Krynica Zdrój Continental

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: malgorzatas »

Ilonko :kwiat: rzeczy osobiste...dres..sportowe rzeczy...bluzeczki..nie wiem czy chodzisz w sukienkach jak tak to zabierz na tańce...ja nie noszę więc idę w spodniach i dobieram bluzeczki...tez fajnie i wygodnie..W Continentalu masz wszystko w pokoju...tylko lodówki nie ma...staraj sie o pokój na wyższych piętrach bo sa po remoncie...jak masz pytania to pisz...odpowiem bo byłam...z pozdrowieniami Gosia....
grazia52
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 19 mar 2014 21:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: grazia52 »

tedi pisze:Witam, wiadome że nie każdemu uda się dogodzić we wszystkim podczas takiego pobytu sanatoryjnego... spędziłem w tym budynku bardzo miłe 3 tygodnie, pokoje może nie są zbyt przyjemne, ale są wyposażone tak, że niczego nie brakuje, miałem pokój na 5 piętrze z widokiem na "Lwigród", trafiłem na piękną słoneczną pogodę. Co do stołówki też nie ma co wybrzydzać w końcu ktoś to dla nas gotuje i podstawia pod nos. Jedzonko w porządku. I najważniejsze, jeżeli chodzi o zabiegi: Baza przecudowna, pozwolę sobie zaraz imiennie podziękować większość personelu za bardzo miłą obsługę:
-kierownikowi bazy P.Januszowi za prowadzenie mi gimnastyki indywidualnej, ćw bardzo dokładnie i bóle zdecydowanie ustąpiły
-P.Kasi z basenu za rewelacyjną gimnastykę w basenie
-P.Kasi z bazy (modelki) za przecudowny uśmiech na twarzy i profesjonalnie szybko i zgrabną obsługę wykonywania zabiegów
-P.Jarkowi za wyśmienicie wykonany masaż klasyczny
-P.Edytce, która zawsze robiła co mogła, aby mi pomóc

i wielu wielu innych, wszystkim bardzo dziękuję, na pewno jeszcze kiedyś prztyjadę do Continentala
Wszystkim innym serdecznie polecam :))
Jeszcze zapomniales pocalowac w d.... zapominasz ze to ich praca nie lubie lizusostwa
Awatar użytkownika
Tyger
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 03 paź 2015 23:14
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Tyger »

Byłem w Continentalu w 2015 roku. Kończy się remontować. Moim zdaniem jedno z najlepszych sanatoriów. Baza zabiegowa wyjątkowo dobra, Pokoje czyste i przyjemne z balkonami. Wyżywienie smaczne i niezłe jak na NFZ. Obsługa bardzo dobra i bardzo miła. Największy minus to problem z parkingiem. Mogę polecić nawet na wyjazd komercyjny.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Bietka »

Niezupełnie się zgadzam. Byłam w Continentalu 3 razy, ostatnio w kwietniu 2014. Baza zabiegowa po remoncie i nieźle wyposażona. Szkoda tylko ,że miałam aż 3 x basen (brak miejsc),że o laserze mogłam tylko pomarzyć o masażu również. Panie z obsługi jedne miłe drugie mniej miłe, tak jak wszędzie. Dobra opieka medyczna, kilka pielęgniarek i zawsze są pod ręką. Co do remontu wcale on się nie kończy , znajoma była teraz i mieszkała w pokoju nie remontowanym, lata 60-te. Chciałam nadmienić, że remont rozpoczął się jeśli dobrze pamiętam ok. roku 2001 i do tej pory nie udało się pokoi wyremontować tempo iście ślimacze. Jedzenie nie najgorsze z wyjątkiem diety dla cukrzyków (królowała gotowana marchew i buraki) i Wielkiej Nocy, gdzie na kolację podano nam sałatkę czyli suchy ryż z marchwią pychota :cry: zero oznak świąt jak na instytucję MSWiA przystało. W obecne święta koleżanka byłą w Kołobrzegu w sanat. a tam Wigilia byłą bardzo uroczysta i świąteczna. Naprawdę byłam w lepszych sanatoriach choć to zaliczyłabym do klasy średniej.
Bietka :kwiat:
mariuszciezkowsk
Posty: 1
Na forum od: 09 wrz 2016 08:38
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: mariuszciezkowsk »

Witam
Będąc na basenie Krynica Zdrój Continental podczas urlopu zostaliśmy bardzo źle potraktowani prze obsługę- pani sprzątająca na basenie w sweterku w paski.

Czuliśmy się jak więźniowie. A to dzieci za głośno, a to nie wolno zagrać w piłeczkę z dzieckiem, a to nie można skorzystać z prysznica. Proszę

się nie kręcić do sauny, proszę co chwilę nie wchodzić do jakuzi. Wydawało mi się że basen jest miejscem dla ludzi a nie więzieniem.

Zapłaciliśmy dość dużo za wejściówkę jak na taki mały basen , a obsługa do niczego i niepotrzebne nerwy.

Dziadostwo i komuna. W środku wygląd jak za PRL

Mariusz Ciężkowski
Andriu
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 23 sie 2017 11:25

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: Andriu »

Opinia z ostatniego pobytu w tym sanatorium!
Zabiegi w miarę na plus,jeśli chodzi o obsługa to większość jest tam osób które są przyjazne ale...
Niektórzy z fizykoterapeutów zatrzymali się chyba w obsłudze kuracjuszy w tamtej epoce i pracują teraz za karę,szczególnie Pani która każe samemu sprawdzać czy jest pomieszczenie wolne na zabieg a potrafi powiedzieć do pacjenta-kuracjusza że on też by chciała "skorzystać z łóżka wodnego"!
Jedzenie kiepskie,monotonne,zupy bez smaku a nawet z niespodziankami...
Za czajnik i telewizor trzeba płaci: 5 zł za czajnik i ponad 60 zł( 3 tyg) za stary telewizor,a zapomniałbym o parkingu,z tym dopiero jest cyrk!
Co do pokoi dla osób z NFZ istny PRL!
Podsumowując,jeśli miałbym zapłacić za pobyt prywatnie,wybrałbym inny ośrodek których pełno w Krynicy!
forumowicz

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: forumowicz »

grazia52 pisze: 21 lis 2015 12:04
tedi pisze:Witam, wiadome że nie każdemu uda się dogodzić we wszystkim podczas takiego pobytu sanatoryjnego... spędziłem w tym budynku bardzo miłe 3 tygodnie, pokoje może nie są zbyt przyjemne, ale są wyposażone tak, że niczego nie brakuje, miałem pokój na 5 piętrze z widokiem na "Lwigród", trafiłem na piękną słoneczną pogodę. Co do stołówki też nie ma co wybrzydzać w końcu ktoś to dla nas gotuje i podstawia pod nos. Jedzonko w porządku. I najważniejsze, jeżeli chodzi o zabiegi: Baza przecudowna, pozwolę sobie zaraz imiennie podziękować większość personelu za bardzo miłą obsługę:
-kierownikowi bazy P.Januszowi za prowadzenie mi gimnastyki indywidualnej, ćw bardzo dokładnie i bóle zdecydowanie ustąpiły
-P.Kasi z basenu za rewelacyjną gimnastykę w basenie
-P.Kasi z bazy (modelki) za przecudowny uśmiech na twarzy i profesjonalnie szybko i zgrabną obsługę wykonywania zabiegów
-P.Jarkowi za wyśmienicie wykonany masaż klasyczny
-P.Edytce, która zawsze robiła co mogła, aby mi pomóc

i wielu wielu innych, wszystkim bardzo dziękuję, na pewno jeszcze kiedyś prztyjadę do Continentala
Wszystkim innym serdecznie polecam :))
Jeszcze zapomniales pocalowac w d.... zapominasz ze to ich praca nie lubie lizusostwa
[ obrazek zewnętrzny ] grazia52 :evil:
człowiek wyraził swoją opinię , a Ty z takim tekstem :evil: ktos był dla Niego miły a dla Ciebie nie :?: zapewne jest jakiś tego powód ;)
lizusostwem być może mozna by to nazwac , gdyby tedi podpisał sie rzeczywistym imieniem i nazwiskiem .
Awatar użytkownika
trop333
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 18 paź 2015 11:41
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: trop333 »

Ja zaczynam turnus 19.04. 2018 - pojadę, sprawdzę i opiszę.
Własnie się pakuję. Dzisiaj dzwoniłam, mam pokój na 6 piętrze.
Powiedziałam sobie, żeby skały s....y, ja będę zadowolona.
Mam plan na wycieczki, zrobiłam rozeznanie w terenie,
a że jadę samochodem, będę mobilna to dotrę wszędzie gdzie chcę.
Jutro idę jeszcze do pracy, zmieniam opony na letnie i ruszam w trasę.
Jak ja się cieszę: ))) :kwiat:
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: dorotka65 »

Bardzo dobre podejście.Wczoraj wróciłam z Continentala bardzo zadowolona,było parę niedociągnięć ,ale to drobiazgi.Jeszcze nigdy nie udał mi się pobyt na 100 % bardzo dobry.Wiadomo każdy ma inne oczekiwania.Pozdrawiam i życzę udanego pobytu :kwiat:
KrystynaTeresa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 23 kwie 2018 22:14
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój Continental

Post autor: KrystynaTeresa »

WITAJ
1./list]czy pokoje są odnowione już na wszystkich piętrach? gdzie jest najciszej?
2.czy w pokoju każdy ma do dyspozycji swoją kasetkę?
3.czy można wcześniej prosić o pokój na konkretnym piętrze? / czytam, że niektórzy dzwonią 2 dni wcześniej i wiedzą gdzie dostaną pokój?/
4.czy basen jest w ramach zabiegów NFZ - ile razy na turnus?
- z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. krystyna
ODPOWIEDZ