Złoty Kłos Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
bewe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 165
Na forum od: 13 sty 2014 21:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: bewe »

Własnie wrócilismy ze Świnoujścia ze "Złotego Kłosa" jesteśmy zadowoleni,ogolnie było ok.Mysle ,ze wyszlo nam i na zdrowie i na dobre :D pozdrwiam
forumowicz

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: forumowicz »

bewe pisze:Własnie wrócilismy ze Świnoujścia ze "Złotego Kłosa" jesteśmy zadowoleni,ogolnie było ok.Mysle ,ze wyszlo nam i na zdrowie i na dobre :D pozdrwiam
Witaj bewe :kwiat: Jechałaś z pewnymi obawami , jak widać wszelkie opinie dobrze czytać z ;) oka.Najważniejsze że wróciliście zadowoleni.Pozdrawiam :kwiat:
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: amator60 »

Witaj bewe, Czy możesz opisać swoje wrażenia z pobytu w Złotym Kłosie? Jadę tam 22-04 jest to mój pierwszy wyjazd do sanatorium. Masz jakieś porady dla nowicjusza?
Pozdrawiam.
zuza
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 28 gru 2010 14:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: zuza »

Witaj amator60. Byłam w złotym kłosie w lutym 2013 r. pokoje 2 os. , stołówka na miejscu , jedzonko skromne ale smaczne ( dla mężczyzn może być mało) . Na zabiegi trzeba dochodzić ok 100 m. panie w recepcji niezbyt miłe ale pielęgniarki były ok. Na plaże bliziutko . Są organizowane wycieczki. Ja byłam na miejscu dzień wcześniej więc uniknełam kolejki do recepcji , ludzie co przyjechali rano w dniu rozpoczęcia turnusu czekali na korytarzu po kilka godz. zabiegi ok. ale rozłożone nieraz na cały dzień . Napisz co cię jeszcze interesuje , jak będę wiedziała to napisze. Pozdrawiam.
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: amator60 »

Witaj zuza. Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze pytanie czy w ramach zabiegów jest basen lub masaże i czy ewentualnie można dokupić we własnym zakresie ?
Wyjazd dzień wcześniej niestety nie wchodzi w rachubę bo mam przyjazd na 22-04 dzień po świętach, więc odczekam swoje w kolejce. Z tego co się zorientowałem pokoje są od ulicy i podwórza po której stronie polecasz ? i czy można wogóle wybierać pokój?
Pozdrawiam
bewe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 165
Na forum od: 13 sty 2014 21:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: bewe »

Amator60,myślę ,ze bedziesz zadowolony z pobytu w Złotym Kłosie chyba ,ze masz wysokie wymagania.Jak już pisałam po pobycie było ok.,aczkolwiek warunki skromne.Pokoje skromne ale czyste,my z mężem mielismy pokój na 2 pietrze od południa czyli od tyłu budynku,bylismy zadowoleni bo słoneczny pokoj i spokojniej od ulicy wiekszy hałas i pokoje ciemne bo od północy,jedzenie skromne ale smaczne.Panie w recepcji tez w porządku jedne sympatyczniejsze drugie bardziej obojetne ale ogólnie w porządku.My bylismy dzien wczesniej więc poprosilismy o pokój z balkonem,bo jedne pokoje na parterze od ulicy są bez balkonów.Jest lekarz i lekarka,my akurat trafilismy do pana doktora ,wizyta u niego trwa dosyc długo gdyz dokładnie wypytuje o stan pacjenta i bardzo długo idzie mu obsługa komputera ;) Na zabiegi chodzi sie do Rusałki lub Bałtyku bardzo blisko.Jeżeli będziesz chciał dokupic zabiegi to zrób to dopiero jak lekarz ustali ci już liste zabiegów z "przepisu"Wtedy mozesz mu powiedziec ,ze chcesz dodatkowo skorzystać z bazy zabiegowej to Ci wpisze dodatkowe zabiegi w rubryce"prywatne".Zabiegi prywatnie są dosyc drogie za taki basen solankowy od okolo 25-30zl jest w "Bałtyku"popros to moze lekarz przepisze w ramach zabiegow :) mnie akurat nie dał ale za to miałam hydromasaż w solance-super,Ja sobie dokupiłam laser -21 zł i magnetronik 16zl.jak na tance to fajne są w Swarożycu.Mozna tez do Rybniczanki lub Energetyka.Organizowane tez sa wycieczki,więc wieksza ilosć gotówki sie przyda :lol: Spacery po plazy rewelacja my bylismy w styczniu-lutym i było pięknie nigdy nie myslałam,że bałtyk w samym środku zimy moze byc tak cudowny,Jak jeszcze maszjakięs pytania to proszę bardzo mozesz pisac .pozdrawiam i zycze udanego pobytu :!:
bewe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 165
Na forum od: 13 sty 2014 21:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazd do sanatorium do amator 60

Post autor: bewe »

jeszcze do amator60 ,nie wiem o jakie masaże chodzi czy hydro czy klasyczne,bo są hydromasaże w solance jak juz pisałam i masaze klasyczne całego kregosłupa i cześciowe.Ja poprosiłam lekarz i dostałam całosciowy kregosłupa i hydro,faktycznie czasem zabiegi sa rozplanowane tak ,ze latasz i rano i po poludniu ale mozesz pójść do działu "planowania" ktory znajduje się w Rusałce i zapytac czy by nie mozna przeplanować czasem sie udaje :)
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: amator60 »

Bewe, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Wymagający nie jestem, ale jak wspominałem jestem nowicjuszem i nie wiem czego można oczekiwać.
Z tego co już wyczytałem na tym forum to najważniejsze są osoby, które są współtowarzyszami turnusu. Znalezienie zgranej ekipy pozwoli na przyjemny pobyt nawet w przypadku innych niedociągnięć :D .
Bewe na pewno skorzystam z twoich podpowiedzi i myślę, że mój pobyt również będzie udany szczególnie, że zapowiada się ładna pogoda ;) .
Pozdrawiam
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: amator60 »

Czy jest dostępny internet WI-FI :?:
bewe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 165
Na forum od: 13 sty 2014 21:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Złoty Kłos Świnoujście

Post autor: bewe »

jest internet
ODPOWIEDZ