Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Ania06
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 377
Na forum od: 04 sty 2017 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Czas oczekiwania w mazowieckim

Post autor: Ania06 »

aannaa pisze: 18 paź 2017 13:49
Insignia 2010 pisze: 16 paź 2017 21:41 Ale średnia i tak powyżej 200 wiec już nie pytać tylko liczyć dni do odjazdu
Spokojnie . Ja się nie spinam , :lol: tak czy inaczej pojadę pod koniec 2019 r,po 26 miesiącach oczekiwania czy tego chcę czy nie. :lol:
Aniu, ja tez tak myślę ale lubię zaglądać do przeglądarki :-)
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Princi »

Lisa pisze: 05 gru 2017 19:42 Dobry wieczór, w mazowieckim czas oczekiwania to 26 m-cy, wyjazd w 27 miesiącu, wniosek składany pod koniec października 2015 roku, dzisiaj przydział do Lądka Zdroju do sanatorium San-Jubilat od 3-24 stycznia 2018r.
Gratki Lisa :kwiat: pozazdrościć Lądeczka. W Jubilacie miałam przyjemność na jesieni 2016 i z dziką rozkoszą chętnie tam wrócę.... mam na myśli Lądek :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11572
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Atina »

Princi pisze: 15 gru 2017 20:46
Lisa pisze: 05 gru 2017 19:42 Dobry wieczór, w mazowieckim czas oczekiwania to 26 m-cy, wyjazd w 27 miesiącu, wniosek składany pod koniec października 2015 roku, dzisiaj przydział do Lądka Zdroju do sanatorium San-Jubilat od 3-24 stycznia 2018r.
Gratki Lisa :kwiat: pozazdrościć Lądeczka. W Jubilacie miałam przyjemność na jesieni 2016 i z dziką rozkoszą chętnie tam wrócę.... mam na myśli Lądek :)
Princi możesz brać od Lisy...zrezygnowała z tego skierowania :roll:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Princi »

Atinko :kwiat: Kobitka nie wie co traci, jak można zrezygnować z Lądeczka :shock:
Niestety nie skorzystam.... początek roku mam zaplanowany nad morzem :)
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Lisa »

Dobry wieczór Drogie Panie, ja nie dostałam urlopu w tym czasie, ale rzeczywiście miałam mieszane uczucia, jadąc po raz drugi z rzędu do tego samego sanatorium:)Pozdrawiam.Uwielbiam Lądek, chociaż boli mnie w nim bezdomność niezliczonej ilości kocurków.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Danuta Pietka »

Lisa pisze: 15 gru 2017 22:19 Dobry wieczór Drogie Panie, ja nie dostałam urlopu w tym czasie, ale rzeczywiście miałam mieszane uczucia, jadąc po raz drugi z rzędu do tego samego sanatorium:)Pozdrawiam.Uwielbiam Lądek, chociaż boli mnie w nim bezdomność niezliczonej ilości kocurków.
[/quo

Witaj Liso szkoda że nie możesz teraz jechać bo nie wiadomo jak podejdzie do tego NFZ :roll: czy Ci zmieni termin wyjazdu .Moja koleżanka miała też taki sam problem co Ty, nie dostała w terminie wyjazdu urlopu .Napisała prośbę do NFZ o przełożenie o miesiąc wyjazdu i dołączyła pismo od swojego kierownika że nie może otrzymać w tym terminie urlopu a oni potraktowali ją tak jak by zrezygnowała z wyjazdu i kazali jej składać ponownie wniosek.Teraz czeka ponownie na wyjazd jeszcze pozostało jej czekać około 6 miesięcy.Może Ty masz więcej szczęścia i dostaniesz w innym terminie tego :serce: bardzo Ci życzę .Pozdrawiam Danka
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Lisa »

Dzień dobry Danusiu,
jak to możliwe? Sądziłam, że taki powód jest wystarczający, przecież chcę pojechać, ale nie mogę. Trochę mnie wystraszyłaś, najwyżej będę się odwoływać, nie pozwolę odebrać sobie prawa do wyjazdu z przyczyn ode mnie niezależnych.Pozdrawiam Cię, jak zawsze, cieplutko i serdecznie :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: p-siak »

Witam, w lubelskim też nie sentymentów.Nawet ślub córki jedynaczki to nie powód dla nich
na przesunięcie o turnus pózniej.Mówią:,,Przecież można wziąć przepustkę". Tobie Liso życzymy
ludzkiego podejścia NFZ.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Lisa »

Cześć, dzięki za wsparcie, może się przychylą do mojej prośby:)Udanego dnia :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Felice »

Lisa w mazowieckim odesłanie skierowania z powodu braku urlopu jest jednoznaczne z rezygnacją.
Odwołanie też nic nie zmieni,decyzja jest wiążąca.
ODPOWIEDZ