Szukam opinii o: Prywatne Sanatorium Willa Boże Oko Nałęczów

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
renia
Posty: 2
Na forum od: 30 mar 2009 13:11

Szukam opinii o: Prywatne Sanatorium Willa Boże Oko Nałęczów

Post autor: renia »

PROSZĘ PAŃSTWA O OPINIE NA TEMAT "Prywatnego Sanatorium" i Willi "Boże Oko" W NAŁĘCZOWIE.BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ OPINIĘ. SZUKAM NAJLEPSZEGO SANATORIUM DLA MOJEJ MAMUSI KTÓRA JEST PRZED 60-TKĄ I OD DŁUŻSZEGO CZASU MA CHYBA DEPRESJE.BARDZO SIĘ O NIĄ MARTWIĘ. POMÓŻCIE WYBRAĆ NAJLPSZE UZDROWISKO.
renia
Posty: 2
Na forum od: 30 mar 2009 13:11

Re: Szukam opinii o: Prywatne Sanatorium Willa Boże Oko Nałęczów

Post autor: renia »

nie wiem o co chodzi na tej stronce administratorowi, napisałam na forum prośbę o pomoc w znalezieniu najlepszego sanatorium a od admintratora dostałam "OSTRZEŻENIE", BOŻE... CO JA ROBIĘ TU... CO JA TUTAJ ROBIE :roll: co ja złgo napisłam?? :oops: :?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Szukam opinii o: Prywatne Sanatorium Willa Boże Oko Nałęczów

Post autor: administrator »

Powieliła Pani ten sam post dwukrotnie pod różnymi tytułami, dlatego musiałem usunąć te powtórzenia, które nic nie wnoszą, a jedynie zaśmiecają forum. Wystarczy chyba zapytać w jednym temacie, prawda?
ODPOWIEDZ