Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: halina-s »

...czas oczekiwania mam 26 miesiecy,mam nadzieje ze, szybko zleci :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Atina »

halina-s pisze:...czas oczekiwania mam 26 miesiecy,mam nadzieje ze, szybko zleci :)
Witaj Halinko Ty już "stoisz", ja jeszcze nie byłam złożyć papierów.Ciekawe jaki będzie u nas w pomorskim czas oczekiwania :roll: obecnie :roll:
Awatar użytkownika
halina-s
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 318
Na forum od: 20 cze 2016 18:56
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: halina-s »

...no,witam Cie Atinko.Czemuz ,to czemuz tak sie ociągasz...składaj szybko.Ja sie uzbroiłam w cierpliwosc i czekam. :D :D :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Lisa »

Witam, odświeżam wątek mazowiecki, wszystko spada powoli i myślę już nawet o styczniu 2018 r. z numerem 23151, wniosek z końca października 2015 r., profil- neurologia.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Danuta Pietka »

Lisa pisze:Witam, odświeżam wątek mazowiecki, wszystko spada powoli i myślę już nawet o styczniu 2018 r. z numerem 23151, wniosek z końca października 2015 r., profil- neurologia.


Liso w mazowiecki od połowy czerwca schodzi bardzo powoli ,teraz trochę ruszyło ale w takim tempie jak było to i Ty i ja jeszcze sobie poczekamy.W twoim przypadku to może być na święta Bożego Narodzenia a w moim to może być listopad chyba że coś ruszy :( Trzymajmy kciuki żeby było wcześniej :lol: .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Lisa »

Danuta Pietka pisze:
Lisa pisze:Witam, odświeżam wątek mazowiecki, wszystko spada powoli i myślę już nawet o styczniu 2018 r. z numerem 23151, wniosek z końca października 2015 r., profil- neurologia.


Liso w mazowiecki od połowy czerwca schodzi bardzo powoli ,teraz trochę ruszyło ale w takim tempie jak było to i Ty i ja jeszcze sobie poczekamy.W twoim przypadku to może być na święta Bożego Narodzenia a w moim to może być listopad chyba że coś ruszy :( Trzymajmy kciuki żeby było wcześniej :lol: .Pozdrawiam
Danusiu, jestem właśnie po świętach Wielkanocy w sanatorium w Gołdapi w ramach prewencji ZUS, czyżby Boże Narodzenie również przyszło mi spędzić z kuracjuszami?Nie będę narzekać na grudzień , oby to nie był listopad, nie życzę nikomu, dobrej nocy.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Danuta Pietka »

Danusiu, jestem właśnie po świętach Wielkanocy w sanatorium w Gołdapi w ramach prewencji ZUS, czyżby Boże Narodzenie również przyszło mi spędzić z kuracjuszami?Nie będę narzekać na grudzień , oby to nie był listopad, nie życzę nikomu, dobrej nocy.[/quote]




Liso ja na święta w sanatorium byłam trzy razy ,dwa na Wielkanoc i raz na Boże Narodzenie było bardzo fajnie miło wspominam.Jak trafi się Tobie przydział na Boże Narodzenie to na pewno nie będziesz protestować ;) .Co do miesiąca listopada to tragedia dni są bardzo krótkie po zabiegach jak się wyjdzie na miasto to jest bardzo mało czasu do zwiedzania bo jest już ciemno.Byłam dwa razy w listopadzie w Sopocie nie polecam tego miesiąca ale my nie mamy wpływu gdzie i kiedy nasz kochany NFZ nasz skieruje :lol:
mady
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 110
Na forum od: 03 kwie 2013 11:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: mady »

:lol: Witam, ja składałam wniosek 15 września 2015 reumatologia. Dzisiaj mój nr 14953. Ciekawe kiedy pojadę? Może w grudniu. Pozdrawiam i informujcie na bieżąco. Może ktoś wie z którego miesiąca teraz przydzielają skierowania ? Moja koleżanka składała 1 lipca 2015 . Dzisiaj ma nr 2291 i dalej czeka.
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

W Mazowiecki średnio przypada na jeden dzień od 130 w porywach do 220 skierowań liczę to już od kilku lat można pomylić się tylko o kilka naście dni . No chyba że NFZ przyspieszy więc łatwo to wyliczyć ( może ktoś wypadnie z kolejki jeszcze ) więc skoro masz numer w przedziale pisał ktoś 14000 lub 20000 wystarczy to podzielisz przez średnia skierowania wypisywanych dziennie i pomylicie się o miesiąc.....kilka razy to przerobiłem i z reguły wyłączam z błędem miesięcznym ale to dotyczy mazowieckiego......miałem we wrześniu 120 tyś teraz 7.6 tys pojadę najpóźniej w marcu 2018 ale liczę na przełom listopada i lutego ...A jak ktoś nie doczeka lub wypadnie z kolejki może być wcześniej....bo i rekordy były bite po 350 dziennie skierowania łatwo to wyliczyć więc nie marudzić brać się do rachunków i cierpliwie czekać pozdrawiam
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2198
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki, jaki jest teraz czas oczekiwania?

Post autor: Insignia 2010 »

Na przykładzie Mady.....jeżeli ma reumatologie
To numer 14953 podzielić przez średnio na terenie mazowieckiego dziennie 140 skierowań piszą
To za miesiąc Mady będzie o 2600 miał mniej
Czyli pojedzie gdzieś na przełomie grudnia ..stycznia jeżeli nie wyzeruja go na liście jeżeli wyzeruja to luty marzec
Pozdrawiam
A i jeszcze nie biorą miesiącami
Ja złożyłem wniosek w IX 2014 DOSTAŁEM w marcu 2016 z numerem około 4400
ODPOWIEDZ