Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Ania52 »

U mnie dzisiaj na kardiologii ubyło 207 nr. Sierpień był gorszy od lipca o 1101 nr. Pozostało mi jeszcze 18 miesięcy.Pozdrawiam miłe towarzystwo i życzę kolorowych snów.
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 31 sie 2018 12:35 Witam, Na Mazowszu jeszcze wakacje, numerki spadają bardzo, bardzo powoli. Od stycznia w kolejce, a na dzień dzisiejszy mój numer 100 952,
Pozdrawiam milutko
Pozdrawiam serdecznie Jowita. Właśnie dziś po południu( 01/09/2018) wróciłem z Kołobrzegu, po 2 tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym . Pogoda-super, pobyt ok.Byłem w sanatorium
Sprawdzam numerek z NFZ. Mam dzisiaj numer 79231 . Prawie 21 000 numerków Cię wyprzedzam. Ale nie martw się pewnie mnie dogonisz. Przypuszczam ,że dostanę datę wyjazdu w pązdzierniku/listopadzie 2019 . Nie za ciekawy czas na wyjazd. Może spróbuje ze zwrotów, jak coś będzie ciekawego i się dodzwonię. Ale nie zależnie od tego planuje w lipcu 2019 jechać do Iwonicza Zdroju. Jeszcze nigdy tam nie byłem.Już zarezerwowałem pobyt.
Pozdrawiam Cię serdecznie
Andrzej

P.S. Jak aklimatyzacja po miłym jak piszesz pobycie w Inowrocłąwiu.
Gdzie się najlepiej bawiłaś w Inowrocławiu- , tanecznie, muzycznie, towarzysko?
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Joni123 »

Witam wszystkich, troszkę się nasza 2020 banda powiększa 👏🤩
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6435
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Martinka »

Witam. :D

Byłam i w Iwoniczu i w Inowrocławiu. Nie chce mi się tam nigdy więcej tam jechać Są inne miejsca. :!: :!: :!:
Pozdrawiam :kwiat:
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: beatricze »

Witam
Dlaczego w Iwoniczu tak źle , a w którym byłaś.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6435
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Martinka »

Wiesz :D
Byłam w Klimacie, zimą. Szału nie było :evil: :evil:
:roll: :?:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

[/quote]

Pozdrawiam serdecznie Jowita. Właśnie dziś po południu( 01/09/2018) wróciłem z Kołobrzegu, po 2 tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym . Pogoda-super, pobyt ok.Byłem w sanatorium
Sprawdzam numerek z NFZ. Mam dzisiaj numer 79231 . Prawie 21 000 numerków Cię wyprzedzam. Ale nie martw się pewnie mnie dogonisz. Przypuszczam ,że dostanę datę wyjazdu w pązdzierniku/listopadzie 2019 . Nie za ciekawy czas na wyjazd. Może spróbuje ze zwrotów, jak coś będzie ciekawego i się dodzwonię. Ale nie zależnie od tego planuje w lipcu 2019 jechać do Iwonicza Zdroju. Jeszcze nigdy tam nie byłem.Już zarezerwowałem pobyt.
Pozdrawiam Cię serdecznie
Andrzej

P.S. Jak aklimatyzacja po miłym jak piszesz pobycie w Inowrocłąwiu.
Gdzie się najlepiej bawiłaś w Inowrocławiu- , tanecznie, muzycznie, towarzysko?
[/quote]

Witaj milutko,
Po Inowrocławiu wróciłam jak nowo narodzona. Miałam luksusowe warunki, fajne masaże, chodziłam na tężnie, na termy, aerobic w basenie a wieczorem chodziłyśmy poskakać do Energetyka lub Pod Tężniami. Każdemu polecam Inowrocław.
Widzę, że Ty dopiero co wróciłeś a już planujesz następny wyjazd. Prawdę mówiąc od dawna planowałam wyjechać do Iwonicza. Mają fajne. ciekawe, niedrogie oferty. Bardzo możliwe, że jak w przyszłym roku nie wydzwonię "zwrotów' to i ja ruszę do Iwonicza Zdroju prywatnie.
A tymczasem gonię z numerem na dziś 100 749 ..
Pozdrawiam milutko
Jowita
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6435
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Martinka »

W Inowrocławiu bylam zimą w tym roku. Nie chodziłam bo 2 tyg. przeziębienia, pozostawionego na odchodne przez męża. :roll:
dlatego nic nie moge chwalic i mam sceptyczny stosunek do tego miejsca. :evil:
Może i tan kest fajnie ale nie w takim okresie, dla ludzi którzy mają trudności w poruszaniu się i są słabi. :evil:
Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
Milena76
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 30 sie 2018 19:45

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Milena76 »

Takie są uroki zimy ,byłam w Iwoniczu zimową porą na jeden dzień i faktycznie drogi ledwo odświeżone chodniki wcale,ośrodki rehabilitacyjne położone wyżej utrudnione zejscie i wejscie.Centrum ładne ,ale jak dla mnie za dużo ludzi:)
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Ania52 »

Melduję swoją obecność w kolejce. W śląskim NFZ na kardiologii ubyło dzisiaj 305 nr. Mój aktualny nr 64625. Czekam dalej i mam cichą nadzieję, że po weryfikacji coś upoluję ze zwrotów. W Iwoniczu nie byłam nigdy, ale ja chcę morze. O Iwoniczu muszę poczytać ,ale to chyba nie jest kurort dla kardiologicznych.Spokojnej nocy :serce:
ODPOWIEDZ