Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Kajko
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 22 wrz 2012 18:45

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: Kajko »

Pania menadzer trzeba wymienic a dziewczyny z recepcji nauczyc kultury zachowania w stosunku do kuracjuszy.Pani menadzer z kazdego zebrania ucieka jak najszybciej bo nie chce poprawic warunkow zamieszkania dla kuracjuszy. Bardzo niedobre sanatorium!!!
lidkuz2
Posty: 1
Na forum od: 21 kwie 2014 14:53
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: lidkuz2 »

Wczoraj wróciłam z tego sanatorium. Byłam wraz z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Po wpadce z pokojem i profesjonalnym podejściu pani dyrektor ( odwróceniu złych decyzji pani kierownik marketingu) do kuracjuszy wszystko inne zasługuje na polecenie. Miła i rzetelna obsługa, zarówno hotelowa jak i medyczna. Świetna kuchnia oraz cisza i spokoj. Budynek w centrum uzdrowiska. Baza zabiegowa na miejscu, z profesjonalnymi rehabilitantami i cudownymi rekami pana Radka. Minusem byla godzina sniadania 7,15. Polecam
IwonkaG
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 07 paź 2017 08:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: IwonkaG »

Podnoszę stary temat, ale może ktoś z forumowiczów napisze szerzej o bazie zabiegowej. Jadę na leczenie ortopedyczne.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: sztani »

Zajrzyj po prostu do naszej wyszukiwarki forumowej wpisując nazwę i miejscowość są świeże info na temat Gryfa w Kołobrzegu
(prawy górny róg)
Tu przykład
https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=3&t=15315&hilit=gryf+ko%C5%82obrzeg. :)
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: Gelek »

Będąc w Perle Bałtyku (rok temu), do Gryfu chodziło się na wieczorne imprezki. Było zaskakująco dużo ludzi, sala pełna. Bez rezerwacji stolika nie ma szans. Dziwiło mnie to bo grał zespół ale z playbeck'u, tylko od czasu do czasu wstawki na saksie na żywo, no i wokal. Oświetlenie i wystrój wnętrza super. Ceny za napije umiarkowane, do tego przegryzki. Jak jest większa grupa, to nawet jakiś rabacik dają. Fajna, miła atmosfera, no i super towarzystwo :)
IwonkaG
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 07 paź 2017 08:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: IwonkaG »

Przeczytałam wszystkie opinie. Nie ma tego wiele... a już najmniej o zabiegach ;) Mam profil leczenia ortopedia.
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: moderator »

IwonkoG, liczymy że o powrocie napiszesz kilka postów oceniających ten ośrodek i swój pobyt tam, a może nawet pokusisz się o relację na żywo jak nie raz zdarza się tu na forum. Dzięki takim forumowiczom inni mogą znaleźć interesujące ich informacje.
Pozdrawiam
IwonkaG
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 07 paź 2017 08:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: IwonkaG »

Dzień dobry :) No oczywiście, że wszystko opiszę :) Postaram się być baaardzo obiektywna. Jadę do Kołobrzegu na leczenie ambulatoryjne, więc napiszę w zasadzie tylko o bazie zabiegowej. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
IwonkaG
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 07 paź 2017 08:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium GRYF w Kolobrzegu

Post autor: IwonkaG »

Witam drogich Forumowiczów :) Wróciłam! Zgodnie z obietnicą podzielę się spostrzeżeniami. Jako kuracjusz ambulatoryjny niewiele mogę powiedzieć o warunkach w samym Gryfie, ale baza zabiegowa zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo sprawna obsługa terapeutyczna, miły personel pełen cierpliwości i życzliwości. Zabiegi ustawiane bardzo rozsądnie czasowo. Ja przychodziłam z zewnątrz i miałam je po sobie w odstępach max. 15 - 20 minutowych. Oczekiwanie na kolejny zabieg mijał zawsze w sympatycznym otoczeniu innych kuracjuszy, z którymi można pogadać o tym czy owym ;) Kuracjusze z Gryfu mięli dłuższe przerwy, ale to nie reguła. Obsługa dzwoniła do pokoi po pacjentów jeśli był wolny sprzęt. Na miejscu w Gryfie nie ma basenu, trzeba dojść parę kroków do Muszelki. Ćwiczenia w basenie solankowym BAJKA! Byli oczywiście tacy, którzy narzekali: bo nie ma żelazka i trzeba wjechać windą 2 piętra żeby sukienkę uprasować, albo że pokoje nie bardzo, jedzenie takie sobie, że trzeba iść na basen ( dosłownie 10 minut spacerkiem po deptaku). Ale to były pojedyncze uwagi. Gryf położony przy samym głównym deptaku, od plaży dzieł go tylko pas uroczego parku. Fantastyczne miejsce do wypoczynku i relaksu. Ja po pobycie jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ