Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: jettp »

witam Gienia :kwiat: , u mnie wypada / NFZ opolski / gdzieś na wiosnę 2020 i chyba trzeba będzie też pomyśleć o zwrotach. Póki co życzę Ci spokojnego czekania i cierpliwości . Pozdawiam :)
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Andrzej-WP pisze: 12 cze 2018 20:18
Wiram Cię.
Do jakiego domu wypoczynkowego, sanatorium się wybierasz w Inowrocławiu i w kalim okresie>?
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej
Tym razem jadę prywatnie na dwutygodniowe wczasy zdrowotne 15-28.07., będę w Domu Solnym przy tężniach. Jeszcze nie byłam w Inowrocławiu ale sądząc po opiniach powinno być ciekawie.
Pozdrawiam
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Danuta Pietka »

To_ja_Jowita pisze: 13 cze 2018 08:15
Andrzej-WP pisze: 12 cze 2018 20:18
Wiram Cię.
Do jakiego domu wypoczynkowego, sanatorium się wybierasz w Inowrocławiu i w kalim okresie>?
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej
Tym razem jadę prywatnie na dwutygodniowe wczasy zdrowotne 15-28.07., będę w Domu Solnym przy tężniach. Jeszcze nie byłam w Inowrocławiu ale sądząc po opiniach powinno być ciekawie.
Pozdrawiam

Jowito ja obecnie jestem w Inowrocławiu w sanatorium Oaza jest świetnie sanatorium godne polecenia .Park jest przepiękny jest gdzie spacerować na pewno będziesz bardzo zadowolona. Pozdrawiam bardzo gorąco z przepięknego Inowrocławia.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Danuta Pietka pisze: 13 cze 2018 10:11
Jowito ja obecnie jestem w Inowrocławiu w sanatorium Oaza jest świetnie sanatorium godne polecenia .Park jest przepiękny jest gdzie spacerować na pewno będziesz bardzo zadowolona. Pozdrawiam bardzo gorąco z przepięknego Inowrocławia.
Dzięki Danusiu, tylko szkoda, ze nie będziemy miały okazji razem kawki wypić, Ty wyjedziesz ja przyjadę haaaaaaa, ale następnym razem się uda. Po tych Twoich opowieściach już się cieszę, że jadę.
Miłego pobytu Danusiu
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 13 cze 2018 08:15
Andrzej-WP pisze: 12 cze 2018 20:18
Wiram Cię.
Do jakiego domu wypoczynkowego, sanatorium się wybierasz w Inowrocławiu i w kalim okresie>?
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej
Tym razem jadę prywatnie na dwutygodniowe wczasy zdrowotne 15-28.07., będę w Domu Solnym przy tężniach. Jeszcze nie byłam w Inowrocławiu ale sądząc po opiniach powinno być ciekawie.
Pozdrawiam
dZIEŃ DOBRY.
Powiem Ci ,że wybrałaś bardzo fajne miejsce. Inwrocław jest nie doceniany, natomiast jest bardzo przyjaznym miejscem dla takich ludzi jak my. Jest gdzie pospacerować, jest gdzie potańczyć. Park jest b. duży. Mało gdzie jest tak piękny park. Tak ,że gratuluje i jestem pewien ,że wypoczniesz i rahabilitacja będzie ok>
P.S. Ostatnio byłem w Inwrocławiu w maju tego roku . Ale krótko. Prawdę mówiąc wcześniej nie bywałem. Ale jestem miło zaskoczony,że jest tak przyjemnie. Gratuluje. Z mił a chccią bym wypił z Tobą kawę, ale tak się skłąda ,że obecnie jadę do Ciechocinka ( w ubiegłym roku pierwszy raz poznałem i jest Ok, potem w sierpniu rehabilitacja w Kołobrzegu - prywatnie)w Inowrocławiu będe dopiro 17 września ( krótko). A potem pobyt w Jantarze w pażdzierniku na rehabilitacji .I tak jakoś zleci ten rok. Aby zdrowie było!!!! Pozdrawiam ciepło. Andrzej
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Andrzej-WP pisze: 13 cze 2018 19:59
dZIEŃ DOBRY.
Powiem Ci ,że wybrałaś bardzo fajne miejsce. Inwrocław jest nie doceniany, natomiast jest bardzo przyjaznym miejscem dla takich ludzi jak my. Jest gdzie pospacerować, jest gdzie potańczyć. Park jest b. duży. Mało gdzie jest tak piękny park. Tak ,że gratuluje i jestem pewien ,że wypoczniesz i rahabilitacja będzie ok>
P.S. Ostatnio byłem w Inwrocławiu w maju tego roku . Ale krótko. Prawdę mówiąc wcześniej nie bywałem. Ale jestem miło zaskoczony,że jest tak przyjemnie. Gratuluje. Z mił a chccią bym wypił z Tobą kawę, ale tak się skłąda ,że obecnie jadę do Ciechocinka ( w ubiegłym roku pierwszy raz poznałem i jest Ok, potem w sierpniu rehabilitacja w Kołobrzegu - prywatnie)w Inowrocławiu będe dopiro 17 września ( krótko). A potem pobyt w Jantarze w pażdzierniku na rehabilitacji .I tak jakoś zleci ten rok. Aby zdrowie było!!!! Pozdrawiam ciepło. Andrzej
Witaj Andrzej,
jejku ale Ty masz plany, wyjazdy na całe lato zaplanowane. Niespokojna z Ciebie dusza, ciągle coś gdzieś Cię gna, w czerwcu Ciechocinek, w sierpniu Kołobrzeg potem jeszcze Inowrocław i jeszcze na koniec Jantar.Całe lato spędzisz na wyjazdach. Domyślam się, że większość to wyjazdy prywatne. Cieszę się, że tak Ci się udaje to wszystko zorganizować.
W przyszłym roku chciałabym się do Kołobrzegu wybrać. Jakoś tak się mi w życiu złożyło, że zawsze przejazdem w Kołobrzegu jestem, a chciałabym go lepiej poznać. Które według Ciebie najlepsze uzdrowisko w Kołobrzegu?
Pozdrawiam
Jowita
Danuta Pietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 216
Na forum od: 05 paź 2012 21:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Danuta Pietka »

To_ja_Jowita pisze: 13 cze 2018 13:37
Danuta Pietka pisze: 13 cze 2018 10:11
Jowito ja obecnie jestem w Inowrocławiu w sanatorium Oaza jest świetnie sanatorium godne polecenia .Park jest przepiękny jest gdzie spacerować na pewno będziesz bardzo zadowolona. Pozdrawiam bardzo gorąco z przepięknego Inowrocławia.
Dzięki Danusiu, tylko szkoda, ze nie będziemy miały okazji razem kawki wypić, Ty wyjedziesz ja przyjadę haaaaaaa, ale następnym razem się uda. Po tych Twoich opowieściach już się cieszę, że jadę.
Miłego pobytu Danusiu
Pozdrawiam

Jowito na pewno następny razem nam się uda wypić razem kawę :lol: :lol: :lol: .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Tydzień zaczynam z numerem 109 998. Jeszcze długa droga przede mną
Pozdrawiam wszystkich oczekujących
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1404
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: jettp »

u mnie 14414 na liczniku , do 2020 to jeszcze ho ho ho , ale póki co to zapominam o kolejce i zaczynam się powolutku pakować na ..... wakacje.
Wrócę tu we wrześniu , ciekawe czy kolejka pojedzie :arrow: do tyłu :?: :lol:
monika112
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 09 maja 2018 10:24
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: monika112 »

A mój numer na dziś to 90626, powoli to idzie, ale ważne że jednak numerki spadają i coraz bliżej... ;) :kwiat:
ODPOWIEDZ