oceń szpital uzdrowiskowy zdrowie w Polanicy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

oceń szpital uzdrowiskowy zdrowie w Polanicy

Post autor: leszek1958 »

W sierpniu jadę do Polanicy Zdrój szpital uzdrowiskowy Zdrowie proszę o opinie kuracjuszy.
ala
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 11 maja 2009 12:08

Re: oceń szpital uzdrowiskowy zdrowie w Polanicy

Post autor: ala »

Witam Pana Leszka!!!!Półtora roku miałam skierowanie z NFZ do szpitala uzdrowiskowego Zdrowie w Polanicy Zdrój lecz zostałam skierowana do sanatorium Wielka Pieniawa w Polanicy tzn. 50 m dalej.Warunki w obu sanatoriach są na wysokim poziomie.Wielka Pieniawa ma Basen,Zabiegi sanatoria mają na miejscu bardzo miła obsługa.Niektórzy kuracjusze z Pieniawy chodzili na zabiegi do sanatorium Zdrowie co mieli schorzenia ze sercem.Życzę miłego pobytu w Polanicy i dobrych zabiegów.Pozdrawiam.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: oceń szpital uzdrowiskowy zdrowie w Polanicy

Post autor: leszek1958 »

Pani Alu dziękuję za informacje,chciałbym doprecyzować pytanie,czy w pawilonie nr.2 Zdrowie jest tylko recepcja i tam kierują do innych obiektów,bo ja mam skierowanie właśnie do szpitala uzdrowiskowego Zdrowie.Pozdrawiam.
ala
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 11 maja 2009 12:08

Re: oceń szpital uzdrowiskowy zdrowie w Polanicy

Post autor: ala »

Witam!!! Proponuję zdzwonić do sanatorium Zdrowie i zapytać się czy jest Pan na liście przyjęć w tym sanatorium.W każdym sanatorium są recepcje , właśnie te należą do jednej Spółki Uzdrowisk Kłodzkich .Jak przybyłam o 13,00 to jeszcze były pojedyńcze miejsca,którzy przyjeżdzali po południu,czy wieczorem przewozili ich do Kudowy, lub do Dusznik.na komfortowe zakwaterowania.Właśnie sanatoria w Polanicy są oblegane prze kuracjuszy komercyjnych z Niemiec dla nich w pierwszej kolejności przydzielają najlepsze pokoje. Proponuję przyjechać i zakwaterować się od godz.11.00.Życzę miłego dnia.Pozdrawiam.
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: oceń szpital uzdrowiskowy zdrowie w Polanicy

Post autor: leszek1958 »

Dziękuję za informację ,po powrocie z uzdrowiska, napisze jak było.Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ