Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Magdala39 pisze: 04 lip 2018 12:23 Grzecznie stoję za Tobą z numerem 121478
Wreszcie nie jestem już ostatnia haaa dzięki Magdusia
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Magdala39 »

Nie ma za co. Jakbyś chciała to możemy nawet jakaś integrację mazowiecką sobie zrobić żeby czekanie było milsze.
I jeśli dobrze pamiętam to nawet za mną już się ktoś meldował..
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

bardzo możliwe Magdusia, że razem dostaniemy przydziały.
W przyszłym roku mam zamiar starać się o tzw. "zwroty". Co wolisz: morze czy góry???
Awatar użytkownika
Magdala39
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 29 paź 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Magdala39 »

Póki co nie myślę o zwrotach bo nie wiem jak mi się poukłada.. teraz jestem na dłuższym zwolnieniu bo mi cieśń nadgarstka zoperowali.. a w dalszych planach jest chyba zmiana pracy.. w grudniu byłam w Busku a w tym wniosku mam zaznaczone że nad morze najlepiej.. ja z tych co im wszędzie dobrze ale mam nadciśnienie więc np. w Krynicy sanatoria mnie nie przyjmą..
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 05 lip 2018 14:35 bardzo możliwe Magdusia, że razem dostaniemy przydziały.
W przyszłym roku mam zamiar starać się o tzw. "zwroty". Co wolisz: morze czy góry???
Pozdrawiam Jowita . Ja dzisiaj z numerkiem 85740. Coś słabo mnie "gonisz"
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Mirabella »

A ja mam dziś 126313.... :roll:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Andrzej-WP pisze: 05 lip 2018 18:56 Pozdrawiam Jowita . Ja dzisiaj z numerkiem 85740. Coś słabo mnie "gonisz"
Witaj milutko,
Gonię, gonię już mam 106 979, jak Ci tam było w Ciechocinku?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: Andrzej-WP »

To_ja_Jowita pisze: 09 lip 2018 20:10
Andrzej-WP pisze: 05 lip 2018 18:56 Pozdrawiam Jowita . Ja dzisiaj z numerkiem 85740. Coś słabo mnie "gonisz"
Witaj milutko,
Gonię, gonię już mam 106 979, jak Ci tam było w Ciechocinku?
Pozdrawiam
W Ciechocinku miło spędziłem dwa tygodnie. Byłem w sanatorium MSWiA ORION , które jest w centrum Ciechocinka obok tęzni. Mogę w pełni polecić, tak pod względem warunków mieszkaniowych, wyżywienia( stół szwedzki) , jak i pod względem bazy zabiegowej, Jedynie dla nie potrafiafiących pływać, basen jest dośc głęboki, gdyż ma 1,6 m. Przy mojej posturze, wysokości( mam 181 wzrostu) wystawała mi tylko głowa. Na dole kawiarenka z codziennymi tańcami. Na zewnątrz ładnie zagospoodarowane baseny z wodą i fontannami, ławeczkami itp. Tak,że miło i zdrowotnie spędziłem czas. W Ciechocinku pięknie zagospodarowane parki, wszędzie słychać muzyke.Jedyny negatyw ,to zastawiony rusztowaniem, plandeką - grzybek ( jedna z wizytówek Ciechocinka) , który pare miesięcy temu ulegl samozniszczeniu ze względu na długi czasookres jego funkcjonowania, aobecnie nic przy nim się nie dzieje. Nic nie remontują.
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej
monika112
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 09 maja 2018 10:24
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: monika112 »

U mnie na chwilę obecną 88778 :P i do przodu....
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w roku 2020...

Post autor: To_ja_Jowita »

Andrzej-WP pisze: 10 lip 2018 03:54
W Ciechocinku miło spędziłem dwa tygodnie. Byłem w sanatorium MSWiA ORION , które jest w centrum Ciechocinka obok tęzni. Mogę w pełni polecić, tak pod względem warunków mieszkaniowych, wyżywienia( stół szwedzki) , jak i pod względem bazy zabiegowej, Jedynie dla nie potrafiafiących pływać, basen jest dośc głęboki, gdyż ma 1,6 m. Przy mojej posturze, wysokości( mam 181 wzrostu) wystawała mi tylko głowa. Na dole kawiarenka z codziennymi tańcami. Na zewnątrz ładnie zagospoodarowane baseny z wodą i fontannami, ławeczkami itp. Tak,że miło i zdrowotnie spędziłem czas. W Ciechocinku pięknie zagospodarowane parki, wszędzie słychać muzyke.Jedyny negatyw ,to zastawiony rusztowaniem, plandeką - grzybek ( jedna z wizytówek Ciechocinka) , który pare miesięcy temu ulegl samozniszczeniu ze względu na długi czasookres jego funkcjonowania, aobecnie nic przy nim się nie dzieje. Nic nie remontują.
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej
Witam,
Kilka lat temu byłam prywatnie w Ciechocinku, miałam wykupione zabiegi w ORIONIE, chodziłam tam m.in. na aerobik w basenie. Faktycznie bardzo fajnie sanatorium, a Ciechocinek tymi swoimi dywanami kwiatowymi wszystkich rzuca na kolana. Ja niedługo wyjeżdżam do Inowrocławia, mam nadzieję, że dobrze trafię. Cieszę się bo ostatnio miałam prawdziwy kierat i potrzebuję tego odpoczynku. A jakie są teraz Twoje plany? Ruszasz do Krynicy?
Pozdrawiam cieplutko
Jowita
ODPOWIEDZ