Dolnośląski Oddział NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
bozena117
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 27 cze 2017 08:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: bozena117 »

Wróciłam właśnie z NFZ niestety nic nie załatwiłam bo muszę czekać na papierowe skierowanie i dopiero wtedy złożyć pismo o zmianę terminu.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: wiktor64 »

bozena117 pisze: 08 lis 2017 09:21 Wróciłam właśnie z NFZ niestety nic nie załatwiłam bo muszę czekać na papierowe skierowanie i dopiero wtedy złożyć pismo o zmianę terminu.
Poczekamy i zobaczymy tak u nich jest a szkoda
wszystko urzedowo :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Sewelka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 26 sty 2015 13:45
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Sewelka »

Witam,
W poniedziałek otrzymałam powiastkę z NFZ o wpisaniu mnie na listę oczekujących... Numerek 46220 (jakiś taki stosunkowo niski :shock: ) ale bez podania przybliżonego okresu oczekiwania. Wydaje mi się to lekko dziwne, czy teraz są takie praktyki??
Awatar użytkownika
Sewelka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 26 sty 2015 13:45
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Sewelka »

Też tak czuję, że to jakiś boczny tor... :evil:
josia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 13 lis 2017 14:50
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: josia »

andrzejm1954 pisze: 27 paź 2014 17:58 Z jakim numerem aktualnie przydzielają skierowania? :roll:
W grudniu miną 2 lata od zarejestrowania wniosku. Czy w czasie Świąt Bożego Narodzenia też trwają turnusy z NFZ?, bo boję się czy aby nie przypadnie mi turnus w tym czasie.
Witam,
Moja znajoma właśnie dostała na Święta (miała nr ok.700) W lipcu 2017 r. minęło jej 2 lata od złożenia wniosku.
wielorybus
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 05 sty 2015 12:58
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: wielorybus »

Pismo z NFZ otrzymalem dokladnie 2 lata temu: 2015-11-16 z numerkiem 84191. Dzisiaj mam numerek 12356, czyli przez dokladnie 2 lata ucieklo 71835 numerków. Oczywiscie data wplyniecia do NFZ jest ciut wczesniejsza: 2015-10-29, ale na pismie byla data wprowadzenia do systemu z numerkiem jaki podalem. No niestety wychodzi na to, ze przydzial bedzie ok marca. Jeszcze nie wiem jak to rozwiaze - wszystko zalezy od sytuacji, ale moze od stycznia bede polowal na zwroty.

A co do "nowej" kolejki - no faktycznie cos dziwna liczba osob (ponizej 50tys), no ale cos obilo mi sie o uszy, ze teraz trudniej przejsc wstepna weryfikacje balneologa (wiecej odrzucaja), wiec moze kolejka sie skroci? 50tys to wychodzi ponizej 2 lat na dzien dzisiejszy...
wielorybus
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 05 sty 2015 12:58
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: wielorybus »

A - no i w tym tygodniu kolejka operuje tylko na zwrotach chyba, bo w sumie to mi zeszlo 57 numerkow od poniedzialku :( Slabo. Czekamy na nowe kontrakty najprawdopodobniej i rozpoczna sie przydzialy na nowy rok. Miejmy nadzieje, ze ruszy z kopyta.
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Alicja1691 »

Sewelka pisze: 16 lis 2017 12:32 Witam,
W poniedziałek otrzymałam powiastkę z NFZ o wpisaniu mnie na listę oczekujących... Numerek 46220 (jakiś taki stosunkowo niski :shock: ) ale bez podania przybliżonego okresu oczekiwania. Wydaje mi się to lekko dziwne, czy teraz są takie praktyki??
Sewelka , chyba podałaś nr skierowania a nie miejsce w kolejce , sprawdź w przeglądarce swój nr w kolejce , bo na pewno jest dużo większy , czyli ok.98000 . Pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Sewelka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 26 sty 2015 13:45
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: Sewelka »

Święte słowa Alicjo :kwiat: :serce:
Chyba się ciut pogubiłam ponieważ w piśmie nie było ani przybliżonego okresu oczekiwania ani aktualnego numeru w kolejce - jedynie numer skierowania.
Pozdrawiam
zorba
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 26 cze 2017 18:24
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Dolnośląski Oddział NFZ

Post autor: zorba »

Czy ktoś wie co się dzieje w naszym funduszu numery cofają się lub stoją w miejscu, nawet na nowy rok to już najwyższa pora na przydziały.
ODPOWIEDZ