Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: dziunia60 »

Witajcie.Dostałam skierowanie z Zus -u do Poradni Leczenia Osteoporozy i chorób Narządu Ruchu w Stalowej Woli .To chyba nie jest sanatorium i nic nie mogę znaleźć na ten temat,może ktoś tam był i mógłby mi coś napisać o tym ośrodku? :?: :(
forumowicz

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: forumowicz »

Wszystko na temat tej poradni znajdziesz na stronie internetowej którą podaję Ci w PW ,bo nie można podawać linków w tym temacie :D Zajrzyj do prywatnych wiadomości ;) :D Pozdrawiam :kwiat:
nowicjusz
Posty: 2
Na forum od: 20 gru 2013 00:59
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: nowicjusz »

Witaj, napiszę jak będę, turnus zaczynam 8 stycznia. Pozdr
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: dziunia60 »

nowicjusz pisze:Witaj, napiszę jak będę, turnus zaczynam 8 stycznia. Pozdr
Witaj.Będę czekała na wiadomości od Ciebie jak tam jest.Życzę dobrego przetarcia szlaku ,efektów w zdrowieniu i dobrego wypoczynku i zabawy.Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: dziunia60 »

nowicjusz pisze:Witaj, napiszę jak będę, turnus zaczynam 8 stycznia. Pozdr
Czekam z niecierpliwością na info jak tam jest.Chyba dobrze bo jesteś dwa dni i nic się nie skarżysz :lol: ;) :?: Pozdrawiam
slaweq
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 27 gru 2013 22:22
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: slaweq »

Też bym się chciał czegoś dowiedzieć na temat ośrodka :)
forumowicz

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: forumowicz »

Witajcie :) :roll: Przeniescie swoje pytanie w ...Oceń sanatorium :) ;)
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: gorkaa »

W w/w ośrodku byłam osobiście ponieważ miałam wykonać rezonans magnetyczny. Przyznam,że nie wiedziałam że można tam rehabilitować się w systemie stacjonarnym czyli z noclegiem. Tubylcy nazywają poradnię " u Goli". Poradnia położona jest w centrum miasta w niedużej odległości od dworca PKS. Mieszkam niedaleko Stalówki tzn Stalowej Woli, więc jeżeli chcielibyście coś wiedzieć mogę się dowiedzieć. ;)
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: dziunia60 »

Witam zainteresowanych Stalową Wolą.Właśnie tam dzwoniłam i mam informację że; wszystkie zabiegi są na miejscu,
pokoje są 1;2;3 i 4 osobowe,łazienki są w pokojach.Ręcznik i szlafrok można wypożyczyć i wymieniać raz w tygodniu za kaucją 50 zł,którą przy zwrocie oddają, nie ma rezerwacji pokoi,można tam być już na 8 rano; jest internet ;Koniecznie trzeba zabrać strój na basen i gimnastyczny; od Dworca do poradni jest ok 400 m;jest TAXI na dworcu. To tyle co się dowiedziałam. :kwiat:
slaweq
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 27 gru 2013 22:22
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: slaweq »

Ośrodek położony w środku osiedla, pokoje faktycznie 1, 2, 3 i 4 osobowe, 1 osobowe pokoje są zarezerwowane dla osób obłożnie chorych, w pokoju jest łazienka z ubikacją, łóżka szpitalne ortopedyczne, w pokoju są krzesła, stolik, czajnik, telewizor, szafa i szafki, podobne do szpitalnych, łazienka i pokoje są schludne i ładne, pokoje są na dole i na piętrze, jedzenie... Ciężko stwierdzić po pierwszym dniu, stołówka też niczego sobie, problem był ze znalezieniem rejestracji, ale się udało, nie mam porównania co do innych ośrodków, bo to mój pierwszy wyjazd, jak mi się coś przypomni to dopiszę później :)
ODPOWIEDZ