Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Iza03
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 10 paź 2014 12:37
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Iza03 »

Witam :)
U mnie pisze, że wniosek wysłany do weryfikacji :)
Awatar użytkownika
juurr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 15 sty 2016 11:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: juurr »

witam
mój wniosek też do weryfikacji przy nr 2380 po 16 miesiącach
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Danuta Pietka »

Dołączam się do was moi kochani mój wniosek też poszedł do weryfikacji,ciekawe za ile dostaniemy przydział.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: asia13 »

Ja nigdy jeszcze nie spotkalam się z tym, żeby wniosek poszedł do weryfikacji.Zawsze dostawałam w wyznaczonym terminie czasami nawet ok miesiąca przed terminem :) Zobaczymy jak będzie w tym roku według pisma NFZ wypada sierpień.Mam w tej chwili 7700 to zobaczymy jak będzie :)
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Lisa »

Dzień dobry, a u mnie numer 40442 i weryfikacja będzie po 18 miesiącach, czyli w kwietniu w mazowieckim:) Pozdrawiam serdecznie.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Pietka 50+ »

Samosia pisze:Witam....Wniosek złożony w czerwcu 2015r.... nadal czekamy na weryfikację :cry: a po wykonanym telefonie do śląskiego NFZ i pytanie na kiedy możemy planować wyjazd...odpo. PIERWSZY KWARTAŁ 2018r....więc 31-33 miesiące od momentu złożenia wniosku :oops: :oops: :oops:
Litości ! czy oni w tym NFZ-cie chcą nas dobić ??? Teoretycznie moja weryfikacja powinna zostać przeprowadzona w maju, więc kiedy ten wyjazd ? za rok ? A dożyję na wdechu ? :) bo takie cudne powietrze u nas w tym roku na Śląsku, że ...ech
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Pietka 50+ »

Samosia pisze:
Lisa pisze:W tym śląskim NFZ to się dopiero naczekacie, a ja myślałam, że tylko mazowiecki ma przeludnienie.
No cóż taki już chyba nasz los,że na wszystko każą nam czekać :roll: :roll: :roll:
Za dużo nas, choreńkich tutaj jest, ot takie maleńkie przeludnienie i tacy jacyś słabosilni jesteśmy :) ale tak na poważnie, to z tego co pamiętam, jak jeszcze moi Rodzice jeździli do sanatorium, czyli ładnych parę lat temu, to jakoś tak krócej czekali.
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Danuta Pietka »

Witaj Pietka ja pierwszy raz złożyłam wniosek do sanatorium we wrześniu a pojechałam w styczniu,na wyjazd czekałam 4 miesiące to było w 2000 roku a teraz w naszym Mazowieckim czeka się 26 do 28 miesięcy tak jak widzisz jaka jest różnica oczekiwania przez te lata .Nic nam nie pozostało tylko uzbroić się w cierpliwość . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: Samosia »

Pietka 50+ pisze:
Samosia pisze:Witam....Wniosek złożony w czerwcu 2015r.... nadal czekamy na weryfikację :cry: a po wykonanym telefonie do śląskiego NFZ i pytanie na kiedy możemy planować wyjazd...odpo. PIERWSZY KWARTAŁ 2018r....więc 31-33 miesiące od momentu złożenia wniosku :oops: :oops: :oops:
Litości ! czy oni w tym NFZ-cie chcą nas dobić ??? Teoretycznie moja weryfikacja powinna zostać przeprowadzona w maju, więc kiedy ten wyjazd ? za rok ? A dożyję na wdechu ? :) bo takie cudne powietrze u nas w tym roku na Śląsku, że ...ech
Witaj Pietka50+...Weryfikacja w naszym śląskim NFZ odbywa się po 18 miesiącach od złożenia wniosku .....my czekałyśmy na ,,weryfikację" i powrót na listę oczekujących ponad trzy tygodnie ale w między czasie zadzwoniłam do NFZ i miła Pani mi powiedziała,że nasz wyjazd będzie w pierwszym kwartele 2018r. a to oznacza,że 31-33 miesiące od momentu złożenia wniosku w czerwcu 2015r. :o :o :o :o :o :o
jola1956
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 mar 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wniosek złożony w październiku 2015 roku

Post autor: jola1956 »

Data wystawienia przez lekarza: 2015-04-21
Data wpływu do oddziału NFZ: 2015-04-24
Oddział kierujący: MAZOWIECKI
Bieżący status: SKIEROWANIE OCZEKUJĄCE NA WYZNACZENIE MIEJSCA I TERMINU LECZENIA
Dyrektywa transgraniczna: NIE
Ocena lekarza balneologa NFZ:
Rodzaj leczenia: UZDROWISKOWE LECZENIE SANATORYJNE DOROSŁYCH
Profil leczenia: CHOROBY REUMATOLOGICZNE (REUMATOLOGIA)
Kolejka:
Numer w kolejce: 2987
Nie wiem jak to jest ,ja jestem z Warszawy/oddział mazowiecki/,wniosek składałam w kwietniu 2015,za miesiac ,będzie 24 miesiace. Mam numerek 2987 i cisza .nic nie wiem ,nie ma odzewu?
ODPOWIEDZ