Medikur w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: Suzen »

dana62 pisze:W całym turnusie nie było
ofert wycieczek ani osoby która organizowałaby wycieczki nawet po Kołobrzegu.
To minus dla ośrodka.W sanatoriach są zawsze oferty,szkoda że nie było osoby za to odpowiedzialnej .Kuracjusz ma wtedy możliwość efektywnego wypoczynku.Ja bardzo lubię zwiedzanie i zawsze korzystam z wycieczek bliższych i dalszych.Jestem ciekawa otaczającego świata. :)
Kuracjusze zainteresowani sprawą organizowania wycieczek powinni zapytać się o tą kwestię na zebraniu organizacyjnym.
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: mariolaa »

Jest to różnie teraz w ośrodkach nie zawsze jest "kaowiec". W Kołobrzegu ośrodek Magnolia ma taka osobę, każdy niemal dzień przynosi nowe propozycje. Na pewno są i inne też, z propozycji których można korzystać podczas pobytu. Ja podobnie jestem zawsze ciekawa danej miejscowości i okolic. jeżeli ośrodek nie wychodzi z propozycją wycieczek to udaję się do biura pttk, który jest zawsze najlepszym organizatorem, ma świetnych przewodników albo szukam innego biura turystycznego. Przyznam że zawsze coś ciekawego znajdę. Poza tym zaopatruję się w folder i mapę miejscowości i okolic, wcześniej natomiast sama przygotowuję trasy zwiedzania wykorzystując internet. Polecam i życzę aby aktywnie wykorzystać wolne chwile.
marcyk
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 27 gru 2014 20:12
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: marcyk »

jak można dostać pokój jedno osobowy i co z parkingiem {chrapie} :?:
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: nietuzinkowa40 »

darek pisze:do Nietuzinkowej40

Zastanawiam się czym się przejmujesz Ty i tak wygrałaś.
Dostałaś Medikur kiedyś Etnę za 2-3 lata znowu inną nazwę gdybyś dajmy na to Dostała skierowanie do innego ośrodka gdzie Broń Boże Pani SIOSTRY (zwracaj się Pani w białym fartuchu Pielęgniarka tylko ..Pielęgniarstwa w Kołobrzegu to taka mocna Fobia ) już od 21,45 czekała na Ciebie a meldować musiałabyś się zaraz po przyjściu i Wysłuchiwać wynaturzenia Pani Pielęgniarki przez kilka minut i Czuć się ..Winną za całe zło ..świata ;)
Basen
Ludzie od kilku lat widzę totalne fobie ludzi dotyczące basenu Wszyscy super pływakami ale w godz przed południowych
Kto z Was tak z ręka na Sercu choć raz w tygodniu pojawia się u siebie na Basenie ??
Tak Medikur podciągnięty jest pod Bałtyk a basen tam nie rozciągnie się zresztą doba trwa 14 godz pracy jako osoba ,która miała przyjemność bywać i tu i tam proponuję po 4-5 dniach zweryfikować Swoją kartę zabiegów.
Zawsze Panie i Panowie rehabilitańci znajdą wolne miejsce na zabieg lub i dodatkowy ..W Polsce tylko rybka nie przyjmuje wyrazów wdzięczności
Dziękuję Darku za wyczerpującą odpowiedź :)
Ja nie mam jakiś ogromnych oczekuwań chce zwyczajnie odpocząć od
domowych problemów nabrać sił a bedą potrzebne bo zostanę pod koniec lutego babcią
z czego ogromnie sie cieszę:):):)
Po za tym zrehabilitować moją nóżkę ;)
Dobre ćwiczenia są np podczas tańca ;)
Będę chodziła na spacery nad morze i w sumie nic więcej mi do szczęścia nie brakuje :)
Towarzystwo na pewno jakieś znajdę:)
Pozdrawiam Darku :)
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: nietuzinkowa40 »

marcyk pisze:jak można dostać pokój jedno osobowy i co z parkingiem {chrapie} :?:
Witaj Marcyk co do pokoju najlepiej tam zadzwonić i zapytać ...zawsze to wiedza u źródła :)
Natomiast o parkingu jest w poście jakiś tzw U księdza za cały turnus 150 zł
Pozdrawiam :)
marcyk
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 27 gru 2014 20:12
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: marcyk »

a może ktoś z was jedzie 02 01 2015 :?:
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: nietuzinkowa40 »

Ja jadę 26 stycznia ....:) Ale coś mi świta że ktoś pisał że jedzie na początku stycznia ...:)
Marcyk proszę zdaj relację jak już tam będziesz ...przyda mi się ;)
marcyk
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 27 gru 2014 20:12
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: marcyk »

masz jak w banku pozdrawiam 8-)
Awatar użytkownika
nietuzinkowa40
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 11 lis 2014 12:47
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: nietuzinkowa40 »

Marcyk i to mi się podoba konkretna męska odpowiedź :serce:
marcyk
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 27 gru 2014 20:12
Staż sanatoryjny: 1

Re: Medikur w Kołobrzegu

Post autor: marcyk »

nietuzinkowa40 jak obiecałem :przyjazd rano miłe Panie w recepcji i dostałem pokój 1 osobowy w którym sporo mebli na ciuchy telewizor telefon i ładna łazienka tylko ogrzewanie nadmuchowe troszkę huczy ale za to ciepło jedzenie jak dla kobiety to starczy zabiegi można z lekarzem dogadać pokoje sprzątane przez miłe panie parking kościół 150 pobyt medikur 30 doba na ulicy jak znajdziesz gratis ja znalazłem dziś wieczorek i na razie to tyle pozdrawiam .
ODPOWIEDZ