Poddębickie Centrum Zdrowia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Daniel,nie opisałem Ci warunków socjalnych z prostego powodu-podczas mojego pobytu przeprowadzano reorganizację i na miejscu dawnego oddziału rehabilitacyjnego miał być oddział ten do którego masz skierowanie,jest troszkę krążenia po korytarzach ale po pierwszych zabiegach szybko zorientujesz się gdzie co jest,basenik niezbyt duży ale świeży ,wanny do hydromasażu nowoczesne tak jak większość urządzeń rehabilitacyjnych,jestem z łódzkiego i zapewne jeszcze kiedyś tam trafię bo warto :!: raz jeszcze pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
daniel36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 sie 2014 20:25
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: daniel36 »

Dziękuję Andrzeju za informacje.
Obiecuję odezwać się po powrocie i podzielić cała wiedzą jaką będę miał na temat współczesnego sanatorium w Poddębicach.
Muszę przyznać że teraz bardziej optymistycznie patrzę na wyjazd do tego sanatorium.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wiadomości.
settimo
Posty: 4
Na forum od: 07 sie 2014 17:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: settimo »

Witam wszystkich, mam pytanie czy ktoś z Was wybiera się do Poddębic na rehabilitacje rozpoczęcie turnusu 18.08.2014r. Jeżeli ktoś jedzie niech pisze z jakiego miasta i co tam trzeba ze sobą zabrać :?: Nigdy nie byłem na tego typu rehabilitacjach więc nie mam bladego pojęcia co trzeba zabrać ze sobą.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
daniel36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 sie 2014 20:25
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: daniel36 »

settimo pisze:Witam wszystkich, mam pytanie czy ktoś z Was wybiera się do Poddębic na rehabilitacje rozpoczęcie turnusu 18.08.2014r. Jeżeli ktoś jedzie niech pisze z jakiego miasta i co tam trzeba ze sobą zabrać :?: Nigdy nie byłem na tego typu rehabilitacjach więc nie mam bladego pojęcia co trzeba zabrać ze sobą
Pozdrawiam
Witaj
Napewno całą dokumentację medyczną dotyczącą schorzenia z którym jedziesz do sanatorium.
Będziesz tam całe 24 dni więc zaopatrz się w odpowiednią ilość ubrań.
Potrzebny będzie strój kąpielowy (majtki do taplania się w wodzie :D )plus klapki basenowe, dres lub inny ubiór do ćwiczeń na sali.
Jeżeli bierzesz jakieś leki na stałe to weź je ze sobą. Cokolwiek ci jest niezbędne do życia typu osobliwy rodzaj kawy czy herbaty- też o tym nie zapomnij, bo mogą być problemy z dostaniem takich specjałów.
Resztę potrzebnych rzeczy możesz kupić na miejscu. Z tego co napisali bardziej świadomi warunków w Poddębicach , są tam sklepy więc czego nie przywieziesz ze sobą, kupisz na miejscu.
Generalnie nastaw się na odpoczynek i relaks.
Pozdrawiam i życzę udanej rehabilitacji.
settimo
Posty: 4
Na forum od: 07 sie 2014 17:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: settimo »

Witaj Danielu, dziękuję za odpowiedź :D Mam pewne obawy co do tego mojego wyjazdu czy ja tam tyle wytrzymam czasu i się nie zanudzę, ale co zrobić jak trzeba to trzeba :lol: A naprawdę nikt z Was czytających to forum się nie wybiera do Poddębic na 18 sierpnia 2014 r. :?: z tego co czytałem wcześniejsze posty to jest dostęp do neta za pomocą wifi :) to już jest jakieś okno na świat :!:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
daniel36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 sie 2014 20:25
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: daniel36 »

Mój turnus zaczyna się zaraz po Twoim. Będę w Poddębicach 12.09. 2014.
Nudy będą wtedy gdy nie znajdziesz dobrego towarzystwa lub ciekawego zajęcia.
Osobiście mam zamiar jeździć do Uniejowa na termy. Mam zaległości w lekturze więc raczej nudzić się nie będę :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Witam,pisałem post na ten temat ale gdzieś go wcięło ;) jeżeli ktoś jedzie na turnus rehabilitacyjny to obowiązuje go zapewnienie leków które bierze na cały okres pobytu-durne przepisy zabraniają wystawienia mu na nie recepty-chyba że coś się w tym względzie zmieniło,sprawa bardzo istotna i powinni o tym być pacjenci przed przyjęciem na Oddział poinformowani :!: Pozdrawiam :)
settimo
Posty: 4
Na forum od: 07 sie 2014 17:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: settimo »

Jeszcze tylko 23 dni i do domu zrehabilitowany :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: ewasz »

settimo pisze:Jeszcze tylko 23 dni i do domu zrehabilitowany :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Masz teraz pole do popisu ;)
Pisz - relacjonuj co i jak :lol:
Pozdrawiam i życzę dobrze dobranych zabiegów i towarzystwa :lol: :kwiat:
ewapp
Posty: 1
Na forum od: 18 sie 2014 22:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: ewapp »

Czy ktoś wybiera się na turnus 03.11 z okolic Radomska lub Piotrkowa ? :)
ODPOWIEDZ