Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
moniulek1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 maja 2011 08:42

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: moniulek1 »

Dziękuję Ci za miłe towarzystwo nie tylko przy wspólnym "korycie", ale za wsparcie i mobilayzer!!!! -monika
moniulek1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 maja 2011 08:42

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: moniulek1 »

Dziękuję Ci JANUSZ za miłe towarzystwo nie tylko przy wspólnym "korycie", ale za wsparcie i mobylayzer!!!
Dziękuję wszystkim DOBRYM LUDKOM za uśmiech i pozytywne wibracje na całej tej naszej śmiesznej kolonii!!!
ALE NAJWIĘKSZE DZIĘKI kieruję do MADZI i ŁUKASZA- dzisiaj wróciłam z żagli (dzięki Wam jetem jak kobieta guma!!!)

Natomiast Pani Ordynator dziękuję za dwulicowość i fałszywy uśmiech na twarzy.
Pozdrawiam -monika
kilara281
Posty: 2
Na forum od: 14 lip 2011 09:07

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kilara281 »

Właśnie dzisiaj wróciłam z turnusu. Dla mnie wszystko było super. Uważam że jak ktoś jest negatywnie nastawiony, to zawsze znajdzie jakiś minus. Ukłony dla rehabilitantów. Szczególnie dla Grzesia.
irmin1234
Posty: 2
Na forum od: 06 wrz 2011 16:41

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: irmin1234 »

Dostałam dziś skierowanie do Sanatorium Jantar Gdańsk_Sobieszowo na 6 października. Czy ktoś może tam jedzie w moim terminie. Jadę z Kielc autem . Mogę kogoś zabrać do Sobieszewa.Pozdrowienia_czekam na informację :)
Edzia777
Posty: 1
Na forum od: 29 wrz 2011 11:51

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Edzia777 »

irmin1234 pisze:Dostałam dziś skierowanie do Sanatorium Jantar Gdańsk_Sobieszowo na 6 października. Czy ktoś może tam jedzie w moim terminie. Jadę z Kielc autem . Mogę kogoś zabrać do Sobieszewa.Pozdrowienia_czekam na informację :)
Ja też mam wyjazd na 6 października,jadę z Lęborka.Edyta.Do zobaczenia
dariusz
Posty: 3
Na forum od: 27 paź 2011 22:50

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: dariusz »

Niedługo i ja dołączę do kuracjuszy w Sobieszewie. Bardzo mnie martwi brak basenu w sanatorium, na kręgosłup to przecież podstawa podstaw!! Podobno wożą do Sopotu tych którzy potrzebują ale raz w tygodniu, więc to tak jakby wcale.
Powinny być codzienne zajęcia na basenie jeżeli zależy nam na zdrowiu a przecież po to tam jedziemy. Póki co mam nadzieję że to co słyszałem to tylko plotki i że zadbają o basen dla nas :)
Jeżeli nie to trzeba będzie tą sprawę nagłośnić tam gdzie trzeba, niestety ... płacimy my, płaci zus więc rehabilitacja musi być prawidłowo przeprowadzona ...
gość1975
Posty: 2
Na forum od: 12 lis 2011 18:34

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: gość1975 »

Nie ma żadnych dokładek jak to wspomniano we wcześniejszych wypowiedziach a w dodatku naczynia na stołówce są brudne. (jest to Sanatorium ALMA przy ulicy Falowa 4)
Jeśli chodzi o zespół fizjoterapeutyczny to jest w 100 % pierwsza Klasa.
Rumia
Posty: 1
Na forum od: 15 lis 2011 20:42

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Rumia »

gość1975 pisze:Nie ma żadnych dokładek jak to wspomniano we wcześniejszych wypowiedziach a w dodatku naczynia na stołówce są brudne. (jest to Sanatorium ALMA przy ulicy Falowa 4)
Jeśli chodzi o zespół fizjoterapeutyczny to jest w 100 % pierwsza Klasa.
Rehabilitanci są mili ale kompletnie nie interesują się pacjentami ,zwłaszcza na sali ćwiczeń tam trzeba dbać o swoje.Ja straciłam trzy tygodnie czasu a ZUS pieniądze.
kuracjusz2011
Posty: 2
Na forum od: 17 lis 2011 23:55

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kuracjusz2011 »

Czytając powyższe komentarze trzeba wszystko uściślić....Po pierwsze, rehabilitacja - pierwsza klasa!!! - podziękowania dla całego zespołu rehabilitacji a w szczególności Pana Grześka i Rafała, Pani Ewy i Dorotki, Karoliny i Magdy - to się nazywa zawód z powołaniem i pełnym oddaniem!!! Podziękowania dla przemiłych pielęgniarek a w szczególności Pani Kasi i Marii, (reszty nie pamiętam po imionach, przepraszam) - to się nazywa podejście rzetelne do ludzi!
Do lekarzy...- nic nie można zarzucić, jak wszyscy - tacy sami wszędzie ale głęboki ukłon w stronę dr Insinskiego, którego byłem pacjentem i Pani Ordynator - dr Gebert (pamiętam i stosuję jej uwagi ćwiczeniowe)
po drugie, kuchnia - przy takiej ilości ludzi podziwiam Panie borykające się z talerzami i twarzami niezadowolonych ludzi - pełen ukłon!
Po trzecie, pokoje - mój był w porządku ale kolegi - wymagał nieco zmian.
Drodzy kuracjusze, myślę, że nie ma co narzekać i być złośliwym, w Jantarze wszystko jest w porządku a niektórzy niech się zastanowią czy przyjechali się leczyć czy odpocząć za publiczne pieniądze!
Mam nadzieję, że zawitam w przyszłym roku ( w sumie to już niedługo ;))))
Pozdrowienia dla wszystkich piszących dobrze czy źle!
Było super!!!!!!!! Dziękuję!!!!!!!!
newuserka
Posty: 3
Na forum od: 21 lis 2011 14:04

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: newuserka »

Witam,

czy ktoś z osób które miały problem ze złamanym wcześniej nadgarstkiem mogłyby napisać, które z zabiegów w ośrodku były godne polecenia?

Z góry dziękuję.
ODPOWIEDZ