Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lubelski NFZ

Post autor: beatrix-67 »

Co robić?

Piękne miejsce USTROŃ-SANATORIUM NARCYZ- Dostałam miesiąc Czerwiec to z Grzegorzem razem pojedziemy tylko on do Horyńca a ja w przepiękne Beskidy Śląskie .Miejsce ładne miesiąc też tylko Ośrodek do Bani ponoć .Kto z was Był w NARCYZIE piszcie jak tam .
Myślę i myślę a czas ucieka czy zostawić czy próbować zamienić ale jak zamienię to wyjdzie ZAMIENIŁ STRYJEK SIEKIERKĘ NA KIJEK i będę żałować.Chciałam żeby baza zabiegowa była na miejscu a nie bieganie 600m x2 po kilka razy dziennie po schodach w górę i z górki to nie będę miała siły już na zwiedzanie.

LUDZIE JAKIE WRAŻENIA Z NARCYZA W USTRONIU PISZCIE
ada75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 26 cze 2016 11:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lubelski NFZ

Post autor: ada75 »

Beatrix ja nadal czekam z nr 1650 i dobrze... bo zależy mi aby to był lipiec lub sierpień. Nie załamuj się może chociaż zabiegi będą dobre i jak jeszcze towarzystwo dopisze to będzie połowa sukcesu☺
Awatar użytkownika
monida
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 22 lut 2018 17:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lubelski NFZ

Post autor: monida »

babie lato pisze: 10 kwie 2018 21:54 Monida jak ja Ci zazdroszczę Krynicy w takiej pięknej porze roku. Wypoczniesz, będziesz zadowolona. Gratuluję :kwiat:
Dziękuję, nie byłam w Krynicy, więc nie wiem na co się nastawiać, ale do sanatorium też pierwszy raz jadę. Z tego co wyczytałam, będę mieszkać w drugim budynku wojskowego sanat., a na zabiegi będę chodzić do innego jakieś 300 metrów. Tak mi mapka pokazywała. Trochę wiadomości jest na temat tego sanat., ale tylko o głównym budynku. Nic nie znalazłam o tym na Pułaskiego. Może ktoś coś?
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kmz44 »

A ja mam numer 18748 i czekam na maj- czerwiec 2019 mam przyznaną neurologię, kto ze mną wybiera się? :D
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lubelski NFZ

Post autor: beatrix-67 »

ada75 pisze: 11 kwie 2018 19:34 Beatrix ja nadal czekam z nr 1650 i dobrze... bo zależy mi aby to był lipiec lub sierpień. Nie załamuj się może chociaż zabiegi będą dobre i jak jeszcze towarzystwo dopisze to będzie połowa sukcesu☺
Witaj Ada
Jakiś czas temu miałaś wcześniejszy numerek od mojego może lada dzień dostaniesz przydział tak jak ja przy 1450 nic nie wiadomo ,Ja zazwyczaj zawsze tak dostawałam poprzednio przy 1250 .Zaledwie przez 3 dni tyle numerków spadło u mnie z 3000 na 1450 ja miałam nadzieję i z wyliczeń wypadałby mi lipiec .sierpień a tu czerwiec.Słuchaj dalej myśle i nie wiem co robić. Chciałm Lato ,Góry ,miasto nie wieś to mam ale obiekt do bani .Czyli trzy PRZEWYŻSZA jeden minus .No to może się nie będę nudzić tym bieganiem na zabiegi ,,,,,,,????
Pozdrawiam .
Ada z jakiego miasta jesteś ?

A może pojedziesz jeszsze ze mną?

PISZ co w trawie piszy :D
babie lato
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 89
Na forum od: 07 sty 2016 19:20
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lubelski NFZ

Post autor: babie lato »

Witaj monida. Będziesz w małym wojskowym. Nie jest to złe miejsce, jednak na zabiegi kawałeczek, pod górkę. Masz jednak dosłownie krok na tańce do Artystycznej i na spacerki na górę Parkową. Mieszkałam przez tydzień w tym budynku prywatnie. Nie korzystałam z zabiegów - były tylko spacery, kawusia i tańce. Było naprawdę dobrze. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
monida
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 22 lut 2018 17:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lubelski NFZ

Post autor: monida »

babie lato pisze: 13 kwie 2018 21:22 Witaj monida. Będziesz w małym wojskowym. Nie jest to złe miejsce, jednak na zabiegi kawałeczek, pod górkę. Masz jednak dosłownie krok na tańce do Artystycznej i na spacerki na górę Parkową. Mieszkałam przez tydzień w tym budynku prywatnie. Nie korzystałam z zabiegów - były tylko spacery, kawusia i tańce. Było naprawdę dobrze. Pozdrawiam :kwiat:
Dziękuję za informację. Nie przeszkadza mi, że będę chodzić na zabiegi. W końcu więcej ruchu nie zaszkodzi, mam zamiar dużo spacerować. Chcę ten czas maksymalnie wykorzystać dla siebie. Relaks, zabiegi, spacery i zero pośpiechu. Marzenia, może się spełnią :lol:
Jeszcze tylko jedno mnie nurtuje, czy jest w pokoju wi- fi ?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Felice »

W dużym Wojskowym jest wszędzie myślę że małego nie pozbawili tego luksusu. ;)
W dużym stopniu w tym budynku przebywają żołnierze po misjach. Większość pokoi ma okna na Górę Parkową. Wejście jest od głównej ulicy.
Na zabiegi faktycznie niewielki kawałek i nie stanowi to jakiegoś znaczącego problemu.
ada75
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 26 cze 2016 11:29
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Lubelski NFZ

Post autor: ada75 »

Coś cisza w lubelskiej poczekalni czy tylko ja szykuję się do wysiadki? Numer 1200 i nadal czekam...
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kmz44 »

Oj cicho na forum bo ludzie czekają cierpliwie. Pewnie nie ma takich co wkrótce wyjadą. u mnie po 5 mies czekania spadło o 1000 numerów , dziś kończę dzień numerem 18009 i przede mną jeszcze rok oczekiwania :D
ODPOWIEDZ