Dom Zdrojowy Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Darek13
Posty: 1
Na forum od: 09 maja 2009 16:12

Dom Zdrojowy Ciechocinek

Post autor: Darek13 »

Witam Wszystkich!
niedługo wybieram się do sanatorium j.w. i poproszę o opinie osób które już tam przebywały.
Pozdrawiam Darek
Izabela
Posty: 2
Na forum od: 05 sie 2009 17:44

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek

Post autor: Izabela »

Witam
Ja jadę we wrześniu do tego samego sanatorium, "Dom Zdrojowy" w Ciechocinku. Też chętnie poznałabym opinię i wrażenia z pobytu w tym sanatorium.
Iza
jarko49
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 03 kwie 2009 23:49

Re: Dom Zdrojowy Ciechocinek

Post autor: jarko49 »

troche za pozno przeczytalem te wiadomosc bo chetnie podzielilym sie swoja opinia nt tego sanatorium ale byc moze komus sie to jeszcze przyda wiec powiem tak :
bylo super i nic a nic nie moge powiedziec o tym sanatorium zlego.
wszystko bylo moze nie az wzorowe ale naprawde nie bylo sie czego czepiac a ja osobiscie gdybym jeszcze kiedys dostal skierowanie z NFZ do tego sanatorioum to pojade tam z najwieksza przyjemnoscia czego nie moge powiedziec np. o Starym Domu Zdorjowym w Krynicy Gorskiej do ktorego to sanatorium ani nie polecam ani tez ja osobiscie juz tam nie pojade - powiedzialem sobie NIGDY WIECEJ.
W Starym Domu Zdrojowym w Krynicy Gorskiej jedynie do kuchni nie mozna miec zastrzezenia natomiast do calej reszty mam duze zastrzezenia a oceniajac wg szkolnej oceny do 6, daje jedynke a nie zero a to ze wzgledu wlasnie na dobra kuchnie.
ODPOWIEDZ