Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Lisa »

Cześć, potwierdzam, w mazowieckim czas oczekiwania to 26 mięsiecy, wczoraj dzwoniłam do NFZ, mój wniosek został złożony pod koniec października 2015 r., więc pojadę w pierwszym kwartale 2018 r.Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Leon43 »

nie ma co kalkulować, przydział będzie i tak kiedy ma być. U nas niestety 26 miesięcy. Oczywiście można ze zwrotów ale to też loteria. Ja czekam na jesień 2018 r. okropnie długo, dlatego warto robić wyjazdy w tzw. międzyczasie.
Awatar użytkownika
eleonora56
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 02 wrz 2017 09:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: eleonora56 »

:kwiat: Ja składałam 30 lipca 2015 i przydział otrzymałam na turnus od 8 10 2017 do 29 10 i wychodzi jakby 26 miesięcy czekania :kwiat: Mam pytanie czy ktos w tym terminie ma przydział do sanatorium Narcyz w Ustroniu? Będę jechała z Warszawy....
Mam pytanie czy jest bezposrednie połączenie pociągiem z Warszawy? :kwiat:
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Danuta Pietka »

eleonora56 pisze: 02 wrz 2017 16:45 :kwiat: Ja składałam 30 lipca 2015 i przydział otrzymałam na turnus od 8 10 2017 do 29 10 i wychodzi jakby 26 miesięcy czekania :kwiat: Mam pytanie czy ktos w tym terminie ma przydział do sanatorium Narcyz w Ustroniu? Będę jechała z Warszawy....
Mam pytanie czy jest bezposrednie połączenie pociągiem z Warszawy? :kwiat:

Eleonora56 napisz mi z jakim numerem dostałaś przydział , ja wniosek składałam 24 lipca 2015 i nadal czekam wczoraj dzień zakończyłam z numerem 885.Dostałaś skierowanie do Ustronia czas i miejsce bardzo fajne życzę Tobie dobrze dobranych zabiegów i super towarzystwa :) Co do połączenia z Warszawy to nie wiem czy pociąg jedzie bez pośrednio do Ustronia,może autobus z dworca Zachodniego Pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
eleonora56
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 02 wrz 2017 09:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: eleonora56 »

dostałam przydział z numerem 1700 reumatologia :kwiat:
Awatar użytkownika
aannaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 232
Na forum od: 29 lis 2015 19:31
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: aannaa »

Złożyła właśnie wniosek do NFZ.Z tego co piszecie wynika że pojadę do sanatorium w grudniu 2019 roku lub przy dobrych wiatrach początek 2020 :o Pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Lisa »

eleonora56 pisze: 02 wrz 2017 16:45 :kwiat: Ja składałam 30 lipca 2015 i przydział otrzymałam na turnus od 8 10 2017 do 29 10 i wychodzi jakby 26 miesięcy czekania :kwiat: Mam pytanie czy ktos w tym terminie ma przydział do sanatorium Narcyz w Ustroniu? Będę jechała z Warszawy....
Mam pytanie czy jest bezposrednie połączenie pociągiem z Warszawy? :kwiat:
Dobry wieczór Eleonora56, pociąg jedzie bezpośrednio do Ustronia, gratuluję przydziału i życzę wyjątkowego pobytu.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Danuta Pietka »

Liso dziękuję bardzo za miłe słowa i gratulację :serce: :serce: :serce: .Teraz ja będę kibicować Tobie ,może Ty dostaniesz takie miejsce o którym marzysz .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Ania06 »

Witam serdecznie. Złożyłam wniosek o skierowanie do sanatorium 31.08.2017 r. Obecnie, mój numer w kolejce oczekujących to 136200 (neurologia). Mam nadzieję,że uda mi się wyjechać w 2019 r., jak myślicie ?. Pozdrawiam cieplutko :-)
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Ania06 »

Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat pobytu w "Równicy" -Ustroń i "Mieszko"- Kamień Pomorski.. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ