Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: beatrix-67 »

DO PIETKI50+


Wiesz może coś więcej o tym sanatorium mówią ,że pokoje okropne baza zabiegowa gdzieś trzeba chodzić no i posiłki catering i w ogóle to syf jeżeli mogę tak napisać.Proszę powiedz coś więcej czy daleko na te zabiegi i gdzie i jakieś schodki a ja po moim odnowionym stanie zapalnym stawów i kręgosłupa to będzie kłopot.Czy jestt tam WI-fi w pokojach i tak w ogóle czajnik ,telewizor itp.Jestem w szoku i radzą mi zmienić ale miejscowość super wiem a jak trafię na gorszy to szkoda.Czekam pilnie z niecierpliwością,,,,,,A jak pokoje czy są jedynki ?
Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
beatrix-67
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 150
Na forum od: 31 sty 2017 16:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: beatrix-67 »

Chmurka07 pisze: 11 kwie 2018 07:23 Beatrix nieznam ośrodka ale z samego Ustronia cieszyłabym się. Gratulacje jedź i wypoczywaj miło.
Cześć Chmurko!

Jak tu się cieszyć z Ustronia co on mi da jak będą katusze obiekt do bani podobno catering ,nie ma basenu .zabiegi trzeba dreptać jakimiś schodami 300 m w dół i górę smród w pokojach nie ma wi-fi i nie wiem co jeszcze tak piszą ,a przy moim odnowionym stanie zapalnym kręgosłupa i stawów ciężko będzie .CO robić podpowiedz-zmieniać prośić o coś lepszego ale gdzie lepszego może być gorzej NFZ podpisuje umowy z handlarzami ludźmi z prywaciarzami i to jest leczenie jak te osoby maja dreptać przy schorzeniach ruchowych no i przeziębić się można ot wędrówka ludów.

Pomóż co robić co byś zrobiła na moim miejscu
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Pietka 50+ »

No niestety, zabiegi, włącznie z basenem, są w głównym budynku, który znajduje się poniżej, dojście jest po takich płaskich schodach - ale to jednak schody ... właśnie dlatego pisałam o tych pokojach z przodu, bo po drugiej stronie są m.in. studia, ale one są w każdej z piramid koszmarne ( chyba nie chce im się remontować, albo po prosu kasy nie mają :cry: , mój Tato razu pewnego zmieniał 2 razy pokój, z awanturą, dlatego radziłabym wcześniej dzwonić ) .
Joanna28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 76
Na forum od: 01 kwie 2016 21:47
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Joanna28 »

Bogutka5 pisze: 11 kwie 2018 07:58 Beatrix byłam bliżej ale w inym NFZ - u mnie inne tempo, inaczej przydziały. Nie napisałaś kiedy jedziesz i myslę jak Chmurka ... ciesz się Ustroniem a z resztą dasz sobie radę. Przecież nic nie może Ci zepsuć tego wyjazdu. Beatrix będzie super.
Joanna tak powolnych spadków jakie są od 3 tygodni nie było u nas. Martwi mnie to bo bardzo potrzebuję wiedzieć kiedy wyjazd abym mogła reszte waznych spraw zaplanowac - urlop, rodzina, itd.
Bogutka
Ja też Bogutko chciałabym sobie zaplanować urlop w pracy...A tu dalej wielką niewiadoma. Zastanawiam się czy nie dzwonić popytać o zwroty...może udałoby się wcześniej pojechać
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: renatka11 »

Kochani, przed chwilą zajrzałam do przeglądarki nfz i mam bardzo fajny numer 19999, więc już nie ma 2 z przodu. Coraz bliżej do finiszu i do wyjazdu. Liczę na lipiec lub sierpień w góry. Co Wy na to :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
maria 71
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 188
Na forum od: 19 kwie 2016 10:41
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: maria 71 »

Jestem na tak ;) Też chciałabym góry, ale to jeszcze jakieś pół roku :kwiat:
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Pietka 50+ »

renatka11 pisze: 12 kwie 2018 09:33 Kochani, przed chwilą zajrzałam do przeglądarki nfz i mam bardzo fajny numer 19999, więc już nie ma 2 z przodu. Coraz bliżej do finiszu i do wyjazdu. Liczę na lipiec lub sierpień w góry. Co Wy na to :?: :?: :?:
Renatko, to u Was tyle numerów leci na miesiąc ????? To naprawdę można tylko pozazdrościć ;) ja mam w tej chwili 6570 i lipiec średnio pewny :roll: . pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2250
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Bogutka5 »

Renatka jestem na tak, lipiec lub sierpien w górach jest moim marzeniem.
Dzisiaj 1231 i powolutku, bardzo powolutku spada.
Bogutka
Awatar użytkownika
Ricardo
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 31 gru 2015 19:39
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: Ricardo »

Bogutka 5 od kiedy czekasz w kolejce?
Mój numer to 6797 na teraz ,czekam od lipca 2017
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Poczekalnia na wyjazd w 2018 roku :)

Post autor: renatka11 »

Pietka 50+ pisze: 12 kwie 2018 10:17
renatka11 pisze: 12 kwie 2018 09:33 Kochani, przed chwilą zajrzałam do przeglądarki nfz i mam bardzo fajny numer 19999, więc już nie ma 2 z przodu. Coraz bliżej do finiszu i do wyjazdu. Liczę na lipiec lub sierpień w góry. Co Wy na to :?: :?: :?:
Renatko, to u Was tyle numerów leci na miesiąc ????? To naprawdę można tylko pozazdrościć ;) ja mam w tej chwili 6570 i lipiec średnio pewny :roll: . pozdrawiam.
Tylko czego zazdrościć.....oczekiwania ponad dwa lata :?: U nas czyli w nfz mazowieckim numerki muszą lecieć, bo przeważnie zaczynamy od ponad stu tysięcy i najczęściej dostajemy w 25 lub 26 miesiącu oczekiwania, Ja czekam od czerwca 2016 z informacją, że czas oczekiwania 24 miesiące, więc z małym poślizgem powinnam otrzymać lipiec lub sierpień 2018.
ODPOWIEDZ