcia obiektu ,pisze pani że wykonała 1000 może coś się znajdzie,sam Inowrocław znam i też mam swoje wyrobione zdanie.Z góry dziękuję.
...bez komentarza :)
Tutaj jestem Rachel a nie Pani Rachel :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

norb pisze:Witam.Jeśli nie chce Pani z różnych powodów zamieszczać zdjęć na ogólnym forum,a nie będzie to kłopotem ,to może na skrzynkę [email] Mam do wyboru na styczeń Ciechocinek Wojskowy albo Inowrocław Pod Tężniami.Decyzję mam podjąć do końca września i bardzo te tematy mnie interesują.Chodzi o budynek,otoczenie,pokoje ewentualnie pomieszczenia zabiegowe.Jadę jako opiekun osoby niedowidzącej tak że miejscowość jest mało istotna.A tężnie są w tych terminach i tak nieczynne w obu miejscowościach.Jestem trochę zaskoczony opisem windy,parkingu, dla mnie to bardzo ważne a tu takie utrudnienia.Adres [email] w razie czego podam na PW.
Przykro mi, ale znów muszę napisać "zdaje mi się...", gdyż znam Wojskowe sanatorium tylko od strony... fryzjera :) To uzdrowisko znajduje się naprzeciw Sanvitu, w którym byłam 3 lata temu. Mogę napisać to co zaobserwowałam. To ogromny obiekt, ale urządzony doskonale (to z opowiadań). Niczego nie brakuje, jak to zwykle bywa w ośrodkach wojskowych (ojciec był płk więc bywałam na wczasach wojskowych). Gdybym ja miała wybierać spośród tych dwóch ośrodków, mimo iż nie znam wojskowego w Ciechocinku to jednak wybrałabym Ciechocinek. Napisałeś, że miasto nie ma tu znaczenia, ale czy Tobie na tym nie zależy? Znasz Inowrocław, ale czy znasz Ciechocinek? Gdybym miała wybierać pomiędzy miastami to Ciechocinka w ogóle nie brałabym pod uwagę. Uzdrowiska w Ciechocinku nie są złe, także jeśli ktoś nastawia się na tańce to lepiej gdy do Ciechocinka wyjeżdża natomiast Inowrocław to miasto typowo uzdrowiskowe, czyste - po prostu piękne
forumowicz

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: forumowicz »

Dobrze ,,,,Rachel,jeśli to taki kłopot,to proszę zapomnieć co pisałem.O wojskowym wiem już wszystko,osoby tam będące mi udzieliły wyczerpujących informacji.Może źle zrozumiałem i oferta zdjęć była tylko dla wybranych.Miłego wieczoru. :)
forumowicz

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: forumowicz »

Czy czytałaś w ogóle co ja piszę i o co proszę :?: Nie interesują mnie tańce i widoczki jadę z osobą niewidomą,,,,,,,na rehabilitację narządów ruch i tylko to jest priorytetem .
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

norb pisze:Czy czytałaś w ogóle co ja piszę i o co proszę :?: Nie interesują mnie tańce i widoczki jadę z osobą niewidomą,,,,,,,na rehabilitację narządów ruch i tylko to jest priorytetem .
Skoro wcześniej już ktoś Ci napisał o sanatorium wojskowym w Ciechocinku to po co mi d..ę zawracasz? I tak źle i tak nie dobrze. A zdjęcia są dla każdego zainteresowanego. Zaraz wrzucę na forum, bo chyba wolno mi wrzucić wnętrze sanatorium? "Tak czy nie?" :)
forumowicz

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: forumowicz »

Boże ale jesteś nie miła ,,,,,Rachel,,,,,żegnam,wystarczy.
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

norb pisze:Boże ale jesteś nie miła ,,,,,Rachel,,,,,żegnam,wystarczy.
Ależ mylisz się. Jestem miła z poczuciem humoru. To Tobie ktoś na odcisk stanął :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: INOWROCŁAW "Przy Tężni"

Post autor: Rachel »

Pokój jednoosobowy w Segmencie "A" na III piętrze
Pokój jednoosobowy w Segmencie "A" na III piętrze
ODPOWIEDZ