Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

A tak nawiasem mówiąc......to cieszmy się na razie z tej kolejki i z tego przydziału bo jak pislandia zlikwiduje NFZ a do tego właśnie się przybierają ((jest to źle że skasuj NIECH TYLKO ZROBIĄ SELEKCJĘ I NIE BIORĄ MAŁŻEŃSTWA NA TE DARMOWE WCZASY BO TO ŻENADA)no chyba że w skrajnych i zasadach przypadkach a takie są...A nie mąż jedzie się opiekować żona i na odwrót bo obłożone chorzy a jak się tam znajdą to szaleją za te 400 zyla od sztuki ........wtedy zostaje tylko Pan król ZUS a jak już wiadomo oni dadzą sobie z tym radę tak jest w Strurzach senator kogut San prywatne.....Rymanow sam zimowit senator Oryl i oni już selekcję zrobią jak Szyszko w puszczy sam byłem świadkiem jak jeden z kuracjuszy został nazwany wielorybem ....to poniekąd też racja choć tym panom wszystko wolno ....ale jeżeli kuracjusz otrzymuje dietę w San a w pobliskiej agroturystyce rzre golonka jak pewna pani sałatki .....pozdrawiam
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

A tak nawiasem mówiąc......to cieszmy się na razie z tej kolejki i z tego przydziału bo jak ......... zlikwiduje NFZ a do tego właśnie się przemierzają ((jest to źle że skasuja NIECH TYLKO ZROBIĄ SELEKCJĘ I NIE BIORĄ MAŁŻEŃSTWA NA TE DARMOWE WCZASY BO TO ŻENADA takie wyjazdy niech sobie rodzinki organizują za swoją kaskę to i kolejka będzie mniejsza )no chyba że w skrajnych i zasadnych przypadkach a takie są...A nie mąż jedzie się opiekować żona i na odwrót bo obłożone chorzy a jak się tam znajdą to szaleją za te 400 zyla od sztuki ........wtedy zostaje tylko Pan król ZUS a jak już wiadomo oni dadzą sobie z tym radę tak jest w Strurzach senator ......San prywatne.....Rymanow sam zimowit senator ....... i oni już selekcję zrobią jak w puszczy sam byłem świadkiem jak jeden z kuracjuszy został nazwany wielorybem ....to poniekąd też racja choć tym panom wszystko wolno ....ale jeżeli kuracjusz otrzymuje dietę w San a w pobliskiej agroturystyce rzre golonka jak pewna pani sałatki .....pozdrawiam
lope123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 09 maja 2017 14:15
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: lope123 »

Zastosowałem przelicznik Insigni (uśredniony) i wyszłedł mi wyjazd na czerwiec 2018. Czemu nie.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

Teraz Lope śledź ten wynik i zobaczysz ile się pmylisz ....ale prawdopodobieństwo duże pozdro
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

Hej Ewa11 troszkę statystyki tz.oczekiwanie mazowieckie w okresie-
- za kwiecień 160 dziennie średnia wypisywanych skierowania
-za maj 170
-za lipiec 190
Najwięcej wypisują od września do stycznia dziennie nawet po około średnio 300 ale zawsze średnia wychodzi nie więcej niż około 200 dziennie zresztą łatwo to obliczyć numer oczekujący podziel na ilość dni pracy i średnia dziennie 150 lepiej zaniżyć niż się rozczarować pozdrawiam
Z mojej statystyki hihihi wynika na reumarologie od dnia 17.7.17 do 13.08.17 dzienna to 207 skierowania ale to wg mojego oczekiwania może się to zmienić z chwilą kiedy NFZ prześlę z powrotem papiery do lekarza twego celem weryfikacji .wówczas liczysz od chwili ponownego nadania ci numeru ale rozbieżności nie ma lub są bardzo niskie w numerach jak coś to pytaj pozdro
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

I jeszcze jedno do Ewa 11 chcesz jechać wcześniej pamiętaj zawsze po 18 miesiącach możesz zadzwonić do banku rezerw do NFZ i tak możesz co 18 miesięcy korzystać z NFZ....A z zusu z prewencja co rok
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Mirabella »

Insignia 2010 pisze:I jeszcze jedno do Ewa 11 chcesz jechać wcześniej pamiętaj zawsze po 18 miesiącach możesz zadzwonić do banku rezerw do NFZ i tak możesz co 18 miesięcy korzystać z NFZ...
Może wiesz jak się tam dodzwonić :?: ....bo wiecznie przepraszają że zajęte.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

Hej oj tam oj tam nie marudzi każda z was chce jechać w lecie a to nie łaska w zimie na nartach pojedziesz potańczyć można....dzwoń dzwoń napewno się uda teraz w lecie to przecież małżeństwa są najważniejsze bo się suwerenowi za darmoche na wczasy jechać chce dzwoń dzwoń
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

Wejdź w korespondencję...Ewa11....tam opisałem bardzo łatwo to obliczyć
mady
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 03 kwie 2013 11:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: mady »

W Mazowieckim czeka się 26 miesięcy. Koleżanka składała wniosek w lipcu 2015 i dostała przydział od 11.09.2017 do Ciechocinka. Ja składałam we wrześniu 2015 i na dzisiaj nr 9838. Pozdrawiam oczekujących, :kwiat:
ODPOWIEDZ