Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lubelski NFZ

Post autor: beatrix-67 »

CHMURKO CHMURKO !

Co taka cisza nic się nie odzywasz jak tam już masz przydział a który masz numerek na dzień dzisiejszy w kolejce? :) U mnie jakoś stanęło pomału spadają numerki :?
Pozdrawiam cieplutko bo jest mróz i zaczoł padać śnieg w końcuuuu :kwiat:
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Gelek »

beatrix-67 pisze: 16 sty 2018 22:40 Do GELEK
Dlaczego nie uparłeś się o odroczenie do marca jeszcze mialeś czas może się coś by się zmieniło :P
Szkoda że nie zawalczyłeś to ci się należy a panie mogły wziąć inny termin bo to jest szpital uzdrowiskowy co miałeś przydział czy nic nie można zrobić w tej sprawie?
Pozdrawiam i trzymaj się bądź pozytywnie nastawiony to wszystko może się udać :D
Hmmm... nie bardzo rozumiem...
Ja właśnie mam od 8 do 29 marca w szpitalu uzdrowiskowym. Termin mi pasuje, w Inowrocławiu nigdy nie byłem (no, może raz czy dwa przejazdem), ośrodek chyba nie najgorszy, więc nie ma sensu odraczać terminu.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Numerki twraz wolniej spadają więc wciąż czekam. Jest mi to na rękę, chcę jechać jak będzie cieplej. :D
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lubelski NFZ

Post autor: pysiunia22 »

Zgadza się wolniej spadają :roll: stan na dziś 3054 ;)
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Gelek »

Jak jechałem pierwszy raz, to opracowałem sobie nawet taki wykres pod Excel'em z numerkami (codziennie wieczorkiem spisywałem stan kolejki) próbując ustalić jakąś regułę - zasadę. Niestety, żadnej reguły się nie dopatrzyłem, ale tendencja jak pamiętam była taka, że im bliżej tym numerki szybciej leciały - przypadek (?) hmmm... nie wiem.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Zazwyczaj wszyscy twierdzą odwrotnie, czym bliżej tym wolniej lecą. Ja sądzę że nie ma to znaczenia. Nie mniej jednak dzisiaj poleciały znakomicie i przesiadłam się do pierwszego wagonu tej kolejki :lol: :lol: ... Mój numerek 1960. :D :D
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Gelek »

No, może teraz jest odwrotnie. W sumie nie wiem, bo już obecnie tak tego nie analizowałem. Teraz dostałem jako poszpitalne i jak już zostało kilkaset numerków do końca, to następnego dnia pojawiła się decyzja o miejscu i terminie wyjazdu, a tydzień później polecony z NFZ z papierami.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Lubelski NFZ

Post autor: asia13 »

Witam !Jestem gdzieś w końcowych wagonach :( na dziś w 25 oj to jeszcze długa podróż przede mną :roll: Jedzie ktos w moim wagonie z lubelskiego ? Będzie mi rażniej :D Pozdrawiam cały skład tego pendolino :lol:
Awatar użytkownika
IwonaC
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 21 lip 2015 16:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: IwonaC »

Witam wszystkich forumowiczów,
po wspaniałej rehabilitacji w Lwigrodzie (polecam) w Krynicy, wracam do kolejki z nowym przydziałem numerka 27260.
Przewidywany czas przydziału lato 2019. Ciekawe, że poprzednim razem zaczynałam w kolejce z nr 30500 i czas oczekiwania wynosił 18 m-cy, a teraz jestem bliżej a czas oczekiwania 20 m-cy.
Z pozdrowieniami :kwiat:
Tadek7775
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 12 mar 2014 07:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Tadek7775 »

IwonaC pisze: 19 sty 2018 07:26 ... wracam do kolejki z nowym przydziałem numerka 27260.
Przewidywany czas przydziału lato 2019. Ciekawe, że poprzednim razem zaczynałam w kolejce z nr 30500 i czas oczekiwania wynosił 18 m-cy, a teraz jestem bliżej a czas oczekiwania 20 m-cy.
Z pozdrowieniami :kwiat:
Witam
To się szybko uwinęłaś. Ja będę około miesiąc za Tobą.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ