Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: babie lato »

Witaj tomaszsanat. tomaszsanat Zdrój cudowny, niewielki kurort. Byłam w Rabce w czerwcu przed kilku laty w szpitalu kardiologicznym w parku zdrojowym. To był cudowny czas. A jaśminy w parku pachniały oszałamiająco, spacery od 6 rano i wieczorami. Nie znam Twojego ośrodka, ale w Rabce jest wszędzie blisko. Jest gdzie pójść na tańce. No może nie można postawić znaku równości z Krynicą ale ja chciałabym tam wrócić. Pozdrawiam i życzę napeawdę udanego pobytu. Mój numer n a dzisiaj to 21566 i wyjazd każdego dnia coraz bliżej. :D
Awatar użytkownika
monida
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 22 lut 2018 17:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lubelski NFZ

Post autor: monida »

Witam z zapaleniem krtani. Dobre wiadomości też są. Dojechałam do swojej stacji docelowej. Krynica Zdrój od 30.06 do 21.07. w :ODDZIAŁ UZDROWISKOWO SANATORYJNY UL. PUŁASKIEGO 10. :kwiat:
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: lubelanka64 »

Pierwsza dekada kwietnia kończy się numerem 21702....przez tydzień ubyło 1500 numerów. Pozdrawiam słonecznie.
wojtek11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 614
Na forum od: 14 gru 2012 14:45
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: wojtek11 »

lubelanka64 pisze: 10 kwie 2018 17:51 Pierwsza dekada kwietnia kończy się numerem 21702....przez tydzień ubyło 1500 numerów. Pozdrawiam słonecznie.
[/quote

Lubelanko 64 mamy przybliżone numery koncze dekadę z numerem 22147 więc ubyło 1488 więc jesteś lepsza o 12 numerków pozdrawiam i życzę dalej wspaniałych spadków :) :)
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: babie lato »

Monida jak ja Ci zazdroszczę Krynicy w takiej pięknej porze roku. Wypoczniesz, będziesz zadowolona. Gratuluję :kwiat:
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lubelski NFZ

Post autor: beatrix-67 »

Witam

Wczoraj numer w kolejce 1450 a dziś SZOOOK ..PRZYDZIAŁ USTROŃ SANATORIUM NARCYZ SZOKKKKK!!!!!!
Miejscowość super ale sanatorium szokkk naczytałam się opini żę brud smród obiadki catering zabiegi dochodzące 300m schodami stromymi ot na moje schorzenia ruchowe nie załamałam się ,Napiszcie czy to prawda kto był to proszę poradzcie wyszły góry jak chciałam miasto ale do du....szy z obiektem co mi radzicie plisssss :o :o :o :evil:
ada75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 26 cze 2016 11:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lubelski NFZ

Post autor: ada75 »

Beatrix napisz proszę jaki dostałaś termin?
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1707
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Lubelski NFZ

Post autor: p-siak »

beatrix-67 pisze: 11 kwie 2018 00:19 Witam

Wczoraj numer w kolejce 1450 a dziś SZOOOK ..PRZYDZIAŁ USTROŃ SANATORIUM NARCYZ SZOKKKKK!!!!!!
Miejscowość super ale sanatorium szokkk naczytałam się opini żę brud smród obiadki catering zabiegi dochodzące 300m schodami stromymi ot na moje schorzenia ruchowe nie załamałam się ,Napiszcie czy to prawda kto był to proszę poradzcie wyszły góry jak chciałam miasto ale do du....szy z obiektem co mi radzicie plisssss :o :o :o :evil:
Taki los, koleżanka teraz dostała Krynicę/Wojskowy/, ja miesiąc temu Horyniec.Nie panikuję i Ty nie panikuj,będzie dobrze.Chcesz zamienić się ze mną? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lubelski NFZ

Post autor: beatrix-67 »

ada75 pisze: 11 kwie 2018 05:35 Beatrix napisz proszę jaki dostałaś termin?
Ada a ty nie masz jeszcze przydziału ja po prawie 15 miesiącach czekania od złożenia ot szybko a liczyłam na sierpień no nie wiem mam czerwiec ale nie wiem może będę zmieniać bo mi się obiekt nie podoba tak piszą ,że żle i baza zabiegowa dochodząca pokoje do bani i catering podpiszą umowę z jakimiś prywaciarzami co biznes robią a ludzi maja gdzieś aby kasa się liczył.
wojtek11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 614
Na forum od: 14 gru 2012 14:45
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: wojtek11 »

Witam dzisiaj bez polotu spadek tylko 24 numerki aby do lata 2019 roku pozdrawiam i życzę cierpliwości :) :)
ODPOWIEDZ