Medikur w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: iwon28 »

Witam, mam turnus w Medicur od 15 września, czy ktoś jedzie może w tym terminie :) proszę o kontakt na maila [email].pl
grasmo54
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 22 paź 2012 11:49

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: grasmo54 »

Re: Kołobrzeg - Etna Weneda 29.11.2012
Kończę turnus w Medikur Kołobrzeg. Pobyt uważam za udany. Pokoje są bardzo fajne. Obsługa sympatyczna a recepcja rewelacyjna. Jedzonko bardzo dobre. Jeżeli ktoś ma inne wymagania to proponuję wyjazd do drogiego SPA, bo tam można wymagać. :D Podziękowania dla Pani Dyrektor. Napewno wrócę.

kuracjuszka z Torunia :D
Awatar użytkownika
joannabis
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 100
Na forum od: 10 lut 2014 17:54
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: joannabis »

Ann pisze:Hey eska.....ja jadę do Medicura od 24 czerwca ,,,
Witajcie.... A Ja 23 czerwca....pozdrawiam:-)
Krzysiu
Posty: 2
Na forum od: 23 cze 2014 02:47
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Krzysiu »

Witam serdecznie :serce: :D :D

Właśnie wróciłem z turnusu w Medikur, było super ekstra.
Wcześniej przed przyjazdem czytałem posty i byłem załamany opiniami jakie były na forum.
Teraz wiem że wszystkim się nie dogodzi, większa część kuracjuszy była zadowolona.
Ja byłem zadowolony, gdyż traktowali nas jak dorosłych (ważne) a nie jak w innych ośrodkach kontrolowane dzieci.
Jedzenie było dobre ( jak na ograniczenia finansowe ZUS), obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna.
Rehabilitanci to prawdziwi profesjonaliści, zaangażowani w swojej pracy byśmy wrócili do zdrowia.
Personel medyczny bardzo sympatyczny i taktowny. Darmowa telewizja i siłownia.
Jedynie nie podobały się godziny prelekcji po 20 oraz sesji z psychologiem,
bo to kolidowało z najważniejszym zabiegiem-- wieczorkiem tanecznym ale i to dało się załatwić...
Chciałem przy tej okazji podziękować za całe dobro jakie mnie tam spotkało.
Opinię moją opieram na wielokrotnym pobycie w innych ośrodkach ZUS.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku-rehabilitacji.
Krzysiu. :D :D :D
Awatar użytkownika
joannabis
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 100
Na forum od: 10 lut 2014 17:54
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: joannabis »

Witaj Krzysiu....właśnie tu jestem i potwierdzam to wszystko co napisałeś ....jest super ....Pozdrawiam z Kołobrzegu:-) :lol:
Właśnie wróciłem z turnusu w Medikur, było super ekstra.
Wcześniej przed przyjazdem czytałem posty i byłem załamany opiniami jakie były na forum.
Teraz wiem że wszystkim się nie dogodzi, większa część kuracjuszy była zadowolona.
Ja byłem zadowolony, gdyż traktowali nas jak dorosłych (ważne) a nie jak w innych ośrodkach kontrolowane dzieci.
Jedzenie było dobre ( jak na ograniczenia finansowe ZUS), obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna.
Rehabilitanci to prawdziwi profesjonaliści, zaangażowani w swojej pracy byśmy wrócili do zdrowia.
Personel medyczny bardzo sympatyczny i taktowny. Darmowa telewizja i siłownia.
Jedynie nie podobały się godziny prelekcji po 20 oraz sesji z psychologiem,
bo to kolidowało z najważniejszym zabiegiem-- wieczorkiem tanecznym ale i to dało się załatwić...
Chciałem przy tej okazji podziękować za całe dobro jakie mnie tam spotkało.
Opinię moją opieram na wielokrotnym pobycie w innych ośrodkach ZUS.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku-rehabilitacji.
Krzysiu. :D :D :D
Krzysiu
Posty: 2
Na forum od: 23 cze 2014 02:47
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Krzysiu »

[quote="joannabis"]Witaj Krzysiu....właśnie tu jestem i potwierdzam to wszystko co napisałeś ....jest super ....Pozdrawiam z Kołobrzegu:-) :lol:

Witam joannabis.

Dziękuję za miłe słowa.
"Wszystko, co dobre, szybko się kończy" a potem powrót do domu...
Pozdrawiam.

Krzysiu. :D :D :D


"Powietrze, światło, odpoczynek uzdrawiają, lecz największe ukojenie płynie z kochającego serca."
Theodor Fontane
jankrop
Posty: 3
Na forum od: 25 wrz 2014 16:58
Staż sanatoryjny: 2

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: jankrop »

Jadę 9.10.2014 nie wiecie jak jest z parkingiem?
Awatar użytkownika
Blondi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 995
Na forum od: 23 mar 2014 00:51
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Blondi »

Jest na miejscu,cen nie podam ...ale za płotem "kościelny"...pod chmurką ,dużo tańszy.
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: iwon28 »

joannabis pisze:Witaj Krzysiu....właśnie tu jestem i potwierdzam to wszystko co napisałeś ....jest super ....Pozdrawiam z Kołobrzegu:-) :lol:
Właśnie wróciłem z turnusu w Medikur, było super ekstra.
Wcześniej przed przyjazdem czytałem posty i byłem załamany opiniami jakie były na forum.
Teraz wiem że wszystkim się nie dogodzi, większa część kuracjuszy była zadowolona.
Ja byłem zadowolony, gdyż traktowali nas jak dorosłych (ważne) a nie jak w innych ośrodkach kontrolowane dzieci.
Jedzenie było dobre ( jak na ograniczenia finansowe ZUS), obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna.
Rehabilitanci to prawdziwi profesjonaliści, zaangażowani w swojej pracy byśmy wrócili do zdrowia.
Personel medyczny bardzo sympatyczny i taktowny. Darmowa telewizja i siłownia.
Jedynie nie podobały się godziny prelekcji po 20 oraz sesji z psychologiem,
bo to kolidowało z najważniejszym zabiegiem-- wieczorkiem tanecznym ale i to dało się załatwić...
Chciałem przy tej okazji podziękować za całe dobro jakie mnie tam spotkało.
Opinię moją opieram na wielokrotnym pobycie w innych ośrodkach ZUS.

Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku-rehabilitacji.
Krzysiu. :D :D :D
Witam, ja wróciłam z Medicur trzy tygodnie temu. Wszystko co napisał Krzysztof jest prawdą. Było bardzo sympatycznie. Pokoje duże, co dzień sprzątane. Jedzenie było mało urozmaicone ale można na nim przezyć. Rehabilitanci sympatyczniu, służący pomocą. Ogólnie bardzo miło wspominam pobyt tam, a to ze względu na piękna pogodę i wspaniałe towarzystwo. Wszystkim kuracjuszom życzę tak wspaniałych wspomnień i znajomości jakie mi pozostały :kwiat:
andrewt
Posty: 3
Na forum od: 01 lis 2014 20:42

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: andrewt »

Witam, jadę do Medikuru 27.11 podobnono jest to ostatni turnus w tym roku...jestem ciekawy ile z tych opinii jest prawdziwych...mam nadzięję że zabiegi i pozostała rekowalescencja będzie nam dodrze służyła...Pozdrawiam i do miłego spotkania w Medikurze...
ODPOWIEDZ