Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: gosiam »

Danuta Pietka pisze: 08 wrz 2017 12:52 Witam ,nareszcie mam przydział dostałam Ciechocinek nie jest to co chciałam ale może być, lepiej jak by miał być na przykład Kamień Pomorski.Jadę do Grażyny od 18 pazdziernika do 8 listopada.Pozdrawiam oczekujących życzę wymarzonych przydziałów .Gorąco pozdrawiam :D :D :D
Witam serdecznie. W Ciechocinku byłam w ub. roku ale w ramach ZUS. Niestety byłam w GRACJI, nie kojarzę zupełnie gdzie usytuowana jest GRAZYNA. Może bliżej tężni. Gracja zlokalizowana jest trochę na uboczu, niedaleko Wojskowego. W Ciechocinku byłam w maju..wiec pięknych dywanów kwiatowych jeszcze nie było, dopiero rozpoczynał się sezon. Wieczorki taneczne odbywały się w Wojskowym, we Wrzosie, w Nauczycielskim, Stodole i Zdrojowej. W Stodole w sobotę grali nawet do 2 w nocy. Spacerować można po parku, lub przy Tężniach, tam też zwykle było najwięcej ludzi. Wokół Jasia i Małgosi, też zwykle było sporo osób oddychających świeżym powietrzem. Ja wróciłam zadowolona, miałam super babkę w pokoju i fajne towarzystwo. Śmiechu co nie miara. Życzę udanego pobytu, cudownej pogody i zabiegów. :P
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: Danuta Pietka »

sowka2 pisze: 26 wrz 2017 15:35 Witam wszystkich oczekujących a tym którzy otrzymali skierowania gratuluję. Wysłałam wniosek w kwietniu 2016 NFZ wielkopolska i mam obecnie nr 5469. Wniosek już po weryfikacji i teraz czekam. Martwię się oby to nie wypadło na Święta Gwiazdkowe. Dzwonię na zwroty ale bez skutku. POzdrawiam wszystkich oczekujących :kwiat: :kwiat:

Witam sanatorium Grażyna znajduję się przy grzybku mam nadzieję że będzie dobrze ,zabiegi na miejscu no i lokalizacja sanatorium w samym centrum wszędzie blisko.Koleżanka z forum zrobiła dla mnie wywiad prawdopodobnie nie jest zile .Grażynko jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc :kwiat: :kwiat: :kwiat: Szykują się dwa zwroty z mazowieckiego bo moja koleżanka ma z mężem ten sam termin co ja ale prawdopodobnie jutro go zwróci bo nie chcę jej dać urlopu.Jeżeli zwróci to już dwie osoby mogą jechać ze zwrotów do Grażyny od 18 .10.do 8.11Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sowka2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 26 cze 2015 22:39
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: sowka2 »

Bardzo dziękuję p.Grażyno za informację. Już dzwonię może się uda Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
mady
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 03 kwie 2013 11:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: mady »

Witam, gratuluję przydziałów. Ja nadal czekam , u mnie dzisiaj nr 3486 (reumatologia). Proszę napiszcie z jakim nr przydział i jaki profil ? Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: GIENIA »

A ja czekam już 26 miesięcy . Numer 2 670 . Dzis mi powiedziano , że wyjazd grudzień , najpóźniej styczeń :roll:
Awatar użytkownika
sowka2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 26 cze 2015 22:39
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: sowka2 »

Ja mam nr 5400 reumatologia NFZ Wielkopolska chyba tak jak Ty wypadnie grudzień lub styczeń :kwiat:
Awatar użytkownika
sowka2
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 26 cze 2015 22:39
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: sowka2 »

witaj Mady napisz proszę z Jakiego NFZ jesteś :kwiat: :kwiat: Oj chyba poczekam a poczekam
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6353
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: Martinka »

A ja mam 3606 .
Też nie wiem, kiedy pojadę. :evil: :cry: Wróżko Gieniu :lol: :!: :!:
A tak po prawdzie Gieniu, jak udało się Tobie przeskoczyć ten tysiąc :?: :?: :?:
Masz chody w swoim NFZ :?:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: GIENIA »

Martinko .. gdybym miała chody juz bym spacerowała po moim ukochanym Swinoujściu .... nooo , ewentualnie Kołobrzegu :lol: :lol:
Nie monitoruje juz tak codziennie przeglądarki , tak że sama nie znam tempa spadania ;) .... wiem tylko , że czas oczekiwania na przydział , zwiększa sie z dnia na dzień :evil: ... mogę jechać i w styczniu , byłoby mi wszystko jedno , gdyby nie fakt , że z końcem stycznia spodziewam się turnusu z KRUS-u ;)
echch ... wydzwaniam codziennie i codziennie słyszę , że nic nie ma , że ludzie nie oddają skierowań :(
mady
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 03 kwie 2013 11:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2016 lub 2017.

Post autor: mady »

sowka2 pisze: 27 wrz 2017 21:29 witaj Mady napisz proszę z Jakiego NFZ jesteś :kwiat: :kwiat: Oj chyba poczekam a poczekam
Witaj, Mazowiecki NFZ, dzisiaj mam 3216 tzn. od wczoraj spadło ponad 250 nr. Pozdrawiam , czekamy dalej. :kwiat:
ODPOWIEDZ