Mieszko Długopole Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
andrzej003
Posty: 1
Na forum od: 29 lut 2016 17:23
Oddział NFZ: Śląski

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: andrzej003 »

Witam, Proszę o opinie o "Mieszku" gdyż wybieram się tam do sanatorium w terminie 30 maja.
Andrew1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 05 kwie 2014 20:17
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Andrew1 »

Witam cię Andrzeju,bylem w Mieszku trzy razy a jadę czwarty w sierpniu jeśli coś pisz -----[email].pl ----pozdrawiam.
mawojtek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 26 sie 2016 16:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: mawojtek »

Mam pobyt od 20.10 do 10.11.
Może ktoś był niedawno i coś podpowie. :) Co zabrać i jak tam jest. :oops:
marecki1974
Posty: 3
Na forum od: 20 wrz 2017 19:37
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: marecki1974 »

Witam. mam pobyt od 10 listopada do 1 grudnia 2017. może ktoś też?
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: andrzej590 »

Bylem w Mieszku w czerwcu, w 2016 roku z ZUS. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, 2-3 - osobowe, wcześniejszej rezerwacji nie ma. Jedzenie bardzo dobre, zabiegi bardzo dobre, część w Mieszku, część w zakładzie "Karol". Basen w Dworze Elizy. Piękny park, cisza i spokój. Wskazany samochód i rower do zwiedzania okolicy. Troche nie na reke, że ta pora roku ze względu na zabiegi wodne, które odbywaja sie w Karolu. Kto lubi cisze i spokój lepszego miejsca nie znajdzie :mrgreen:
mawojtek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 26 sie 2016 16:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: mawojtek »

andrzej590 pisze: 21 wrz 2017 11:37 Bylem w Mieszku w czerwcu, w 2016 roku z ZUS. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, 2-3 - osobowe, wcześniejszej rezerwacji nie ma. Jedzenie bardzo dobre, zabiegi bardzo dobre, część w Mieszku, część w zakładzie "Karol". Basen w Dworze Elizy. Piękny park, cisza i spokój. Wskazany samochód i rower do zwiedzania okolicy. Troche nie na reke, że ta pora roku ze względu na zabiegi wodne, które odbywaja sie w Karolu. Kto lubi cisze i spokój lepszego miejsca nie znajdzie :mrgreen:
Dzięki za odpowiedź. Lubię spokój, tylko mam dylemat, czy jechać samochodem czy pociągiem. Mam tylko pytanie, czy są organizowane wyjazdy do Czech ? np. do Pragi ?
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: andrzej590 »

JEST STACJA KOLEIOWA ALE RADZILBYM SAMOCHODEM PONOEWAZ DO ZWIEDZANIA JEST MASE MIEJSC I ATRAKCI.CALA KOTLINA KLODZKA JAK CHCERZ TO PODPOWIEM . WYCIECZKI SA DO PRAGI.PO KOTLINIE KLODZKIEJ ZAMEK KSIAZ ITP.DO ZWIEDZANIA NA CALY TURNUS
mawojtek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 26 sie 2016 16:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: mawojtek »

andrzej590 pisze: 22 wrz 2017 08:16 JEST STACJA KOLEIOWA ALE RADZILBYM SAMOCHODEM PONOEWAZ DO ZWIEDZANIA JEST MASE MIEJSC I ATRAKCI.CALA KOTLINA KLODZKA JAK CHCERZ TO PODPOWIEM . WYCIECZKI SA DO PRAGI.PO KOTLINIE KLODZKIEJ ZAMEK KSIAZ ITP.DO ZWIEDZANIA NA CALY TURNUS
Dzięki za informacje i pomoc.
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Petrosj »

A ja wybieram się do Szpitala Uzdrowiskowego MIESZKO na 3 tygodnie zaraz po Nowym Roku 2018. Zastanawiam sie co tam bede robił, bo na tańce to jeszcze kolana nie doleczyłem. Pozostaja spacery, nawet pod górę i z górki, no ale po obiedzie w styczniu to już zmrok zapada. Chyba ze busem do Bystrzycy lub Międzylesia co jakiś czas. Chyba ze nie bedzie sniegu to da sie gdzies potrenować chodzenie. Picie browaru tez ma swoje granice. :lol:
No i przyjade pociagiem, bo szybciej i bwzstresowo, jazda 600 km autem zimowa pora nie bywa najciekawsza. Jak ktoś z Wrocławia to prosze bardzo.
Awatar użytkownika
andrzej590
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 313
Na forum od: 28 kwie 2017 12:58
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: andrzej590 »

Petrosj pisze: 14 gru 2017 21:42 A ja wybieram się do Szpitala Uzdrowiskowego MIESZKO na 3 tygodnie zaraz po Nowym Roku 2018. Zastanawiam sie co tam bede robił, bo na tańce to jeszcze kolana nie doleczyłem. Pozostaja spacery, nawet pod górę i z górki, no ale po obiedzie w styczniu to już zmrok zapada. Chyba ze busem do Bystrzycy lub Międzylesia co jakiś czas. Chyba ze nie bedzie sniegu to da sie gdzies potrenować chodzenie. Picie browaru tez ma swoje granice. :lol:
No i przyjade pociagiem, bo szybciej i bwzstresowo, jazda 600 km autem zimowa pora nie bywa najciekawsza. Jak ktoś z Wrocławia to prosze bardzo.
Rano zabiegi, śniadanie i obiad, po południu czas wolny. Najlepiej jakbyś miał samochód, wtedy w każdym dniu można coś innego zwiedzić- całą Kotlinę Kłodzką (Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Polanica, Duszniki, Lądek Zdrój, a także Sanktuarium Igliczna, Wambierzyce, Czarna Góra, Międzylesie, Międzygórze, jak lubisz góry to Śnieżnik (jak nie doleczyłeś kolan to ci doleczą ;) ) ) Jakbyś chciał coś bliżej, to pisz.
ODPOWIEDZ