Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2250
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Bogutka5 »

Chmurko za mną tez 10 miesięcy w kolejce. Przede mna 7400 osób ... w porównaniu do innych NFZ to mało ale i spadanie powolne. Średnio 700 na miesiąc. Wienia zapraszam na Pomorze ... kolejka krótsza, do Kołobrzegu blisko ale ... w góry daleko .... buuu. Jak ja tęsknię za górami. Jedyna nadzieja że NFZ ulituje sie i da skierowanie w wymarzone górskie okolice.
Ps. morze tez kocham :serce:
Bogutka
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Wienia »

Bogutko chętnie bym się przeniosła ,gdyby to było takie praste :roll:
Powinny jednak być zamiany :) ja chetnie oddałabym moje rejony w zamian za nadmorskie ,bo chodzi mi o zmianę klimatu i ten jod zbawienny.Wy macie to na codzień :D
Oddam Wam chętnie Krynicę,Szczawnicę ,Wysową ,Rabkę,Żegiestów,Muszynę co tam jeszcze mamy w małopolskim :?: za Kołobrzeg,Świnoujście,Ustkę,Sopot :D
Uważam,że fundusze nie powinny kierować w miejsca bliskie miejsca zamieszkania chyba,że na życzenie kuracjusza.Możemy pomarzyć :lol:
Góry też kocham baaardzo,ale mam je blisko, dlatego wolałabym te trzy tygodnie spędzić nad morzem :D
Jeszcze długie oczekiwanie ,już prawie 14 miesiecy mija a ile jeszcze :?: na pewno najmniej następne 14 :shock:
Bogutko, Chmurko fajnie,że macie taki krótki okres oczekiwania,kidyś u nas też tak było,ale się zmieniło w krótkim czasie na niekorzyść kuracjusza z roku na rok wydłużają o dwa miesiące. :o Pozdrawiam Wienia :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: jan19557 »

Instytucje wysyłające mają swoje koszty i z nich się rozliczają dlatego wysyłają do 200 km. Oczywiście nie wszystkich ale takie jest życie.
Tadek7775
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 12 mar 2014 07:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Tadek7775 »

jan19557 pisze: 24 wrz 2017 18:27 Instytucje wysyłające mają swoje koszty i z nich się rozliczają dlatego wysyłają do 200 km. Oczywiście nie wszystkich ale takie jest życie.
Jeżeli chodzi o NFZ (o takich mowa w powyższych postach) to koszty wysyłania kuracjuszy są takie same przy wysyłaniu kuracjusza z Lublina do Nałęczowa (ok. 30 km) jak i z Lublina do Świnoujścia (ponad 800 km). Inaczej ma się to w przypadku wysyłania przez ZUS gdzie są zwroty na dojazd i powrót z sanatorium.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6502
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Martinka »

Dzień Dobry. :kwiat:
3638 Trzyma mnie w tym 3 wagonie mój NFZ i trzyma. ech :evil:
Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2250
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Bogutka5 »

jan19557 pisze: 24 wrz 2017 18:27 Instytucje wysyłające mają swoje koszty i z nich się rozliczają dlatego wysyłają do 200 km. Oczywiście nie wszystkich ale takie jest życie.
dokładnie jak powiedział Tadek ... wyjazd z NFZ koszty podróży pokrywa kuracjusz ... nas pierwszy raz wysłano do Polańczyka - 900 km. I teraz też mi się tak marzy. Daleeeko.
A tymczasem 7738 w kolejce.
Bogutka
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Wienia »

jan19557 pisze: 24 wrz 2017 18:27 Instytucje wysyłające mają swoje koszty i z nich się rozliczają dlatego wysyłają do 200 km. Oczywiście nie wszystkich ale takie jest życie.
Janku wyjazdy z ZUS tak.A wyjazdy z NFZ "wsio ryba"bo to i tak kuracjusz zapłaci za przejazd.
Ja chcę daaaleko :) nawet te 800 km do Świnoujścia zniosę byle być nad morzem :D
U mnie jeszcze dzisiaj fundusz nie pracuje :roll: kawkę robią ,numer bez zmian :roll:
Pozdrawiam i dobrego dnia życzę :kwiat:
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2250
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Bogutka5 »

Wienia ja tez chcę 800 km .... w góry. Hihi.
Mój fundusz ruszył. Od rana 8 skierowań.
Bogutka
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Wienia »

Bogutko to mamy takie same marzenia tylko w odwrotnych kierunkach :lol: Oby się spełniły byłabym bardzo happy :D
U mnie zaczęli pracować,całe 2 skierowania wydane :lol:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6502
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Martinka »

Martinka pisze: 25 wrz 2017 07:39 Dzień Dobry. :kwiat:
3638 Trzyma mnie w tym 3 wagonie mój NFZ i trzyma. ech :evil:
Pozdrawiam. :)
Hurra :!: :!: :!: :!:

Przybyło 2
ODPOWIEDZ