Kudowa Zdroj

Uzdrowisko, atrakcje, turystyka.
ghjkl
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 07 mar 2015 16:43
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 39

Kudowa Zdroj

Post autor: ghjkl »

Brakuje mi na forum Kudowy zdr. a to przeciez jedna z perel w koronie polskich senatr.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kudowa Zdroj

Post autor: renatka11 »

W Kudowie-Zdroju byłam w sanatorium w lutym 2014. Piękne miasteczko na granicy z Czechami. Można codziennie być w Polsce i Czechach. Koniec Parku Zdrojowego i około 500 metrów do granicy i wioski Mala Cermna z dwoma sklepami spożywczymi i małą knajpką. Do najbliższego miasta można dojechać autobusem kursującym co kilkanaście minut za 3 zł i tam zaopatrzyć się w różne produkty w marketach. Jest co zwiedzać w Kudowie i okolicy, ale przede wszystkim klimat tam panujący: atmosferyczny i ten, który tworzą kuracjusze sanatoryjni. Tęsknię za Kudową i może wybiorę się w najbliższych miesiącach, pewnie latem.
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Kudowa Zdroj

Post autor: biedroneczka »

Ghjk, zainspirowałaś mnie swoim spostrzeżeniem o braku Kudowy w temacie "Uzdrowiska", więc postanowiłam odszukać zdjęcia z tego pięknego miejsca i teraz już można pooglądać moje wspomnienia. Mam nadzieję, że dołączą wkrótce następne osoby ze swoimi wspomnieniami i podzielą się nimi z nami na Forum... :kwiat:

Renatka11, napisałaś, że byłaś w Kudowie zimą... z pewnością jest tam o tej porze roku pięknie, ale polecam Kudowę latem lub wczesną jesienią
... jest tam wtedy p r z e p i ę k n i e :serce:
Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24523
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kudowa Zdroj

Post autor: ewasz »

Biedroneczko - stanęłaś na wysokości zadania :)
Jak to dobrze, że ghjkl wspomniał o Kudowie :)
Zdjęcia są przeurocze :)
ODPOWIEDZ