Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Joleczka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 26 gru 2015 22:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Joleczka »

:D
Joleczka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 60
Na forum od: 26 gru 2015 22:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Joleczka »

Mam jeszcze pytanko do szanownych forumowiczów czy jadąc z NFZ dostanę zwolnienie lekarskie i kto mi wypisze lekarz kierujący mnie czy sanatorium czy lekarz rodzinny .Bardzo proszę o odpowiedź :D
BarbaraSzczepanska
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 18 kwie 2017 16:22
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Lubelski NFZ

Post autor: BarbaraSzczepanska »

Zwolnienia nie dostanie sz wyjazd z NFZ jest w ramach urlopu musisz mieć wolne no chyba że sobie zalatwisz. ale watpie zawsze wyjeżdża się w ramach urlopu inaczej jest z ZUS pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
IwonaC
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 21 lip 2015 16:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: IwonaC »

Joleczka pisze: 24 wrz 2017 20:29 Mam jeszcze pytanko do szanownych forumowiczów czy jadąc z NFZ dostanę zwolnienie lekarskie i kto mi wypisze lekarz kierujący mnie czy sanatorium czy lekarz rodzinny .Bardzo proszę o odpowiedź :D
Witaj Joleczka, jeżeli masz dobre układy z neurologiem (lub innym specjalistą), to może Ci wystawić zwolnienie na tak długi okres czasu. Chociaż kiedyś słyszałam, że ktoś dostał z ośrodka, ale trzeba wcześniej zadzwonić i rozmawiać z tamtejszym lekarzem. Dzwoń, pytaj i daj znać co załatwiłaś, może przetrzesz innym ścieżkę, którzy zmagają się z tym samym problemem.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Lubelski NFZ

Post autor: jan19557 »

Jeżeli to jest wyjazd w ramach kontynuacji leczenia lub poszpitalne to również na L-4. Korzystałem z tego osobiście.
wojtek11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 614
Na forum od: 14 gru 2012 14:45
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: wojtek11 »

Witam skierowanie po weryfikaci teraz spokojne oczekiwanie na wyjazd po rozmowie z bardzo miłą Panią wyjazd grudzień-styczeń pozdrawiam i życzę miłego dnia
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kmz44 »

Do wojtek11 po weryfikacji możesz skorzystać ze zwrotów, dzwoń rano do NFZ pytaj o zwroty i jeszcze w pażdzierniku możesz pojechać. Jeżeli mają zwroty to chętnie dają. :D
Awatar użytkownika
IwonaC
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 138
Na forum od: 21 lip 2015 16:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: IwonaC »

kmz44 pisze: 26 wrz 2017 18:03 Do wojtek11 po weryfikacji możesz skorzystać ze zwrotów, dzwoń rano do NFZ pytaj o zwroty i jeszcze w pażdzierniku możesz pojechać. Jeżeli mają zwroty to chętnie dają. :D
Informacyjnie, dzisiaj dzwoniłam i mają zwrot do Krasnobrodu. Nie polecam!!!!! :cry:
alapa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 15 lip 2012 17:43
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: alapa »

Dzień dobry :kwiat: nr 2900 na dziś. Już bardzo, bardzo blisko. Pozdrawiam
kmz44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 213
Na forum od: 11 mar 2017 20:09
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lubelski NFZ

Post autor: kmz44 »

Iwonko czemu nie polecasz przecież w Krasnobrodzie mają borowinę. Latem to tam jest super a teraz to trochę nuda bo nie ma gdzie chodzić na balety ale jak ktoś chce się tylko leczyć to myślę że nie jest żle. Pozdrawiam!!!
ODPOWIEDZ