FALA STEGNA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: FALA STEGNA

Post autor: Atina »

Osobiście preferuję (jeszcze)dochodzenie na zabiegi,ale to zapewe kwestia czasu i zmienie zdanie :roll: pozdrawiam Szatani :)
emilia16
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 28 mar 2014 19:04

Re: FALA STEGNA

Post autor: emilia16 »

a jaki jest koszt wypożyczenia roweru i jakiego typu są te rowery?, czy po zabiegach można korzystać z basenu
Awatar użytkownika
Wanda Maz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 266
Na forum od: 06 maja 2014 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: FALA STEGNA

Post autor: Wanda Maz »

Dziękuje Sztani . Wróciły wspomnienia.
forumowicz

Re: FALA STEGNA

Post autor: forumowicz »

"Fala" jest za daleko od morza. To podstawowy i decydujący minus tego ośrodka, jako miejsca rehabilitacji chorych ludzi :(
emilia16
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 28 mar 2014 19:04

Re: FALA STEGNA

Post autor: emilia16 »

odległość do morza ma duże znaczenie, ponieważ zmusza do chodzenia, o to chyba chodzi....spacer przez las to super relaks
forumowicz

Re: FALA STEGNA

Post autor: forumowicz »

sztani pisze:. Co ma piernik do wiatraka .Do morza wiedzie kilka dróg przez piękny Las . Krążeniowcy (kardiologia ) codziennie chodzili z kijkami i byli bardzo zadowoleni , Kiepskiej baletnicy to i rąbek ....... niestety.Na spacery chodzili wszyscy ,było to tylko dla zdrowia. Blisko do morza wchodzi w rachubę kiedy jest się na urlopie a nie rehabilitacji.
Czego się stawiasz?
Każdy może mieć własną opinię, nie tylko ty.
Jednak 1300-1400 m do morza, to dużo. Nie każdy da radę. Są przecież ludzie poruszający się na wózkach inwalidzkich albo mocno podpierający się kulami, dla nich to cała wyprawa... Może spróbowałbyś wsiąść na wózek inwalidzki i przejechać samodzielnie po piaszczystych ścieżkach i dostać się z fali na plażę i z powrotem?
Odpowiadając na posty myśleć trzeba :shock:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: FALA STEGNA

Post autor: sztani »

Droga Pink jest droga publiczna i chodnik utwardzony, osób na wózku nie było na moim turnusie . Kursują ""meleksy "" a Fala dla kuracjuszy komercyjnych dowozi na plażę za darmo. Z ZUS nie wysyłają osób na wózkach inwalidzkich tak myślę i pozdrawiam. I uściślam nie stawiam się :lol: :lol: :lol: Komuś czasami myślenia brakuje ale to nie moja sprawa.
forumowicz

Re: FALA STEGNA

Post autor: forumowicz »

sztani pisze:Z ZUS nie wysyłają osób na wózkach inwalidzkich tak myślę...
Mylisz się, ale nic to, masz do tego prawo, jak każdy inny forumowicz ;)
Zresztą nie tylko zusowcy tam przebywają. Są rozmaite turnusy, itp.
Nie każdy ma taką kondycję jak ty, nie generalizuj. Przyznaj, że ktoś może mieć inne zdanie od twojego - to jest łatwe :shock:
END

:kwiat: Think Pink :kwiat:
Ami
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 29 mar 2015 19:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: FALA STEGNA

Post autor: Ami »

Sztani wielkie dzięki za opis Fali po przeczytaniu wcześniejszych byłam zdruzgotana myślę że Twój opis jest najbardziej obiektywny i wyważony. Dzięki
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: FALA STEGNA

Post autor: sztani »

Nie jestem osobą piszącą nieprawdę . choć moje odczucia są subiektywne ( jak każdego )Ludzie często straszą nie wiem dlaczego :( . Masz fajny termin wyjazdu ,miłego wypoczynku. :)
ODPOWIEDZ