Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Alicja1691 »

Bożena , listopad-grudzień już przydzielają . Wnioski z lipca 2015 . Z takim numerem to za jakieś 3 tygodnie dostaniesz przydział , więc może to być styczeń 2018 ? Ale to trochę takie wróżenie z fusów . Z końcówką roku różnie to bywa , a na nowy rok jeśli kontrakty są to pójdzie gładko ,a jak będzie jakieś aneksowanie to mogą wstrzymać przydziały na 2018 i potem w grudniu na hura przydzielą . Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
bozena117
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 27 cze 2017 08:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: bozena117 »

Alicjo jeśli dostane przydział na styczeń bądż luty 2018 r. to będzie ok. Listopad i grudzień mi nie odpowiada. Wniosek składałam 28.07. 2015 r.
zorba
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 26 cze 2017 18:24
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: zorba »

Bożena 117, jeśli Ci nie odpowiada termin w tym roku to jak dostaniesz przdział to weż zaświadczenie z pracy , z kadr że, w tym roku nie dostaniesz urlopu i napisz podanie o przesunięcie na następny rok. Nie rezygnuj.
zorba
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 26 cze 2017 18:24
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: zorba »

Mam pytanie, ponieważ niedługo zaczną przydzielać na grudzień, czy ktoś może zorientowany jak jest ze świętami? Czy na święta też przydzielają i czy można odmówić i prosić o przesunięcie tak bez ważnego powodu? Będę wdzięczna za informacje.
Awatar użytkownika
bozena117
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 27 cze 2017 08:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: bozena117 »

Dzięki Zorba, mogę w każdej chwili dołączyć zaświadczenie, że w czasie jak mi przydzieli sanatorium będę miała rehabilitację na miejscu. Mam uszkodzone kręgi szyjne i mam zaświadczenie neurochirurga o konieczności przeprowadzania co jakis czas rehabilitacji a z NFZu czekam na przydział z schorzeniem kardiologicznym. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bozena117
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 27 cze 2017 08:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: bozena117 »

27 miesięcy mija i cisza nadal, numer 1476, czy wie ktoś z jakim numerem można spodziewać się przydziału?
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Alicja1691 »

Bożena ,tak ok. 300 jak będzie to przydzielają . A co do świąt , to różnie bywa , w zależności od obiektu . Niektóre sanatoria maja tylko turnusy komercyjne w tym czasie , a niektóre z NFZ też . Teraz dostają przydziały Ci , którzy złożyli około 20 lipca 2015 i terminy realizacji to listopad-grudzień ( również ze świętami) , ale można dostać przydział np. 3 tygodnie przed wyjazdem i też jest to zgodne z przepisami .
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
bozena117
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 27 cze 2017 08:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: bozena117 »

Alicja1691 pisze: 25 paź 2017 14:37 Bożena ,tak ok. 300 jak będzie to przydzielają . A co do świąt , to różnie bywa , w zależności od obiektu . Niektóre sanatoria maja tylko turnusy komercyjne w tym czasie , a niektóre z NFZ też . Teraz dostają przydziały Ci , którzy złożyli około 20 lipca 2015 i terminy realizacji to listopad-grudzień ( również ze świętami) , ale można dostać przydział np. 3 tygodnie przed wyjazdem i też jest to zgodne z przepisami .
Pozdrawiam :kwiat:
Bardzo dziękuje za odpowiedź, mi pasuje po Nowym Roku jechać więc mogę spokojnie czekać na przydział. Wniosek skladałam 28.07.2015 r. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: wiktor64 »

Witam kuracjuszy z Dolnego Sląska :lol:
Jade pociągiem super sanatoryjnym i kolejna
przesiadka do wagonu nr 20 i poi drodze wysiadło 3002 kuracjuszy
obecnie jeste pasarzerem nr76082 daleka droga tym pociągiem jeszcze mnie czeka
to na tyle narka za miesiąc :lol:
zorba
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 26 cze 2017 18:24
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: zorba »

Witaj Bożena 117 jestem ciekawa czy już masz przydział bo skladałyśmy w podomnym terminie. Ja nadal czekam z numerem 520. Coś ostatnio cicho na forum,nikt się nie chwali ,, gdzie i nakiedy dostał".
ODPOWIEDZ