Strona 1 z 1

Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 29 mar 2013 14:04
autor: Kuracjusz_49
Biały Orzeł Iwonicz Zdrój. Muszę z przykrością stwierdzić że jest to najgorsze sanatorium w którym byłem a byłem już w paru. Biały Orzeł w Iwoniczu Zdrój to uzdrowisko wcale nie jest przygotowane na prowadzenie takiej działalności. Wyposażenie jest przestarzałe a ponadto występują braki we wszystkim O cokolwiek nie poprosiłem zawsze w odpowiedzi usłyszałem negatywną odpowiedź. Głupiej szafki obok łóżka się doprosić nie mogę pod herbatę bym mógł sobie postawić. Pani w recepcji odpowiedziała że wcale nie jest powiedziane że wszyscy muszą takie mieć bo są równi i równiejsi ale płacić za turnus to muszą wszyscy (NFZ) Wielkość jedzenia jest wręcz zaniżona...jedno jajko na śniadanie dla dorosłego mężczyzny to przyznajcie państwo że to trochę za mało/ tu się oszczędza na wszystkim. Kiedy zapytałem o papier toaletowy w odpowiedzi usłyszałem dosłownie że nie przysługuje, żebym sobie sam kupił ponieważ poprzedni turnus za dużo go wykorzystał toteż na nas chcą się odbić. Nie rozumiałem także niedbale dobranych zabiegów które otrzymałem na kręgosłup a uwaga dostałem wirówkę na stopy...coś takiego zdarzyło mi się pierwszy raz odkąd się leczę na kręgosłup od 4 lat. Na zabiegi trzeba dochodzić po kilka razy dziennie około kilkaset metrów w zimie po wszelakich kąpielach leczniczych...oj dużo i długo by tak wymieniać. Jedno tylko powiem, odradzam to sanatorium każdemu no chyba że ktoś lubi być traktowany źle za własne wniesione pieniądze w opłatę sanatorium. Paranoja...

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 29 mar 2013 14:52
autor: zbych
Czytanie takich komentaży do przyjemnych nie należy tylko niewiele da odradzanie pobytu w tym sanatorium. No bo skoro otrzyma się skierowanie z NFZ to w zasadzie nie ma się odwrotu. Oczywiście można zrezygnować w ogóle z wyjazdu, ale nie po to się czeka 2 lata aby później rezygnować.

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 01 kwie 2013 12:21
autor: gonzo
Byłem z Zus-u w tym ośrodku jedzenie to tragedia, nie jestem wymagający nie polecam,stare skrzypiące podłogi budzące w nocy, kierownictwo olewa skargi kuracjuszy, aby poczuć smak wędliny to sobie kup.

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 01 kwie 2013 18:59
autor: bogjan
Bialy Orzeł to tylko pacjenci z naszego ukochanego ZUS w 90 procentach.

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 02 kwie 2013 18:11
autor: dzi
Ale bardzo sympatyczni pacjenci. Codziennie przychodzili do świetlicy w Excelsiorze na jakieś "nauki" psychologiczne ?...czy jakieś inne motywujące do przyszłej pracy ?

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 03 kwie 2013 18:31
autor: gonzo
plus Orła dancing w Krakowiaku o parę metrów, ci co nie stronią od alkoholu, możliwy wylot wcześniej, w trakcie mojego pobytu chyba z 7 osób, wszystko jest dla ludzi,alkohol też,tylko z miarą, co mogło ujść płazem w innym tu nie nada,

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 05 kwie 2013 16:21
autor: otelmia
potwierdzam powyższe opinie, nic dodać nic ująć,
byłam pierwszy raz w sanatorium i trafiłam, o zgrozo,do Białego Orła,czy są lepsze sanatoria w Polsce? czy zmieniło się coś na lepsze w naszej służbie zdrowia?
ja mam wątpliwości!

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 06 kwie 2013 15:02
autor: gonzo
Są lepsze, to najgorsze w którym byłem, w Iwoniczu lepiej jest w Ziemowicie, Piaście,Sanvicie,Górniku, Wiśle, czy w Krusie,teraż możesz mieć coraz lepiej.

Re: Biały Orzeł Iwonicz Zdrój

: 11 kwie 2013 13:36
autor: Bozena2
witam. byłam w Białym Orle z NFZ w 2012 roku. mieszkałam w 3, było ciasno, w pokoju zimno, łóżka niewygodne. Jednak urok Iwonicza, piekne krajobrazy, złota polska jesień w górach rekompensowała wszelkie minusy samego pensjonatu. Ośrodka wprawdzie nie polecam, ale nie było tragicznie a pobyt i tak dobrze wspominam a ze współlokatorkami utrzymuję kontakt do dziś.pozdrawiam Bożena :)