Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
DAROO11
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 29 lip 2015 07:34
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: DAROO11 »

dziunia60 pisze:
eMKac pisze:Daroo wiem, że już pytałam o te zasady przydzielania do pokoju i napisałeś, że kto pierwszy ten lepszy, ale wcześniej gdzieś wyczytałam, że tych, którzy pojawiają się pierwsi wpychają do 3-4 osobowych pokoików?!?!
Czyli to nieaktualne? Niestety obawiam się, że nie uda mi się oderwać na stałe od pracy, i będę zmuszona późnymi wieczorami troszkę posiedzieć nad laptopem. Obawiam się też, że mogłoby to niektórym przeszkadzać, dlatego zależałoby mi na pokoju jednoosobowym :(
Będę wdzięczna jeśli uda Ci się jeszcze coś więcej dowiedzieć. Zaczynam turnus 13 września.
Jeśli możesz, to napisz więcej info w wiadomości prywatnej. Ja niestety zbyt 'młoda' tutaj, żeby do Ciebie napisać :(
Witaj.Co prawda ja byłam w zeszłym roku ale jest dość ładna stołówko-świetlica i tam można siedzieć z kompem.Jak ja byłam to nie było żadnych zasad przyznawania pokoi.Życzę udanego pobytu i dobrego towarzystwa ,pozdrawiam
Potwierdzam w 100%
Mag M 70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 03 wrz 2015 18:14
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: Mag M 70 »

Witam , mam pytanie odnośnie planowania zabiegów i na jakim poziomie one są? czekam na wieści :? pozdrawiam forumowiczów M
malinaaa
Posty: 4
Na forum od: 30 sie 2015 16:38

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: malinaaa »

eMKac pisze:Daroo wiem, że już pytałam o te zasady przydzielania do pokoju i napisałeś, że kto pierwszy ten lepszy, ale wcześniej gdzieś wyczytałam, że tych, którzy pojawiają się pierwsi wpychają do 3-4 osobowych pokoików?!?!
Czyli to nieaktualne? Niestety obawiam się, że nie uda mi się oderwać na stałe od pracy, i będę zmuszona późnymi wieczorami troszkę posiedzieć nad laptopem. Obawiam się też, że mogłoby to niektórym przeszkadzać, dlatego zależałoby mi na pokoju jednoosobowym :(
Będę wdzięczna jeśli uda Ci się jeszcze coś więcej dowiedzieć. Zaczynam turnus 13 września.
Jeśli możesz, to napisz więcej info w wiadomości prywatnej. Ja niestety zbyt 'młoda' tutaj, żeby do Ciebie napisać :(
Na pewno 13 września?? Z tego co wiem to jutro zaczyna się kolejny turnus.

Daroo odezwę się jutro na maila. Przepraszam, że tak długo zeszło, ale ostatnio nie mam czasu na nic :evil:
Mag M 70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 03 wrz 2015 18:14
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: Mag M 70 »

dzień dobry
tak mój turnus też rozpoczyna się 13 września
,tak mam w skierowaniu a ponadto dzwoniłam do tego ośrodka,
zapewne w tej kwestii nic się nie zmieniło z tego co wiem to obecnie jeden turnus właśnie skończył pobyt.
tak jak pisałam wcześniej głównie interesuje mnie baza zabiegowa ,
jeśli ktoś udzieli mi trochę wiadomości z tej dziedziny będę bardzo wdzięczna
:oops: pozdrawiam ciepło wszystkich M
miłej niedzieli........
Mag M 70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 03 wrz 2015 18:14
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: Mag M 70 »

czy nikt mi nie odpowie.............?
pozdrawiam Mag
forumowicz

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: forumowicz »

To teraz Stalowa Wola też jest uzdrowiskiem? No, no, ten czysty klimat...
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: dziunia60 »

Mag M 70 pisze:czy nikt mi nie odpowie.............?
pozdrawiam Mag
Witaj Mag.Moje informacje mogą być nie aktualne bo ja byłam w zeszłym roku w lutym i we wcześniejszych wpisach możesz poczytać moje opinie na temat tego ośrodka.Zabiegi przede wszystkim gimnastyka (jest dość dobrze wyposażona sala gimnastyczna z której można było korzystać do woli),basen i gimnastyka w nim bo do pływania raczej za mały,masaż,grota solna i zabiegi elektryczne typu laser,pole i inne prądy jak wszędzie
Jednym z lepszych zabiegów jak dla mnie była kriokomora.Dowożą też na komorę hiperbaryczną ale przydziela ją sam p.Gola .Ja byłam na wizycie zaraz na drugi dzień po przyjeździe zostałam zakwalifikowana ale do dziś nie wiem dlaczego nigdy nie mogłam z niej skorzystać.Sauna i basen wieczorem odpłatnie.To było by na tyle.Może ktoś jeszcze napisze coś aktualnego.
Mag M 70
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 03 wrz 2015 18:14
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: Mag M 70 »

Dzień dobry
dziękuje Dziunia za odpowiedz , tak czytam i śledzę Twe posty od jakiegoś czasu już ,
tak jak pisałam iż mnie interesują tylko zabiegi ,ponieważ jestem przed kolejna operacją
i że tak powiem potrzebna jest dobra rehabilitacja zarówno przed jak i po operacji niestety kolejnej?
... :( mam jeszcze jedno zapytanie czy osoby takie jak ja przed operacją i chodzące w ortezie mają szanse na pokój
jednoosobowy.....pozdrawiam wszystkich życze miłego dnia.... MAG :) :)
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: dziunia60 »

Trudno mi się wypowiedzieć na ten temat,przydział pokoi to chyba loteria.Na moim turnusie ci co przyjechali dzień wcześniej i wykupili jedną dobę mieli jedynki ale czy będą wolne?musisz zadzwonić i zapytać.Życzę skutecznej rehabilitacji i zdrówka.
eMKac
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 sie 2015 13:30
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: eMKac »

DAROO11 pisze:
dziunia60 pisze:
Witaj.Co prawda ja byłam w zeszłym roku ale jest dość ładna stołówko-świetlica i tam można siedzieć z kompem.Jak ja byłam to nie było żadnych zasad przyznawania pokoi.Życzę udanego pobytu i dobrego towarzystwa ,pozdrawiam

Potwierdzam w 100%
Dzięki wielkie za informacje!
ODPOWIEDZ