Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: klaraklara »

O jej już mnie te Stróże irytują może już dosyć, jest trzy tematy na teStróze Szczęsliwy gościu już poczytałeś tu i tam i może teraz już podejmij decyzję sam, tyle opisów i postów bo zaczyna robic się nieprzyjemnie, a Stróże jakieś widmo ?!, wile jest takich miejsc i może należy zgłaszać to do NFZ im więcej naszych interwencji to może cos z tego wyniknie .
wojtuss nie bądź niegrzeczny to jest forum publiczne i należy zachowywać się poprawnie ./regulamin forum/ :)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: stokrotka »

Temat Stróży jest takim samym tematem jak Krynica czy Lądek.I można tu tylko zmieniać nazwy miejscowości.Każdy kto jedzie w określone miejsce, chce się czegoś dowiedzieć nt. zanim wyjedzie.Po to tu jesteśmy ,by wzajemnie przekazywać swoje odczucia.Nie ma tu nic złego że szczenśliwyGość tak wypytuje.Jest częściowa rozpiętość zdań ,dlatego temat się ciągnie.
Natomiast wojtussr myśli że może obrażać tylko dlatego że był już w Stróżach.Wszyscy wiemy jakie panują zasady w sanatorium z ZUS -bardziej "regulaminowe" niż z NFZ.Obojętnie czy w Stróżach czy gdzie indziej.Nie zauważyłam żeby szcześliwyGość pytał o to co napisał wojtussr o godz. 13;31 -wykrzyczał to co na wątrobie leży, tylko dlatego że nie zrozumiał dlaczego szczenśliwyGość poruszył temat Stróży.Facet dostał skierowanie dlatego pyta jak i co?
I kto tu" fandzoli" ?
Też jadę z ZUS i nikt nie ma prawa pisać mi jak się mam zachować -bo to wiem.Nikt nie ma prawa oceniać mojego zachowania względem całej grupy" zusowskiej".
Jaka odpowiedzialność zbiorowa? ???? każdy odpowiada sam za siebie.Pijesz ? -wylatujesz i niby dlaczego mam odpowiadać za kogoś kto się raczy %
Nikt nie ma prawa narzucać mi tego co tam mam robić itd. w wolnym czasie.To nie jest mój pierwszy wyjazd z ZUS i wiem co piszę ,bo wiem jakie panują tam warunki i zasady.
O co tyle krzyku wojtussr ????? nazwałeś Kolegę idiotą -nie znając Go ? Albo stan emocjonalny dziś szwankuje ,albo coś innego się z Tobą dzieje.A propos --pisze się KOLEŻANKOM a nie koleżanką -to tak na marginesie (ostatnie zdanie).
Awatar użytkownika
szczensliwyGosc
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 15 wrz 2013 21:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: szczensliwyGosc »

klaraklara pisze:O jej już mnie te Stróże irytują może już dosyć, jest trzy tematy na teStróze Szczęsliwy gościu już poczytałeś tu i tam i może teraz już podejmij decyzję sam, tyle opisów i postów bo zaczyna robic się nieprzyjemnie, a Stróże jakieś widmo ?!, wile jest takich miejsc i może należy zgłaszać to do NFZ im więcej naszych interwencji to może cos z tego wyniknie .
wojtuss nie bądź niegrzeczny to jest forum publiczne i należy zachowywać się poprawnie ./regulamin forum/ :)
Cześć!!
Mnie też Stróże irytują i dla tego pytam :P
Ale jeżeli już czytam forum ,to jeżeli posty mnie irytują ,to ich nie czytam , a tym bardziej nie odpowiadam na nie i nie biore udziału w irytującej dyskusji!!
A Ta miejscowość jest jedną z wielu , do których wysyła NFZ lub ZUS i każdy dyskutuje o miejscu ,które go interesuje.
Można wybrać inny wątek /np.Ciechocinek, Lądek itp./i nie przejmować się tymi ,które kogoś nie dotyczą . :(

Pozdro.
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: klaraklara »

Szczęsliwy Gościu jest ok , na temat Twojego postu napisałam już wiele ale nie po to żebyś się denerwował, bo jak widać już masz nerwy na te Stróze więc ok będzie dobrze, a ja poczytam ten post jak sam opiszesz, oczywiście jak pojedziesz, a pojedziesz? zycze Ci wszystkiego dobrego .Będzie dobrze.
Awatar użytkownika
szczensliwyGosc
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 15 wrz 2013 21:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: szczensliwyGosc »

klaraklara pisze:Szczęsliwy Gościu jest ok , na temat Twojego postu napisałam już wiele ale nie po to żebyś się denerwował, bo jak widać już masz nerwy na te Stróze więc ok będzie dobrze, a ja poczytam ten post jak sam opiszesz, oczywiście jak pojedziesz, a pojedziesz? zycze Ci wszystkiego dobrego .Będzie dobrze.
Na chwilę obecną właśnie jestem na NIE. I dlatego pytam,żeby złapać jakiś punkt zaczepienia na plus i dlatego przynudzam.
A w ZUS-e mi nie zamienią, bo pytałem. Podobno całe hordy kuracjuszy czekają na takie cymesy :lol: . I dlatego nie zamienią .
Może do 25.07 coś mi się zmieni ,ale obecnie to nie jadę!
Dzięki za wszelakie info i pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: klaraklara »

trzymam kciuki, bardzo mocno cię rozumiem, swego czasu miałam podobny dylemat nawet dwa dałam radę, kto nie walczy nie wie czy da radę BRAWO.
Awatar użytkownika
szczensliwyGosc
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 15 wrz 2013 21:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: szczensliwyGosc »

Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuura !!!!!
Udało się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Złożyłem UPRZEJME pismo do ZUS i właśnie otrzymałem skierowanie do...............................Krynicy Morskiej od 01.08.15r.
Wielkie Dzięki ZUS!!! Ale nie można było tak od razu????? Nie miał bym stresu i obaw o wyniki rehabilitacji.
A i na świeże powietrze jest gdzie wyjść ,a nie tylko na drogę krajową lub do sąsiedniej chałupy w pole!!!!

Dzięki Pozdrawiam i czekam na rozpoczęcie turnusu !!! :P
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24584
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: ewasz »

Gratuluję i super rehabilitacji Ci życzę :)
Jednak warto było być upartym :lol: :lol:
Awatar użytkownika
szczensliwyGosc
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 15 wrz 2013 21:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: szczensliwyGosc »

Cześć !!!
A teraz mam prośbę do moich KIBICÓW :kwiat:
Nie chcę za bardzo podbijać tematu ,ale ciekawi mnie z przyczyn socjologicznych i OBIEKTYWNYCH zarazem, Wasze zdanie.
Pytanie dosyć retoryczne, ale co WY byście wybrali /na podstawie powyższego rozwoju wypadków:
STRÓŻE czy KRYNICA MORSKA?????? :lol:

ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
Pozdrawiam!!!!
forumowicz

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: forumowicz »

Wybierz : Krynicę Górską ;) :lol: :lol:
ODPOWIEDZ