Medikur w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
asias
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 27 lut 2015 19:31
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: asias »

Witaj Nietuzinkowa40 i inni. jade na 4 turnus do Medikur czyli od 15.03 - 7.04 . Mam pytanie, pisałaś że brak tam kaloryferów, a czy w ośrodku jest ciepło? I jaka jest szansa na pokoje 2 osobowe? czy w ogóle taka jest? i jeszcze jedno, czy basen jest w tym ośrodku??
Awatar użytkownika
aqula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3270
Na forum od: 03 wrz 2013 20:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: aqula »

Wiem, że basenu w ośrodku nie ma .. jest w Bałtyku – Morska Odyseja (info ze strony medikuru) :) jak również w innych ośrodkach ..jak ktoś chce to znajdzie basen :D
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: iwon28 »

asias pisze:Witaj Nietuzinkowa40 i inni. jade na 4 turnus do Medikur czyli od 15.03 - 7.04 . Mam pytanie, pisałaś że brak tam kaloryferów, a czy w ośrodku jest ciepło? I jaka jest szansa na pokoje 2 osobowe? czy w ogóle taka jest? i jeszcze jedno, czy basen jest w tym ośrodku??
Witaj asias, byłam w Medicur w zeszłym roku. Kaloryferów brak ale jest ogrzewanie przez nawiew nad wejściem do pokoju. Jedyny minus tego ogrzewania , to że hałas jest w nocy od tego. Pokoje dwuosobowe są na wyższych piętrach, na parterze są trójki. Szansa jest na taki pokój tylko trzeba być wcześnie rano. Pozdrawiam i miłego wypoczynku życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
piorko43
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 13 lip 2014 21:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: piorko43 »

Hej asias ,również jadę do Medikur od 15.03.2015 :P .Byłam tam w 2012 roku i miło wspominam ten pobyt ;) . Mieszkałam w dwójce. No cóż są to pokoje bardzo malutkie ponieważ do jedynek wstawili dodatkowe łóżko i zrobili z tego dwójkę.Łóżka stały tak blisko siebie,że czułaś oddech drugiej osoby na szyi.Trójki natomiast są bardzo duże.Trudno zatem powiedzieć, czy lepsza mniejsza powierzchnia we dwoje, czy większa w trójkę.Poza tym wszystko było ok. dlatego po dwóch latach przerwy postanowiłam ponownie tam pojechać.Pozdrawiam :) :kwiat:
asias
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 27 lut 2015 19:31
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: asias »

Witaj piorko43 dziękuję bardzo za odpowiedz, fajnie by było aby ten turnus przywrócił mnie do normalnego życia, a nie wykończył ciężkimi nocami :-) z współspaczami :( . Jestem po operacji kreg. szyjnego i bardzo się cieszę ze w końcu za rehabilitacje weźmie się ktoś kto się na tym zna. A skąd ty jedziesz i jak i o której? POzdrawiam serdecznie Asia
Awatar użytkownika
piorko43
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 13 lip 2014 21:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: piorko43 »

Witam ponownie. Asiu jadę z Torunia chyba autokarem, ale jeszcze nie wiem o której , a Ty skąd jesteś? Pozdrawiam Basia:)
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: basiat »

Dziewczynki , wiadomość o maleńkich dwójkach troszkę mnie zasmuciła. Jadę pod koniec lipca i razem z koleżanką zarezerwowałyśmy właśnie dwójeczkę......
Może zorientujecie się,że są jakieś większe pokoje, to dajcie znać po przyjeździe- będę wdzięczna :kwiat:
Pozdrawiam Basia
asias
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 27 lut 2015 19:31
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: asias »

witaj piorko43 (Witam ponownie. Asiu jadę z Torunia chyba autokarem, ale jeszcze nie wiem o której , a Ty skąd jesteś? Pozdrawiam Basia:) ja jade z Wejherowa pociągiem o 5.30 :-( tylko taki jedzie bez przesiadki :-) więc pewnie będę na miejscu po 9. :roll:
wiola10
Posty: 1
Na forum od: 14 mar 2015 12:39

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: wiola10 »

bogdan2012 pisze:Witam !!!
Wybieram się z ZUSu na turnus od 19 lutego br.Podpowiedzcie jak wygląda wyżywienie ( dwie zmiany ? ),jakość i standard pokojów.Czy wszystkie zabiegi są na miejscu i ile jest ich dziennie.Jak wygląda życie towarzyskie i kulturalne .Jakie sa możliwości parkowania samochodu ?

Witam

Panie Bogdanie ,czy to Pan z turnusu 18.02-14.03 stolik 22 ;) ;) ??
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: nietuzinkowa40 »

basiat pisze:Dziewczynki , wiadomość o maleńkich dwójkach troszkę mnie zasmuciła. Jadę pod koniec lipca i razem z koleżanką zarezerwowałyśmy właśnie dwójeczkę......
Może zorientujecie się,że są jakieś większe pokoje, to dajcie znać po przyjeździe- będę wdzięczna :kwiat:
Pozdrawiam Basia
Basiu zorientuj sie na ktorym pietrze masz pokoj ....polecam dwojki na pierwszym pietrze bo sa wieksze natomiast na 3 pietrze sa male ...
Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ