Lubelski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

A ja dzisiaj mam nr 15680, a tydzień temu był niższy o 2 tysiące, nie bardzo rozumiem dlaczego? Prosiłam o jakiś przydział ze zwrotów, niestety mogę się starać po upływie roku od złożenia wniosku, może ktoś mi wyjaśni jak jest z tymi numerkami❓
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Lubelski NFZ

Post autor: Chmurka07 »

To jest niemożliwe by był niższy aż o 2 tysiące. Musiałaś coś pomylić.Sprawdż dobrze. :D
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

Być może niezbyt dobrze zapamiętałam, sprawdzałam przed chwilą i teraz jest 15617, więc jakby ubyło, oby nie na Bugu😉 Może ktoś podzieli się informacją, czy można mieć jakiś wpływ na przydział określonego miejsca lub sanatorium, czy to jedynie łut szczęścia? lub nie, pozdrawiam 🙂pełna optymizmu
wojtek11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 614
Na forum od: 14 gru 2012 14:45
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lubelski NFZ

Post autor: wojtek11 »

Witam miesiąc kwiecień bardzo pozytywny spadek 2593 numerków pozostało tylko 21042 więc czekamy cierpliwie na rok 2019 sierpień -wrzesień pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :) :)
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

MegiMar pisze: 27 kwie 2018 22:17 Być może niezbyt dobrze zapamiętałam, sprawdzałam przed chwilą i teraz jest 15617, więc jakby ubyło, oby nie na Bugu😉 Może ktoś podzieli się informacją, czy można mieć jakiś wpływ na przydział określonego miejsca lub sanatorium, czy to jedynie łut szczęścia? lub nie, pozdrawiam 🙂pełna optymizmu
Dzisiaj, 15475, więc spadek o 142 przez parę dni kwietnia, , pozdrawiam oczekujących 🙂
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

Przez jeden dzień mniej o 30, ale i tak daleko, pewnie za rok❓‼️
beata70
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 27 kwie 2014 14:37
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: beata70 »

Megi Ma
Jeżeli masz jakieś znajomości .to pojedziesz gdzie chcesz i kiedy chcesz....
Jak nie.....to raczej uśmiechaj się do losu..... MOże się uda :)
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

:o więc zostaje uśmiechanie się :!: ale raczej krzywi, i stwierdzenie jak wszędzie i jak zawsze, nasze rodzime poletko, no cóż, samo życie... co prawda, dzwoniłam do NFZ lubelskiego ale odesłali mnie do chełmskiego, niby jedno województwo, a tam mi oświadczono, że o zwroty mogę się ubiegać po 18 miesiącach od zakwalifikowania, w lubelskim natomiast stwierdzono, że skoro od 6 lat nie korzystałam z sanatoryjnej formy rehabilitacji, to jak najbardziej mogę się już starać, tym bardziej, że przebywam na chorobowym. Pani w chełmskim nawet nie chciała sprawdzić, czy są jakieś zwroty, gdy jednak zaczęłam nalegać, to okazało się, że jest w Polanicy, ale termin trzydniowy do wyjazdu, nie dałam rady. Teraz czekam na orzyspieszenie terminu z zusu, bo składając w 1w marcu, orzeczenie 1.03. dostałam na listopad... Dziękujè za pokrzepiającą „ducha” informację, Meg
alapa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 15 lip 2012 17:43
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Lubelski NFZ

Post autor: alapa »

Po "majówce" mam nr 18100. Długa droga przede mną :) Pozdrawiam oczekujących.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Lubelski NFZ

Post autor: MegiMar »

Podobnie, 15424 numerek dzisiaj, jak przypuszczasz, kiedy możemy otrzymać skierowanie? Ja mam laryngologiczne 😘🌞
ODPOWIEDZ