FALA STEGNA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
skubinoweprzygody
Posty: 3
Na forum od: 04 wrz 2015 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: FALA STEGNA

Post autor: skubinoweprzygody »

Hej! Napiszę Wam swoją opinie. Byłam w Fali od 28 lipca 2015 r. i było [cenzura] uważam że to najlepsze wakacje jakie miałam!!! Średnia wieku mnie zaskoczyła bo wynosiła pewnie ponad 50 lat! Poznałam super ludzi spędziłam mega czas a pogoda była cudowna! Większość ludzi, którzy piszą fatalne opinie to stare spróchniałe zgredy, które od sanatorium oczekują standardu w pięcio gwiazdkowym hotelu we Włoszech, chociaż nigdy tam nie byli!!! Nie narzekajcie tylko wyciągajcie to co dobre!!
Jedzenie w Fali oceniam marnie - ciągle chodziłam ze swoimi parówkami lub śledziami, na kuchni był wielki problem żeby dostać keczup... smaczne były zupy, wolałam zjeść dwa talerze bo czasem drugie danie potrafiło mocno zaskoczyć :D
Pokoje - były ok mieszkałam w trzy osobowym, szafa trochę za mała jak na trzy babki ale dałyśmy radę, łazienka była okrutnie brzydka. Z tego co widziałam tylko nasza w innych pokojach było ok! Mieszkałam w pokoju z Ewą i Danką, które były w wieku mojej mamy ale nie zamieniłabym ich nigdy na żadne lokatorki. Było mi z nimi bardzo dobrze :)
Sprzątanie - było ok co 2 -3 dni chodziły Panie, sympatyczne uśmiechnięte i pomocne, zero problemów z wymianą pościeli czy ręczników. Prusaków i innych nie widziałam.
Recepcja - Panie przemiłe, nie było nigdy problemów z niczym, poznałam właściciela i również bardzo miły człowiek. W knajpce pani miała urlop i obsługiwał nas super przemiły Maciek, którego pozdrawiam równie silnie jak mojego ulubionego młodego ratownika z basenu :*
Zabiegi - byłam zadowolona z tego co miałam, rehabilitanci mili, otwarci - jak sie chciało ćwiczyć a nikogo nie było to Monia robiła prawie że indywidualne zajęcia
olenka989
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 26 sie 2014 17:42
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FALA STEGNA

Post autor: olenka989 »

no hejka
Trafiłam na Stegnę drugi rok z rzędu i znowu wyśmienicie się bawiłam.Rehabilitanci przekochani, do obsługi też nie mam żadnych zastrzeżeń.
Jedzenie średnie ale głodna nie chodziłam.
W przyszłym roku jak znowu przydzielą mi Falę to będę przeszczęśliwa. :)
Chyba nie ma takiego sanatorium na terenie kraju gdzie nic nie "zgrzyta" ale czy to jest powód do narzekania?
Atmosferę tworzą ludzie a ja kolejny raz miałam to szczęście, że trafiłam na super ekipę.
Pozdrawiam tych którzy wrócili i tych szczęśliwców którzy mają turnus jeszcze przed sobą
olenka989
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 26 sie 2014 17:42
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FALA STEGNA

Post autor: olenka989 »

Skubinowe przygody-my byłyśmy najwidoczniej w tym samym turnusie, bo ja zaczynałam 27 lipca.
Pozdrawiam Cię gorąco
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: FALA STEGNA

Post autor: jan19557 »

Ola czy był ktoś z zeszłorocznego naszego turnusu?
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: FALA STEGNA

Post autor: sztani »

No i teraz oceńcie sami .Jedzenie to sprawa indywidualna i tu nie dyskutuję a reszta? ;)
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: FALA STEGNA

Post autor: irenae »

Witam !

Serdeczne pozdrowienia od ł a w e c z k i z turnusu od 28 lipca do 20 sierp. 2015.
Było super warto by powtórzyć !!!

pozdrawiam Z..... :) ;) :D

ps.specyjalne pozdrowienia dla Świerkowej !!! (Sztumbas)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: FALA STEGNA

Post autor: jan19557 »

Można dyskutować na temat warunków lokalowych czy zabiegów ale nie wiem co jedzą ludzie narzekający na wyżywienie. Oni chyba powinni jeździć na kurację na Bahamy. Nawet na prywatnych pobytach nie wiele jest ośrodków ze szwedzkim stołem a co dopiero mówić o wyjazdach z ZUS czy NFZ. Nieco skromniej jest poza sezonem letnim przy ograniczeniu warzyw ale teraz .
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: FALA STEGNA

Post autor: sztani »

masz rację Janie , Mi tam wszystko smakowało no może prawie wszystko ale z wyżywienia bylem zadowolony i najedzony . :D ;)
olenka989
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 26 sie 2014 17:42
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: FALA STEGNA

Post autor: olenka989 »

hejka Janie.Z ubiegłego roku poza mną był Bogdan z kardiologii.Nie wiem czy kojarzysz.
Kochana Ławeczko-może zorganizujemy spotkanie poza sezonem-oczywiście z nieodłącznym Sztumbasem. :lol:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: FALA STEGNA

Post autor: jan19557 »

Jeśli taki nieduży z Brzuszkiem lekko siwiejący spod Poznania jak dobrze pamiętam to na pewno tak. Pracownik telekomunikacji a teraz już chyba emeryt.
ODPOWIEDZ