Poddębickie Centrum Zdrowia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
daniel36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 sie 2014 20:25
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: daniel36 »

No i zacichł. :shock: A może dopadli i tak zrehabilitowali, że ani zipnie :D :D :D .
Chyba jednak się zastanowię, czy powinienem tam pojechać :? . :D :D :D
settimo
Posty: 4
Na forum od: 07 sie 2014 17:22
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: settimo »

Witajcie, nie jest wcale źle :D jak na szpital to nie ma co narzekać !!! Czas szybko leci już drugi tydzień się rozpoczął nawet nie wiem kiedy ?? Zabiegi i fizjoterapeuci w porządku. Jedzenie słabe ale można zawsze wyjść na miasto i coś kupić pysznego choćby w pizzeri "K2" Są organizowane wyjazdy na termy do Uniejowa ITP.
Awatar użytkownika
daniel36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 05 sie 2014 20:25
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: daniel36 »

Witam.
Zgodnie z obietnicą chcę opowiedzieć o swoich spostrzeżeniach i odczuciach z pobytu w Poddębickim Centrum Zdrowia.
Przede wszystkim jest to SZPITAL. Obowiązują rygory szpitalne. Sale odnowione, ale już nadające się do drobnych poprawek. Co do posiłków, to są nawet dobre. Ewidentnie narzekania kuracjuszy poskutkowały.
O godzinie 22:00 chodzi pielęgniarka i sprawdza obecność. Dla mnie był to kłopot bo o tej porze zwykle już śpię a tu musiałem czekać na kontrolę.
Telewizja jest ale na monety. 2 zł. godzina. Telewizor miałem zainstalowany pod sufitem, kręgosłup trzeszczał jak chciałem coś obejrzeć.
W pokojach nie ma również radia, więc radzę zabrać jakieś radyjko z domu. Czajnik owszem i nawet lodówka, ale wspólna w kuchence. Po jednej na każde piętro. Baza zabiegowa jest dobra. Rehabilitanci mili i sympatyczni. Ktoś wcześniej pisał o bibliotece. Niestety znalazłem tylko szafkę z kilkoma pozycjami i to wszystko. Biblioteka Publiczna jest, ale na mieście i trzeba się fatygować. Nie daleko ale zawsze to już kłopot. Osobiście jestem trochę zawiedziony. Liczyłem na sanatorium, a nie na szpitalny oddział rehabilitacyjny. Jestem zawodowym kierowcą i oprócz zabiegów istotny dla mnie był relaks z dala od miejskiego zgiełku. Chociaż Poddębice są małym i spokojnym miasteczkiem to klimat szpitalny podczas mojego pobytu, był dla mnie problemem.
darokowal
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 05 gru 2012 15:17

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: darokowal »

Witam wszystkich serdecznie
mam ogromną prośbę do tych którzy przeglądają wpisy a byli w PCZ turnus 18.03 - 10.04.2014
potrzebuję kontakt do Szczepana jeżeli dobrze zapamiętałem mieszka w Ostrowcu Świętokrzyskim lub okolicy.
Moje kontakty w telefonie uległy zniszczeniu i nie mogę się z nim skontaktować.
Proszę nie obawiać się , jeżeli ktoś ma z nim kontakt proszę przekazać że Darek ( mój tel.790-378-478 )
prosi o namiary lekarza z Warszawy z Czerniakowskiej który go naprawiał.
Dzięki z góry za pomoc
pozdrawiam wszystkich
Dariusz
ared
Posty: 1
Na forum od: 19 lip 2016 17:48
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: ared »

jadę do Poddębic na turnus od 2.11.2016, moge kogos zabrać z Tomaszowa, Rawy maz lub skierniewic moj adres [email].pl
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: Fionka »

Ared , mam pytanie , czy jedziesz z ZUS-u :?: Poddębice mają bardzo dobrą rehabilitacje ale jeszcze parę miesięcy wstecz nie mieli podpisanej umowy na prewencję.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: mariolaa »

Ela Poddębickie Centrum podpisało umowę z ZUS od 1 lipca. Pozdrawiam.
JolaD
Posty: 1
Na forum od: 11 lis 2016 17:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: JolaD »

Jola

Jadę do Poddębic na turnus 16,03,2017 mogę kogoś zabrać z Radomia lub okolic mój adres [email]
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018 20:33 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
basiunia
Posty: 3
Na forum od: 13 lis 2016 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: basiunia »

andrzej1955 pisze:Witam , jeżeli chodzi o czajnik to był na świetlicy, talerzyki, szklanki i sztućce-wszystko we własnym zakresie, prywatne- cały czas opisuję stan kiedy był tam oddział rehabilitacyjny, w budynku w każdym skrzydle windy- w pierwszych dniach proponuję zapoznać się z obiektem bo można się pogubić, koleżanka podpowiada że kawiarenka już działa to już jest super sprawa, pozdrawiam i miłego pobytu :)
Witam...niedawno wróciłam z tego "SANATORIUM" :shock: Proszę omijajcie to miejsce brud smród i brak miłych osób. Pielęgniarki traktują kuracjuszy jak zło konieczne .Pościel nie wymieniana, sprzątaczka od siedmiu boleści... Mało tego wieczorami balangi ,pijaństwo pod okiem pielęgniarek. Posiłki zimne po kilku interwencjach lekka poprawa. obrusy były zmieniane chyba przy otwarciu stołówki.. Lekarz pisze co chce moje schorzenie opisał krótko RWA KULSZOWA a dokumenty i historia choroby to zwyrodnienie kręgosłupa i przepukliny na kręgosłupie ale nie raczył do nich zerknąć więc napisał co uważał..Makabra!!!! :oops:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poddębickie Centrum Zdrowia

Post autor: andrzej1955 »

Witam,nie wiem dlaczego przytoczyłaś mój wpis Basiu-gwoli ścisłości jest on z Maja 2013 roku i opisywałem w nim swój pobyt na Oddziale Rehabilitacyjnym-nie w Sanatorium-jak Ty piszesz, nie mam powodu Ci nie wierzyć ale w głowie mi się nie mieści aby na terenie Szpitala i pod okiem pielęgniarek odbywały się jakieś balangi-jeżeli tak jest to trzeba to NAGŁAŚNIAĆ,przykro mi że w przeciągu trzech lat wszystko tak radykalnie się pozmieniało i to na niekorzyść,dobrze że osoby tam przebywające piszą te opinie,Pozdrawiam
ODPOWIEDZ