Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: forumowicz »

zaczynam mieć wątpliwości! znajomy twierdzi ze w zimie tam nie ma żywej duszy,jedynie stare puder nice i rude rury,czy to prawda?
brydzia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 10 lis 2009 22:43

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: brydzia »

No bez przesady, ja też byłam zimą, i nie jestem ani pudernicą, ani rurą, tym bardziej rudą.
Napewno jest dużo jodu w powietrzu, ale odnoszę wrażenie, że na tym najmniej ci zależy:))))
forumowicz

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: forumowicz »

wbrew pozorom,na jodzie bardzo mi zależy! potem jest spokój przez rok z wszelkimi przeziębieniami! dzięki na info droga bryndzo! na bryndze mam nawet smaka!
olga
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 gru 2010 16:25

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: olga »

Ja też nie jestem,, pudernicą" :) a jadę do Kołobrzegu w lutym :).Muszę jednak przyznać ,że mam podobne obawy -czy nie trafię na same starsze osoby?
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: anezobk »

Lew ,chyba jod Ci na łeb pod.
Jola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 03 sty 2009 19:07

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: Jola »

anezobk pisze:Lew ,chyba jod Ci na łeb pod.
Na łeb to mało powiedziane,bo za zwyczaj tak jest ze krowa która głośno ryczy mało mleka daje.No cóż nasz LEW SALONOWY a może raczej Stodołowy ma ten syndrom Ha ,Ha! :lol: :lol: :lol: :lol:
brydzia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 10 lis 2009 22:43

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: brydzia »

Lew, Tobie nie jod jest potrzebny, tylko okulista-BRYDZIA......nie Bryndza!!!!!
forumowicz

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: forumowicz »

jest takie powiedzenie: po bryndzy pryndzyj! nie rozumiem tego co pryndzyj wsadzę czy wyjmę?
brydzia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 10 lis 2009 22:43

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: brydzia »

MAX pisze:jest takie powiedzenie: po bryndzy pryndzyj! nie rozumiem tego co pryndzyj wsadzę czy wyjmę?

Doprawdy nie wiem, jaki wpływ na "hydraulikę" ma bryndza, ale widzę, że nic nie zmieniło się od grudnia 2009-jak byłam w Ciechocinku, panowie TEŻ najmniej myśleli o podreperowaniu zdrowia, tylko o lansowaniu się i podrywaniu.
Żałosne było ukrywanie obrączki po kieszeniach,nocne wędrówki po pokojach .....ale na wizycie u lekarza ledwo nogami powłoczyli!!!
Jak dzieci-a w naszej grupie cyfra z przodu to cztery / pięć.....o co chodzi? z klatek wypuszczeni, czy tak wyposzczeni?????
dobrusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 04 sty 2011 14:07

Re: Kołobrzeg to dobry pomysł w zimie?

Post autor: dobrusia »

pudernice? hahha dzieki za ocene mojej osoby choć jestem po 50-tce daleko mi do pudernicy....nie ma co uśmialam sie ze hej :lol:
ODPOWIEDZ