Busko Zdrój szpital Krystyna

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: forumowicz »

Alice super :) wklej te info do tematu schorzeń :) :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
perelka1501
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 20 lut 2013 22:22

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: perelka1501 »

Właśnie wróciłam z Buska Zdroju z Krystyny. Z niewiadomych przyczyn byłam na reumatologii (nigdy nie leczyłam się u reumatologa). Pokój dwuosobowy z umywalką. Łazienka (jedno WC + jeden prysznic) damsko - męski. Nigdy nie wiadomo było na kogo się trafi w tej łazience i na dodatek ciągle brudny i śmierdzący.....brrrr.... Opieka medyczna praktycznie żadną.... tj. taka jak w sanatorium a nie w szpitalu. Brak łazienki to duży problem szczególnie jak się chce zmyć odór śmierdzącej jak zgniłe jaja kąpieli siarkowej lub wziąć prysznic przed masażem. Pokoje odkurzane podłogi ale już nie wycierano kurzy z mebli. Jedzenie w miarę smaczne i urozmaicone. W okolicy same sanatoria i kilka restauracji. Oprócz fryzjerów i gabinetów kosmetycznych żadnych innych usług. Samo miasto poza częścią zdrojową to grajdoł i nie podobało mi się. Zabiegi OK....chociaż planowane w dziwny sposób...kuracjusze np. na masaże chodzili poza swój ośrodek, bo w ośrodku przyjmowani byli pacjenci z innych ośrodków. Podobnie z mokrymi zabiegami..... trzeba było chodzić poza ośrodek Krystyna mimo, że w Krystynie te same zabiegi wykonywane były ale dla innych pacjentów. Ja na pewno już do Krystyny nie pojadę. Wiem, tylko, że kardiologia jest po remoncie i są zupełnie inne warunki i to bardzo dobre. Jak ktoś tam trafi będzie miał nieźle.
Awatar użytkownika
MARIOLA69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 25 kwie 2013 21:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: MARIOLA69 »

Czesc perełko..ja jade do krystyny tyle ze na oddzial neurologi mam nadzieje chyba ze dadza mnie na inny tak jak ciebie..no coz bede musiała sie przemęczyc te 21 dni ..jade z Lublina 24 czerwca.. ;) moze ktos jedzie w tym terminie??pozdrawiam
Uleczka_Ja
Posty: 2
Na forum od: 21 paź 2012 14:31

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: Uleczka_Ja »

Witam, jadę do Krystyny od 3.06. z okolic Warszawy.
Awatar użytkownika
MARIOLA69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 25 kwie 2013 21:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: MARIOLA69 »

witam Uleczka napisz skad jedziesz i kiedy ?
czy te do krystyny ? pozdrawiam czekam na odzew .Czy ktos jeszcze tam jedzie ?
Andreas
Posty: 4
Na forum od: 22 maja 2013 05:19

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: Andreas »

Witam
Jadę do Buska Zdrój do Krystyny z Olsztyna w terminie 03.06 - 24.06.2013 mogę zabrać kogoś po drodzę:)
Pozdrawiam
abcdefg
Posty: 2
Na forum od: 03 mar 2017 20:25
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: abcdefg »

Hej :) Jadę do Krystyny w Busku zdr. 17.04.2017 do 08.05.2017 - dodam że jestem po rozległym zawale. Jest to mój pierwszy wyjazd, i pojęcia nie mam co ze sobą zabrać... Proszę o jakąś podpowiedź od doświadczonych kuracjuszy :) pozdrawiam serdecznie:)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: andrzej1955 »

Witam na Forum-masz temat co zabrać do sanatorium-w wielkim skrócie- leki które bierzesz na cały czas pobytu,dokumentację medyczną z wynikami badań,jeżeli chodzi o odzież to przede wszystkim jakiś dres na ćwiczenia,buty sportowe typu adidas,majtki kąpielowe-w zależności od zabiegów-proponuję ciemne,odzież do spacerów-nie piszesz kiedy masz termin-czy będzie już ciepło-jeżeli jedziesz samochodem to możesz zabrać ich więcej-generalnie pakuj się tak jak byś wyjeżdżał na wczasy-teraz są takie czasy że zawsze na miejscu można wszystko dokupić,Pozdrawiam i Miłego Pobytu Życzę-mam również nadzieję że skrobniesz parę słów opinii jak już wrócisz :) jeżeli masz zamiar wybrać się na tańce to musisz też jakieś ciuszki zapakować i obuwie ;)
abcdefg
Posty: 2
Na forum od: 03 mar 2017 20:25
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: abcdefg »

Ogromnie dziękuję, i nie omieszkam się podzielić wrażeniami.....
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Busko Zdrój szpital Krystyna

Post autor: jacky6 »

perelka1501 pisze:Właśnie wróciłam z Buska Zdroju z Krystyny.
Z niewiadomych przyczyn byłam na reumatologii (nigdy nie leczyłam się u reumatologa).
Zatem jakim cudem tak zakwalifikował Imć Balneolog ?

:mrgreen: ... :ugeek:
ODPOWIEDZ