DEDAL Polańczyk

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
inna32
Posty: 1
Na forum od: 30 gru 2012 18:42

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: inna32 »

Ja byłam w Dedalu w grudniu.Był to mój pierwszy pobyt w sanatorium.Nie mogę narzekać .Być może nie jestem wymagającą osobą..Byłam w jedynce w studio.bardzo ładny pokoik z balkonem tv lodówka,wygodna wersalka, sprzątane wystarczająco często,zmieniane ręczniki również .Jedzenie bardzo dobre.Czegóż więcej potrzeba? zabiegi miałam po śniadaniu.Do południa miałam już czas wolny..Zabiegi też wykonywane były w/g mnie jak należy.Miałam 3 tygodnie wakacji i odpoczynku od codziennych zajęć domowych.Ja osobiście polecam to sanatorium.
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: kasiula »

Ja byłam tez w Dedalu w maju 2012 i bardzo sobie chwalę.Może troszkę prawdy z tymi pokojami (jedynkami) to jest..tez chciałam jedynkę i powiedziano mi ,że nie ma...ale teraz ciesze się ,ze nie byłam w jedynce.Gorąco polecam to sanatorium.A Bieszczady i Solina po której można sobie pływać min.rowerkami wodnymi..jest przecudna.Pozdrawiam wszystkich wybierających się do Dedala.A ż Wam zazdroszczę..ale z pewnością też jeszcze tam powrócę i to niebawem :)
jarko49
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 03 kwie 2009 23:49

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: jarko49 »

Mialem wielka ochote pojechac wlasnie do tego osrodka DEDAL w Polanczyku PRYWATNIE ale nie pojechalem tam tylko i wylacznie dlatego ze korespondencja
mailowa z p.Dyrektorem (maila kierowalem nie do pana Dyrektora ale on mi odpowiadal na moje zapytania) skutecznie mnie zniechecila.
Czlowiek ten wogole nie powienien kierowac nawet kolkiem rozancowym a co dopiero takim Osrodkiem.
Okazal sie byc gburowatym i aroganckim - dal mi do zrozumienia ze jak mi sie cos nie podoba to lepiej zebym tam nie przyjezdzal bo on i tak moze mnie nie przyjac w swoim osrodku. Pierwszy raz cos takiego mi sie przydarzylo.
Ci co go tu na tym forum tak zaciekle bronia to najprawdopodobniej jacys podstawieni przez pana dyrektora albo jego znajomi a moze i nawet rodzinka
bo juz w samych opisach widac ze oni mowia o czyms zupelnie innym niz wiekszosc tych co tam byli i widzieli na wlasne oczy.
Marzanna
Posty: 1
Na forum od: 07 kwie 2017 20:43
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: Marzanna »

Witam wszystkich,wlasnie wrocilam z Dedala w polanczyku. Jestem zachwycona tym sanatorium. Wspaniala atmosfera,jedzenie pyszne. Zabiegi urozmaicone. Masaze,kapiele,gimnastyka i inne. Polecam gimnastyke ..przemily pan.Czytalam przed wyjazdem negatywne opinie i konfrontujac je z jestem zdziwiona. Nie wiem kto je pisal ale mysle,ze na dzien dzisiejszy sa one bardzo krzywdzace. Ja pojechalabym jeszcze raz. Pozdrawiam wszystkich wybierajacych sie do Dedala
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: Danuta Pietka »

Witaj Marzenko moja opinia o tym sanatorium jest taka sama jak Twoja byłam w Dedalu dwa razy prywatnie i na pewno tam jeszcze wrócę ,wszystko mi się tam bardzo podobało a mam porównanie bo w sanatorium byłam dużo razy .Zgadza się wszystko co piszesz sanatorium godne polecenia .Może teraz uda mi się pojechać z NFZ czas mojego wyjazdu zbliża się dużymi krokami zostało mi jeszcze 18100 do końca kolejki myślę że to będzie wrzesień .Marzy mi się Kołobrzeg albo Polańczyk.Pozdrawiam bardzo serdzecznie :D
Awatar użytkownika
Filantrop
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 17 mar 2017 17:34
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 2

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: Filantrop »

Dorzucę swoją krótką opinię : Ciekawy i zadbany ośrodek
forumowicz

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: forumowicz »

Byłem tam jesienią 2015 i cóż powiedzieć mam za sobą 10 wyjazdów sanatoryjnych, czyli coś tam widziałem wyjazd do Dedala oceniam z wielu powodów najlepiej. :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: zbigniew165 »

Byłem w Polańczyku w Solince cały lipiec 2016 r i codziennie kilka razy byłem w rejonie sanatorium Dedal, rozmawialiśmy z kuracjuszami tego sanatorium ale takiej negatywnej opinii nie słyszałem Wszyscy byli zadowoleni z pobytu w tym sanatorium. Sam budynek jak i teren wokół niego jest zadbany i dobrze utrzymany. Ważna jest lokalizacja w centrum miejscowości,a zwłaszcza kawiarni, sklepów, lodziarni i oczywiście " baletów " w karczmie Zakapior, w sanatorium Plon i codzienne potańcówki w samym Dedalu na wolnym powietrzu. Pozdrawiam i życzę udanego pobytu i recabilitacji.
Anna999
Posty: 1
Na forum od: 10 cze 2017 18:11

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: Anna999 »

Byłam w Dedalu w maju 2017. Nie polecam wyjazdu prywatnie do sanatorium Dedal, było po prostu kiepsko, kiepsko.
Anka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 585
Na forum od: 18 maja 2010 14:35

Re: DEDAL Polańczyk

Post autor: Anka »

Witaj
opisz bardziej szczegółowe co tak było źle.

Pozdrawiam
Anka
ODPOWIEDZ