Mieszko Długopole Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Pietka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 13 maja 2014 11:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Pietka »

Hey:)
Ja też miałem mieszane uczucia po otrzymaniu skierowania.Okazało się jednak,że to wspaniałe miejsce.Dla faceta przed półwieczem spędziłem naprawdę super czas.W dużej mierze wiele zależy od ekipy jaka zjedzie na leczenie.My mieliśmy wiele pomysłów na spędzanie czasu.Od spacerów do pięknej i bardzo smacznej smażalni pstrągów,po wspólne ogniska i śpiewy lub tańcowanie w "Teatralnej".Ekipa z samochodami może robić wypady do Czech lub Międzygórza lub na górę z Sanktuarium Marii Śnieżnej.Rewelacja.Zabiegi naprawdę są extra.Wszystko w zasięgu 5 min spacerkiem.Rowerki-spotkałem ofertę w takim dużym ośrodku przy drodze równoległej do głównej.Nie pamiętam jego nazwy.Leżaczki można wypożyczyć od pań pielęgniarek.Wody zdrojowe ostro żelazowe można pić do woli.Naprawdę 24 dni przy super ekipie zlecą bardzo szybko.
Bogusias
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 maja 2015 23:45
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Bogusias »

Heyka :)
Dzięki za wsparcie.... Coraz bardziej nabieram przekonania, że "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" :)
Ja też taka półwieczna, ale mam nadzieję, że w moim przypadku ekipa też będzie zgrana i nie skończy się na czytaniu książek ;)
W sumie marzyłam, żeby powłóczyć się po górach, więc...:), no a na tego pstrąga to już mam ochotę :D
Bogusias
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 maja 2015 23:45
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Bogusias »

Dziękuję ariadna....Ja jadę dopiero pod koniec lipca i trochę mnie przeraża perspektywa spędzenia połowy lata w tej malusiej miejscowości, no ale może nie będzie tak źle :) . Te wycieczki są zachęcające. Miłego pobytu życzę. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ariadna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 23 mar 2015 20:46
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: ariadna »

No cóż, ja pobyt zaliczam do średnio udanych, ale rozrywek nie szukam wiec jakoś leci. ;)
Bogusias
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 maja 2015 23:45
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Bogusias »

Też nie szukam rozrywek, ale w sumie miło byłoby nie nudzić się tam za bardzo wieczorkami :D. Pociesza mnie to co pisałaś o wycieczkach, no i mam nadzieję trochę pokicać po górkach :P. Liczę też na miłe, wesołe, nieskomplikowane towarzystwo, szczególnie w pokoju :P . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24574
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: ewasz »

ariadna pisze:No cóż, ja pobyt zaliczam do średnio udanych, ale rozrywek nie szukam wiec jakoś leci. ;)
Aż tak źle, że rozrywek trzeba szukać :roll:
A tak poważnie to przecież nic złego, że wieczorem pójdzie się posłuchać muzyki i pokręcić w tańcu :)
Może wtedy pobyt okaże się bardziej udany :)
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
ariadna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 23 mar 2015 20:46
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: ariadna »

jak dla mnie sanatorium to nie tylko - "gdzie można potanczyc"
Bogusias
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 06 maja 2015 23:45
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: Bogusias »

Hej ariadna, to już masz to za sobą :)
Może napiszesz coś więcej...czy były jakieś wycieczki (np. Praga czy Wiedeń), czy było z kim pochodzić po górkach. Interesuje mnie też możliwość wypożyczenia roweru, czy można i za ile?
Im bliżej wyjazdu, tym bardziej mam stracha, że się wynudzę ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ariadna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 23 mar 2015 20:46
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: ariadna »

Przepraszam, że tak długo mnie tu nie było. Myślę, że każdy coś dla siebie znajdzie. 3 tygodnie szybko lecą.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24574
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mieszko Długopole Zdrój

Post autor: ewasz »

Ariadna a może napisałabyś coś więcej o pobycie, warunkach w obiekcie, obsłudze, zabiegach itd. , itp.
Mam na myśli ocenę ośrodka pod każdym względem jak i okolicy :)
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ