Mieszko Długopole Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jolaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 17 lip 2012 22:43

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: jolaa »

Wandzia, a szczególnie Ramzes dziękuje wam za informacje!
Teraz mniej więcej już wiem czego moge się spodziewać.

Wyjazd już za 6 dni :o
Andrew1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 05 kwie 2014 20:17
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Andrew1 »

Jadę z Kluczborka do Długopola Zdrój (Mieszko) 21 lipca 2014r. Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają opinie tego ośrodka w ostatnim czasie, bo kiedyś tam byłem - a jak jest obecnie.
Pietka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 13 maja 2014 11:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Pietka »

Ja również 21 lipca mam zameldowanie w Mieszku.Dajcie znaka jak w tym roku tam jest:) :D
yona
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 maja 2011 19:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: yona »

Szukam aktualnych opinii o tym sanatorium jak i o miejscowości. Co warto zobaczyć itp. jak tam jest. Czy dobra komunikacja, jakie wycieczki. Jak jest w samym sanatorium Mieszko, jakie pokoje, zabiegi, jedzenie? Czy jest basen? Dzięki za wszystkie informacje. Pozdrawiam życzliwych. :kwiat:
Matvsz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 11 mar 2015 14:16

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Matvsz »

Witam :) Czy ktoś może wybiera się na turnus zaczynający sie od 20 marca ? :)
Matvsz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 11 mar 2015 14:16

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Matvsz »

W sumie to jade pierwszy raz do sanatorium ;) Mam 23 lata i nie wiem czego się spodziewać... proszę o podpowiedź co ze sobą zabrać itp.itd. :)
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: ewasz »

Z tego co wiem to basenu nie ma w "Mieszku" tylko w Willi Eliza - jeśli dobrze pamiętam nazwę.
Jest piękny zrewitalizowany park. Blisko do Lądka i Kłodzka, Międzygórza. Co warto zwiedzić można poczytać na stronach "Lądkowych" w temacie "Uzdrowiska" :)
Jeśli czegoś więcej się dowiem to nie omieszkam napisać :)
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Iza03
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 10 paź 2014 12:37
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Iza03 »

Witajcie :kwiat:
Yona i Matvsz W Długopolu ostatnio byłam w 2011r to nie wiem jak jest teraz.To mała miejscowość, można dojechać PKS i PKP. Na dworzec w dniu przyjęć podjeżdża busik i rozwozi kuracjuszy. W Mieszku są pokoje 1, 2 i 3-osobowe, część z łazienkami, pokoje są czyste, ręczniki wymieniane, można też poprosić. W Mieszku jest stołówka i część zabiegów, jedzenie było dla mnie smaczne, są diety. Większość zabiegów jest wykonywana w Karolu, na basen trzeba dochodzić, ale wszędzie jest bardzo blisko. Były organizowane wycieczki, (ja np byłam w Pradze)można też we własnym zakresie zorganizować piesze spacery, jest odnowiony park. Matvsz jesteś młodą osobą, uważam że znajdziesz towarzystwo w swoim wieku, bo część kuracjuszy jest z ZUS a to przeważnie młodzi. Co zabrać? na forum dużo o tym pisano, poszukaj.
Pozdrawiam :)
Matvsz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 11 mar 2015 14:16

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Matvsz »

Za basen trzeba dodatkowo płacić czy jest to wliczone już w wyjazd i wszystkie zabiegi ? Mam nadzieje, że będzie ktoś w moim wieku :) a pokoje 1 osobowe są dla ZUS ?
Awatar użytkownika
Iza03
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 10 paź 2014 12:37
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Iza03 »

Basen jest w Hotelu SPA Dwór Elizy i tam jest zlecana rehabilitacja ; bezpłatna, można wykupić karnet, co do pokoju to nie wiem, ja byłam z funduszu i miałam 3-os z umywalką, znajoma była z ZUS pok 3-os z łazienką.
ODPOWIEDZ