Biawena czy Glinik w Wysowej?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
aga24.
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 02 cze 2009 10:21

Biawena czy Glinik w Wysowej?

Post autor: aga24. »

Chce wyjechac do Wysowej na turnus rehabilitacyjny.Jeszcze nie bylam w tej miejscowosci,pytam tych co juz byli,w ktorym sanatorium jest lepiej?:) Czekam na opinie:)
wiki115
Posty: 3
Na forum od: 16 cze 2009 00:00

Re: Biawena czy Glinik w Wysowej?

Post autor: wiki115 »

:ugeek: WITAM!BYŁAM W SANATORIUM W WYSOWEJ;SAMA MIEJSCOWOŚĆ BARDZO MALEŃKA ,ALE JAK KTOŚ SZUKA CISZY TO TAM JEST JEJ POD DOSTATKIEM.ZABIEGI W WYSOWEJ GODNE POLECENIA.NOWOŚCIĄ JEST GROTA SOLNA W KTÓREJ SUPER SIĘ WYPOCZYWA NAJLEPIEJ W WŁASNYM SPRAWDZONYM GRONIE.KĄPIELE SOLANKOWE I BŁOTNE TO TEŻ CIEKAWE UROZMAICENIE.NIE MIESZKAŁAM W BIAWENIE ALE SŁYSZAŁAM ŻE JEST TAM WSZYSTKO NA MIEJSCU I NIE TRZEBA NIGDZIE WYCHODZIĆ ZWŁASZCZA KIEDY SIĘ JEST ROZGRZANYM PO ZABIEGACH.JEST TEŻ BASEN I SAUNA CZEGO NIE SPOTKAŁAM W GLINIKU.-WIKI.
aga24.
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 02 cze 2009 10:21

Re: Biawena czy Glinik w Wysowej?

Post autor: aga24. »

o to fajnie ze jest basen.A sa windy? chodzi mi glownie o to gdyz poruszam sie o kulach a chodzenie po schodach sprawia mi trudnosc.czy sa takie nowoczesne co sie guziczkiem same otwieraja czy trzeba je otwierrac recznie bo jednak mam dwie kule wiec nie mam jak otwierac drzwi :P szkoda ze nie mam 3 rak:)
Awatar użytkownika
Heksa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 sie 2017 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Biawena czy Glinik w Wysowej?

Post autor: Heksa »

Dzień dobry, w Biawenie byłam z ZUS w 2017 roku .Gdyby nie remonty pobyt byłby wspaniały. W Gliniku byłam prywatnie. Obydwa ośrodki wyposażone są w nowoczesne windy. W Biawenie są dwie bo budynek jest większy i wyższy. Moim zdaniem w Biawenie jest wyższy standard ( chociaż jedzenie bardziej smakowało mi w Gliniku) i rzeczywiście wszystko na miejscu. Dla poruszających się o kulach podejście do Biaweny może sprawiać lekki problem.Biawena jest położona na sporym wzniesieniu ale podejście jest łagodne chociaż dosyć długie. Do Glinika dojście jest prawie proste.
Ja wybrałabym Biawenę. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu,
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Biawena czy Glinik w Wysowej?

Post autor: Dzia_dek »

Heksa pisze: (...) Ja wybrałabym Biawenę. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu,
Heksa zwracaj uwagę na daty postów na które odpowiadasz. Ten jest sprzed 10 lat,
wcześniej (o Iwoniczu) pisałaś na post sprzed 11 lat. Komu więc odpisujesz? :o
Nie bardzo widać sens w wyciąganiu takich "lamusów". :roll:
Awatar użytkownika
Heksa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 sie 2017 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Biawena czy Glinik w Wysowej?

Post autor: Heksa »

Sory faktycznie zauważyłam :o
ODPOWIEDZ