Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
malinaaa
Posty: 4
Na forum od: 30 sie 2015 16:38

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: malinaaa »

To znaczy, że do mnie też nikt nie może napisać p.w na razie?? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: malgorzatas »

Zaraz do ciebie napiszę na PW ....POZDRAWIAM i zobaczysz czy doszło ;) jak nie to musisz popisać z parę postów :serce:

Wysłałam Tobie pozdrowienia....jeśli otrzymałaś to znaczy że można do ciebie pisać...ale ten z kim chcesz mieć kontakt...tez ma mało postów :(
I Może obydwaj nie macie uprawnień :(
Awatar użytkownika
DAROO11
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 29 lip 2015 07:34
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: DAROO11 »

malinaaa poszło na pw
Awatar użytkownika
DAROO11
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 29 lip 2015 07:34
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: DAROO11 »

...jeżeli nie możesz odpisać to napisz na forum a podeślę Ci nr tel.na PW ;)
malinaaa
Posty: 4
Na forum od: 30 sie 2015 16:38

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: malinaaa »

Wiadomości na p.w dostałam- od Gości wczoraj i od Daroo dziś. Odpisać na razie niestety nie mogę- strasznie dziwna rzecz :shock: Daroo jakbyś mógł podać maila do siebie, to się odezwę, bo zadzwonić na razie nie mam możliwości, ale może kiedyś pogadamy i przez tel. :P
Awatar użytkownika
DAROO11
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 29 lip 2015 07:34
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: DAROO11 »

malinaaa adres wysłany ;)
Czarna30
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 02 wrz 2015 16:20
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: Czarna30 »

Witam , mam pytanie dostałam skierowanie do tego osrodka na 27 listopada 2015. Chciałabym się dowiedzieć coś na temat tego ośrodka . Jadę z Warszawy . Pozdrawiam :)
eMKac
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 sie 2015 13:30
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: eMKac »

DAROO11 napisz proszę coś więcej na temat tych jedynek? Jakie są w ogóle zasady przydzielania do pokoju?
Będę wdzięczna za każde info ;)
eMKac
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 sie 2015 13:30
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: eMKac »

Daroo wiem, że już pytałam o te zasady przydzielania do pokoju i napisałeś, że kto pierwszy ten lepszy, ale wcześniej gdzieś wyczytałam, że tych, którzy pojawiają się pierwsi wpychają do 3-4 osobowych pokoików?!?!
Czyli to nieaktualne? Niestety obawiam się, że nie uda mi się oderwać na stałe od pracy, i będę zmuszona późnymi wieczorami troszkę posiedzieć nad laptopem. Obawiam się też, że mogłoby to niektórym przeszkadzać, dlatego zależałoby mi na pokoju jednoosobowym :(
Będę wdzięczna jeśli uda Ci się jeszcze coś więcej dowiedzieć. Zaczynam turnus 13 września.
Jeśli możesz, to napisz więcej info w wiadomości prywatnej. Ja niestety zbyt 'młoda' tutaj, żeby do Ciebie napisać :(
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: dziunia60 »

eMKac pisze:Daroo wiem, że już pytałam o te zasady przydzielania do pokoju i napisałeś, że kto pierwszy ten lepszy, ale wcześniej gdzieś wyczytałam, że tych, którzy pojawiają się pierwsi wpychają do 3-4 osobowych pokoików?!?!
Czyli to nieaktualne? Niestety obawiam się, że nie uda mi się oderwać na stałe od pracy, i będę zmuszona późnymi wieczorami troszkę posiedzieć nad laptopem. Obawiam się też, że mogłoby to niektórym przeszkadzać, dlatego zależałoby mi na pokoju jednoosobowym :(
Będę wdzięczna jeśli uda Ci się jeszcze coś więcej dowiedzieć. Zaczynam turnus 13 września.
Jeśli możesz, to napisz więcej info w wiadomości prywatnej. Ja niestety zbyt 'młoda' tutaj, żeby do Ciebie napisać :(
Witaj.Co prawda ja byłam w zeszłym roku ale jest dość ładna stołówko-świetlica i tam można siedzieć z kompem.Jak ja byłam to nie było żadnych zasad przyznawania pokoi.Życzę udanego pobytu i dobrego towarzystwa ,pozdrawiam
ODPOWIEDZ