Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6354
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: Martinka »

Tak, podpisuję się pod wcześniejszym wpisem. Ja miałam 1 na górze, fakt, duchota ogromna - okno w dachu i wiecznie drzwi otwarte na korytarz. Jedzenie dobre, ale kompletna nuda, jeżeli ktoś nie umie sobie zorganizować czasu. Życzę udanej rehabilitacji, bo na nią ten ośrodek stać. Pozdrawiam. :D
maria55
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 133
Na forum od: 06 maja 2014 22:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: maria55 »

Witaj nurek dziękuję Ci za wyczerpujące informacje .Interesuje mnie parking ,czy jest i czy płatny, oraz ile osób jest na turnusie. Pozdrawiam.
nurek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 03 cze 2016 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruc

Post autor: nurek »

Na turnusie jest ok 55 osób. Parking jak i telewizor bez płatny. To duże plusy w porównanie np ze Stegną.
vipmielec
Posty: 1
Na forum od: 07 wrz 2016 11:16
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: vipmielec »

witam mam ustalony turnus na 13 wrzesnia 2016 chcialem sie czegos dowiedziec o tym osrodku jak na ta chwile to wyglada jestem osoba mloda 27 lat chcialem spytac czy na turnu sa osoby mlode ? czy starsze czy w tym sanatorium jest np silownia i co z praniem czy trzeba sobie samemu w pokoju prac jak to wyglada ? pozdrawiam
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6354
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: Martinka »

vipmielec pisze:witam mam ustalony turnus na 13 wrzesnia 2016 chcialem sie czegos dowiedziec o tym osrodku jak na ta chwile to wyglada jestem osoba mloda 27 lat chcialem spytac czy na turnu sa osoby mlode ? czy starsze czy w tym sanatorium jest np silownia i co z praniem czy trzeba sobie samemu w pokoju prac jak to wyglada ? pozdrawiam
Witam. :D
Z tego co pamiętam, a byłam latem w 2014 r. nie ma pralni, zresztą się nie interesowałam, bo lato i można było sobie samemu wyprać swoje rzeczy. Powiem, ze były rozwieszone sznury na to pranie, korzystałam. Straszny obciach jest, jak wieszana była też bielizna, ponieważ mieszkańcy okolicznych bloków mieli niezły ubaw. Prałam to u siebie w pokoju - ( jedynka). Co do siłowni, to nieźle była wyposażona baza rehabilitacyjna. Więc może to Tobie wystarczy. Mnie wystarczało. :D
Różni ludzie, w różnym wielu korzystają z tego "sanatorium" więc na pewno znajdziesz kogoś w zbliżonym wieku do Ciebie.
Jeżeli chodzi o jedzenie, to jest ono dobre i różnorodne, można się określić w temacie diety.
Pamiętaj, że klimat tworzą kuracjusze, więc życzę dobrego klimatu i udanych zabiegów. Pozdrawiam. :D
Agnieszka1978
Posty: 1
Na forum od: 18 sie 2017 18:57

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: Agnieszka1978 »

Witam :lol: :D
:D :D :D
Po przeanalizowaniu za i przeciw...hmmm..bylo niezle,jedzenie troszke kiepskie ale nie najgorsze(figuruja kasze i sery jak i tanie wedliny).Pokoje rozne,te z oknami w dachu to porazka szczegolnie latem,sama rehabilitacja super ,super i jeszcze raz super,wyjscia da sie zorganizowac jak i dancingi :D Tak jak ktos pisal klimat tworza kuracjusze ,nasz turnus byl bardzo zintegrowany :P tv platne 60zl,internet 10zl za caly pobyt,basenu brak ze wzgledu na remonty,ogolnie polecam :D
To ze jest to szpital,prosze sie nie zalamywawc :D
Pozdrawiam turnus 26.07.2017-18.08.2017 :) :D :D :D
Jak i pracownikow Sanus :D
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: kmz44 »

Agnieszka1978 pisze:Witam :lol: :D
:D :D :D
Po przeanalizowaniu za i przeciw...hmmm..bylo niezle,jedzenie troszke kiepskie ale nie najgorsze(figuruja kasze i sery jak i tanie wedliny).Pokoje rozne,te z oknami w dachu to porazka szczegolnie latem,sama rehabilitacja super ,super i jeszcze raz super,wyjscia da sie zorganizowac jak i dancingi :D Tak jak ktos pisal klimat tworza kuracjusze ,nasz turnus byl bardzo zintegrowany :P tv platne 60zl,internet 10zl za caly pobyt,basenu brak ze wzgledu na remonty,ogolnie polecam :D
To ze jest to szpital,prosze sie nie zalamywawc :D
Pozdrawiam turnus 26.07.2017-18.08.2017 :) :D :D :D
Jak i pracownikow Sanus :D
Od kiedy to w Stalowej Woli w Poradni Osteoporozy jest sanatorium :D
Zwei12
Posty: 1
Na forum od: 12 wrz 2017 20:50
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: Zwei12 »

Ktoś się tu wybiera w najbliższym czasie? W pokojach lokują osoby w podobnym wieku?
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6354
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: Martinka »

kmz44 - Od kiedy to w Stalowej Woli w Poradni Osteoporozy jest sanatorium :D
[/quote]

Od wtedy, jak twój ZUZ Ciebie tam skieruje. :lol: :evil:
Gocha
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 19 lis 2017 12:48
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Stalowa Wola Poradnia Leczenia Osteoporozy i narządu Ruchu

Post autor: Gocha »

Hej :) Jedzie ktoś z Warszawy 23 listopada ?
ODPOWIEDZ