Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Witam, pytanie mam nietypowe. Pod jakim numerem telefonu dowiem się jaki jest mój numer. Wniosek złożyłam w lutym 2017, dostała informacje z NFZ ale niestety ją zgubiłam.Czy jest szansa,ze uzyskam informacje telefonicznie i gdzie dzwonić?
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Alicja1691 »

Aliszka pisze: 04 gru 2017 10:25 Witam, pytanie mam nietypowe. Pod jakim numerem telefonu dowiem się jaki jest mój numer. Wniosek złożyłam w lutym 2017, dostała informacje z NFZ ale niestety ją zgubiłam.Czy jest szansa,ze uzyskam informacje telefonicznie i gdzie dzwonić?
Telefonicznie to chyba nie da rady bo:
"Uprzejmie informujemy, iż w związku z ustawą o ochronie danych osobowych pracownicy NFZ nie udzielają telefonicznych informacji na temat składanych skierowań na leczenie uzdrowiskowe. Taką informację można uzyskać jedynie w formie pisemnej - na wniosek bądź zgłaszając się osobiście z dokumentem tożsamości w siedzibie Funduszu przy ul. Dawida 2 we Wrocławiu lub w delegaturach w Legnicy, Jeleniej Górze oraz Wałbrzychu"
tak napisała nasz NFZ
Wniosek możesz zgłosić na stronie naszego NFZ . W zakładce Kontakt /FAQ-zadaj pytanie/ wybierz kategorię leczenie uzdrowiskowe i napisz prośbę o przesłanie duplikatu .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

dziękuję:) Zadałam tam pytanie, czekam na odpowiedź. A swoja drogą przygotowałam pismo, wyśle pocztą tradycyjną. Chyba nie mam innego wyjścia.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Aliszka pisze: 04 gru 2017 10:25 Witam, pytanie mam nietypowe. Pod jakim numerem telefonu dowiem się jaki jest mój numer. Wniosek złożyłam w lutym 2017, dostała informacje z NFZ ale niestety ją zgubiłam.Czy jest szansa,ze uzyskam informacje telefonicznie i gdzie dzwonić?
Numer skieriwania możesz też sprawdzić w ZIP.
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Chmurka07 pisze: 04 gru 2017 12:25
Aliszka pisze: 04 gru 2017 10:25 Witam, pytanie mam nietypowe. Pod jakim numerem telefonu dowiem się jaki jest mój numer. Wniosek złożyłam w lutym 2017, dostała informacje z NFZ ale niestety ją zgubiłam.Czy jest szansa,ze uzyskam informacje telefonicznie i gdzie dzwonić?
Numer skieriwania możesz też sprawdzić w ZIP.
Myślałam,ze tam właśnie potrzebuje numer,żeby sprawdzić jak się ma kolejka. Po numerze można tam wejść przecież. To chyba nie umiem.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Chmurka07 »

Kolejkę sorawdza się w orzeglądarce i jest potrzebny nadany numer, w ZIPjeżeli masz aktywny to sprawdzisz właśnie numer wchodząc w zakładkę leczenie uzdrowiskowe
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

właśnie aktywowałam konto w ZIP.Dziękuje:)
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Chmurka07 pisze: 04 gru 2017 12:59 Kolejkę sorawdza się w orzeglądarce i jest potrzebny nadany numer, w ZIPjeżeli masz aktywny to sprawdzisz właśnie numer wchodząc w zakładkę leczenie uzdrowiskowe
Konto aktywowałam, ale informacji nie ma.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20151
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Felice »

Aliszka,zadzwoń do NFZ podaj swój pesel i odpowiedzą jaki masz numer.
Awatar użytkownika
Aliszka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 04 gru 2017 10:18
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Aliszka »

Felice pisze: 04 gru 2017 13:52 Aliszka,zadzwoń do NFZ podaj swój pesel i odpowiedzą jaki masz numer.
Dodzwonienie się tam graniczy z cudem. Zresztą na stronie nie podają numeru nawet w sprawach sanatoryjnych. A oto odpowiedź na zadane pytanie:
Witam.
Należy zgłosić się z dowodem osobistym do Działu Lecznictwa Uzdrowiskowego, pok. nr 21.
ODPOWIEDZ